Také čtenářka Evaspiel se rozhodla přispět k dnešnímu tématu. Vzpomíná, jak byla učitelka občanské nauky červená, když dětem vysvětlovala, jak to ve skutečnosti s těmi čápy a vránami je...

Dnešní téma je o dětech a jejich plození. Následující příspěvek zaslala čtenářka Evaspiel...


Dobrý den,
dneska jsem myslela, že nic psát nebudu, ale nakonec jo :)
Abych pravdu řekla, tak si vůbec nepamatuju jak jsem se o tom dozvěděla. Asi ze školy? Když jsme měli občanku. Chudák učitelka, si pamatuju jak byla celá červená, když vysvětlovala pohlavní orgány a kluci se pořád řechtaly :) Opravdu nevim, jestli mi něco říkali rodiče, ale asi ne, u nás se o takových věcech nějak nemluví.
Děti ještě nemám, tak jsem jim to zatím vysvětlovat nemusela. Ale vzpoměla jsem si na jedno skvělé video od Pixaru, takže když budou ještě moc malé a budou mít ještě čas o tom vědět, tak jim ho určitě pustím ;)
Tady je, kdyby jste si náhodou nevěděli rady :)

A ještě mě napadl jeden známý vtip:
„Maminko, jak se rodí děti?“, ptá se dcera matky.
Matka chvíli přemýšlí a říká:
„No to dá tatínek mamince takové kouzelné semínko, ze kterého jí v bříšku vyroste děťátko.“
„A to semínko musíš spolknout?“
„Ne. To jen když chci nové boty.“

Přeji krásný den!
Evaspiel

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama