Domácnost

Tarot – odkrývání budoucnosti


Přinášíme vám dva tipy na letní čtení a zábavu. Knížky můžete vyhrát v naší soutěži.

Tarot od A do Z Tato kniha svým čtenářům otevírá svět vykládacích karet a jejich významů. Kromě návodů obsahuje i spoustu obrazové přílohy.

Kniha o tarotu je zábavným, inspirativním průvodcem barvitou říší vykládacích karet. Naučí vás všemu, co potřebujete vědět o tarotu.

Začneme výběrem nejlepší sady, naučíme se klást ty správné otázky a odhalíme taje dokonalého výkladu. Seznámíme se se všemi kartami Velké i Malé arkány, s jejich významem a symbolikou. Nechybějí ani rady ohledně vykladačské praxe, doplněné zajímavými informacemi o spojení tarotu s numerologií, astrologií, krystaly a kabalou.

Můžete si vyzkoušet víc než třicet způsobů výkladu karet, které vám pomohou nejenom prohlédnout budoucností, ale podívat se rovněž do svého vlastního nitra. Dozvíte se tak pravdu o sobě, o lásce nebo o kariéře, a pochopíte, jak si nejlépe uspořádat šťastnější život

Bojovníci - velká ilustrovaná publikace pro všechny malé i velké dobrodruhy. Knížka kromě fakt, válečných technik a úspěchů největších bojovníků v dějinách obsahuje spoustu ilustrací a fotografií, ale také množství různých tajných kapes, přihrádek a malých překvapení.

Knížky vycházejí v nakladatelství Metafora

www.metafora.cz

Naše soutěž o tyto novinky probíhá zde 

   
22.08.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] SENSITIVESKIN [*]

  Ditulin: hm, tak to mi moc nepomůže, chci kontakt na někoho, s kým jsou kladný zkušenosti

  superkarma: 0 22.08.2007, 15:09:38
 2. avatar
  [4] Ditulin [*]

  SENSITIVESKIN: tak v Praze bych šla k Dagmar Kludské. Jezdí k ní lidi z celé republiky a četla jsem i její publikaci z výkladů a je fakt dobrá, co všechno dokáže poznat. Ale kontakt na ní nemám, leda zkusit vyhledat na webu.

  superkarma: 0 22.08.2007, 14:56:01
 3. avatar
  [3] Ditulin [*]

  Tarot je moje láska. (A vykládání karet vůbec - mám 4 typy vykládacích karet). Strašně mě zajímá, mám spoustu knížek a tato vypadá velmi velmi zajímavě!!!!

  superkarma: 0 22.08.2007, 14:52:37
 4. avatar
  [2] SENSITIVESKIN [*]

  já chci dobrou kartářku v Praze, dá někdo kontakt?

  superkarma: 0 22.08.2007, 14:51:46
 5. [1] soffka [*]

  Tarot a numerologie je velmi zajímavá oblast. Malilinko "laškuju" s těmito disciplínami ... ráda bych poznala někoho, kdo má taky zájem o tarot a numerologii. Je to pouze můj koníček.

  superkarma: 0 22.08.2007, 12:24:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme