Děkujeme čtenářce s nickem mrowiecova za další příspěvek ne téma Otcové a dcery.

Vztah s mým otcem je velice dobrý. Moc si rozumíme a vždy jsem ho brala spíše jako kamaráda, kterému se mohu svěřit a mohu mu věřit. To, co mi slíbil, tak zatím vždy dodržel. Vždy chtěl pro mě to nejlepší a to nejlepší pro mě dělal. V životě mi toho hodně dal a také chtěl, abych byla lepší než on a ve studiích dosáhla více než on.

Byl na mě pedant, a  někdy jsem ho za to odsuzovala , ale teďka vím, že chtěl pro mě jen to nejlepší. Na svém tátovi si vážím nejvíce toho, že mu mohu věřit. Je velice autorítativní, ale zároveň ho považuji za kamaráda.

Co bych mu vyčetla? Myslím si, že každý člověk má chyby a nevyhly se ani mému tatínkovi. Je pracovitý a jako správnému chlapovi mu nechybí kuráž, ale občas mi na něm vadí jeho přílišná starost o mě. Jinak vlastnost, která by mi na něm vyloženě vadila, si nyní nevybavuji.

S mým otcem jsem toho zažila opravdu hodně a ráda na to vzpomínám, takže historek by bylo až dosyta. Svého tatínka mám prostě ráda a vždy tomu tak bude, ať se děje,co se děje.

mrowiecova

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já vím, že závidět se nemá, ale tak dokonalý vztah otce a dcery je opravdu záviděníhodný. Škoda, že jste nám nenapsala nějakou tu historku. Přimlouvám se alespoň za krátkou. Prosím, prosím, smutně koukám. :-)

A co vy milé čtenářky? Máte nějakou zajímavou příhodu se svým tátou? Nemusí být zrovna idylická. Dostala jste někdy od táty výprask? Za co a jak vás táta trestal. Kdy jste na něj byla nejvíc naštvaná? Co byste mu nikdy neodpustila?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama