.

Tata Bojs na pražské Náplavce. Podpoří Mezinárodní den bez bot

Novinky

Tata Bojs na pražské Náplavce. Podpoří Mezinárodní den bez bot

Už sedmým rokem se po celém světě koná Mezinárodní den bez bot, který iniciovala značka TOMS. Cílem je upozornit na to, že víc než čtvrtina obyvatel planety nevlastní jediný pár bot a žije celoročně bosa. A tato akce dorazila i do Prahy, koná se už zítra 29. 4. od 16 hodin v centru Prahy!

Boty jsou v mnoha oblastech nedosažitelným luxusem. Nejvíce znevýhodněny bývají děti: bez bot totiž nemohou chodit do školy. Buď do ní fyzicky nedojdou, nebo je bez bot nepustí do školní budovy.

Připojte se k pražskému bosému průvodu, který hudebně doprovodí Jan P. Muchow, zpěvačka Never Sol, Tata Bojs, Please the Trees a zpěvačka Charlie One. Průvod bude zakončen v baru Bajkazyl na Náplavce, kde si Tata Bojs střihnou ještě mini koncert.

Začínat se bude v 16 hodin odpoledne na pražském Žofíně. Heslo akce je „Pojďte s námi bez.“

V tenhle den se taky spontánně zapojují všechny možné komunity - firmy, školy, jednotlivci, slavné osobnosti - a všichni se zouvají, aby vyjádřili solidaritu s projektem a upozornili na problém. Bez bot můžete potkat osobnosti jako je Aňa Geislerová, Klára Issová, Tonya Graves, Lejla Abbasová, David Kraus nebo Jiří Macháček.

bez

   
28.04.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] PBD [*]

  nějak nechápu k čemu to vlastně je,když tu někdo chodí bosý,to těm bez bot opatří boty?

  superkarma: 0 29.04.2014, 08:23:08
 2. [1] sonizna [*]

  takové akce jsou srandovní - třeba jak ta, kdy v brně chodili ženy jen ve spodním prádle, aby ukázaly, že si umí vybrat podprsenku

  superkarma: 0 28.04.2014, 12:24:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme