Bulvár

Táta s velkým T

Milá redakce a milé ženy-in,

Můj táta je opravdový TÁTA s velkým T. Jako malá holka jsem ho milovala a on mě také, měli jsme naprosto dokonalý vztah, který nebyl založený na strachu a rákosce, ale naprosté otevřenosti a komunikaci. Možná jsem si s ním tak trochu vynahrazovala můj pocit bezmoci z mojí matky, která mě odmalička bila... V době mého dětství, když jsem ležela v posteli a tiše vzlykala, protože jsem zase dostala od mámy, byl to vždy on, kdo potichu přišel, sedl si k mojí posteli, hladil mě po vlasech, líbal na tvář a říkal, jak mě má rád, a že to spolu určitě zvládneme, a to až do doby, než jsem klidně usnula.

Báječné byly naše "tajnůstky" (dost často osnované proti matce), které nás v mých pubertálních letech spojovaly... třeba když jsem chtěla jít na koncert, na který se tátovi moc nechtělo (a já chtěla řádit k kámošema),ale máma mě tam samotnou nechtěla pustit, jsme se tajně dohodli. Táta mě odvezl k amfiteátru a zaběhl s kamarádama do hospody, a pak, když koncert skončil, mě zase vyzvedl a my jeli domů, jako by se nechumelilo :-)) bylo to naše malé tajemství.

Na naprosto báječné dovolené (už v době, kdy rozvod byl na spadnutí), kam jsme jezdili jen táta, já a ségra, kdy jsme měly tolik volnosti, kolik jsme chtěly, s několika málo pravidly - třeba dnes už klasické: do devíti kdekoli, do jedenácti v kempu a po půlnoci s nimi u ohně můžeme sedět, jak dlouho chceme :-)) máme přece prázdniny, no ne??

A takhle to bylo se vším, můj tajný společník, spolupachatel spousty akcí a bláznivin, ale i důvěrník v těžkých chvílích, vychovatel a hlavně člověk, který mi i v těch našich srandičkách dal tolik morálního základu a zkušeností do života jako nikdo jiný...

Takže tati, tímto ti děkuji za to, jaký jsi byl, jaký jsi a doufám, že ještě hooodně dlouho budeš:-))

Mar__tanka


Děkujeme za krásný příspěvek :).

Byl Váš táta taky ten s velkým T? Nebo bysto ho radši ani neměla? Podělte se s námi o své zážitky a vzpomínky na redakce@zena-in.cz!

   
20.10.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] a.l.c.a. [*]

  Moc krááásný!Mám naprosto úžasnýho tátu,ale bohužel to neumím tak pěkně napsat!

  superkarma: 0 20.10.2006, 16:43:59
 2. avatar
  [2] arjev [*]

  Krásné vyznání

  superkarma: 0 20.10.2006, 12:12:36
 3. [1] FAXÍK [*]

  je to super taťka,jen tak dál

  superkarma: 0 20.10.2006, 11:48:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme