Miss ČR 2006 Taťána Kuchařová skvěle zabodovala v první dílčí soutěži na Miss World 2006 v Polsku. Ve velice důležité disciplíně Miss bikiny vybojovala druhé místo (1.Venezuela, 3.Indie), což jí zajišťuje výbornou pozici v dalších bojích o titul nejkrásnější dívky světa.

,,Jsem opravdu dojatá a pokládám to za obrovský úspěch,” řekla po vyhlášení Taťána. V porotě Miss bikiny zasedla nejvýznamnější část poroty, jež vybrala ze 126 dívek top 20, které se předvedly na molu na pláži v Sopotech. ,,Všechno se odehrávalo ve velkém shonu, ale na to jsem zvyklá z přehlídek. Moc hezké bylo, že nám holky, které neprošly do top 20, fandily a dělaly krásnou atmosféru před molem,” chválí přátelskou atmosféru mezi soutěžícími Taťána. S vítězkami Miss bikiny natáčela polská televize rozhovory, při nichž naše reprezentantka prokázala výbornou znalost angličtiny.

Taťána je mezi dívkami středem pozornosti i mimo soutěže. Jako jednu z mála ji lidé z poroty i realizačního štábu oslovují vlastním jménem a nikoli jménem její země, jak je jinak běžně ve zvyku. ,,Je to příjemné a lichotí mi to. Pamatují si mě a to už snad něco znamená,” usmívá se Miss ČR 2006.

Sledujete Miss World? Chtěla byste být "misskou"? Co si myslíte o soutěžích krásy obecně? Považujete je za zajímavé, užitečné, nebo škodlivé? Myslíte si, že mohou u mladých dívek vyvolat mentální anorexii?

Reklama