Že jde vyrobit cukroví z Tatranek, vás přesvědčí čtenářka Martina. Vyzkoušejte ho také, určitě vám bude chutnat. Téma dne zní: Rychlé vánoční cukroví.

Další recept dorazil do redakční pošty od čtenářky Martiny: Vyzkoušejte její Tatrankové cukroví, které zaslala do tématu dne: Rychlé vánoční cukroví.

Tatrankové cukroví

3 tatranky (1 čokoládová, 2 oříškové) - nastrouhat, 1 vejce, 25 dkg 100% ztuženého tuku - nastrouhat, 30 dkg hladké mouky, 10 dkg moučkové cukru, 1 vanilkový cukr. Z těchto surovin uděláme těsto, vmačkáme do formiček a upečeme. Teplé obalujeme v cukru. Mňam mňam!!!

S pozdravem,

Martina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rychlé vánoční cukroví

Máte nějaký rychlý recept na vánoční cukroví? Sem s ním!

Tématem je dnes vánoční cukroví. Vánoce jsou už opravdu za humny, ale vy nestíháte napéct? Nezoufejte! Čtěte dnes magazín Žena-in.cz a posílejte do něj své rychlé recept na vánoční cukroví! Máte recept, se kterým lze udělat nějaké cukroví snadno, rychle a bez šíleného pobíhání a shánění deseti ingrediencí? Pokud ano, pošlete mi ho na e-mailovou adresu redakce. Získat za něj můžete 500 bodů do Velké vánoční soutěže a dárkové balení čajů PICKWICK se skleněným hrníčkem!

Přiložíte-li jednu fotku hotového cukroví, máte větší šanci na uveřejnění!

pik

Reklama