Už vás nebaví stále stejné barevné stěny a chcete svůj domov nějak zútulnit, zpříjemnit, zvýraznit, nebo jen jednoduše změnit? Toužíte po změně, ale nevíte kde začít? Pomůžeme vám s výběrem tapet na vaše stěny!

Trend hovoří jasně. Tapety na zeď jsou IN. Jsou bezúdržbové, vydrží roky a dokážou to, co obyčejné vymalování nikdy nezmůže! Ať už se rozhodnete pro vytapetování celého pokoje, nebo jen jedné stěny, což je mimochodem nyní velmi moderní, dovolte nám, abychom vám dali pár tipu na nejnovější trendy ve světě tapet. Firma IMPOL TRADE, která dováží velmi kvalitní a moderní tapety přichází na svém e-shopu impol-tapety.cz s novou kolekci nazvanou Lofty a vy se nyní můžete inspirovat některými z nich...

Black and white

Černá a bílá snad nikdy nevyjde z módy! A pokud se k tomu přidají elipsy v kombinaci černá-bílá-šedá je z toho nádherný a moderní tip na zařízení vašeho interiéru. Hodí se především do obývacích pokojů, pracoven, nebo jiných podobných místností. Elipsy nejsou nijak prostorově velké a výrazné a tak nebudou příliš narušovat ani menší prostory, jaké jsou pokoje v panelových domech.

tapety

Tyto elipsy najdete nejen v černo-bílé kombinace, firma vyrábí také další varianty. Nás velmi zaujala moderní fialová, která je nyní královnou všech královen ve světě barev. Různé odstíny fialkové, šedé, a vanilkové vytvoří ve vašem obývacím pokoji, ložnici či pokoji dospívající dívky tu pravou atmosféru!

Tip! Zaujal-li vás vzor, ale barevné kombinace se vám nepozdávají? I na vás firma myslela a moderní tapety Loftyvyrobila také v barvách béžových, hnědých, žluto-hnědých a fialkovo-zelených, což je mimochodem opravdu skvělý tip pro tapety do dětského, respektive mladého dětského pokoje. Kombinuje jak dívčí (fialová) barvu, tak chlapeckou (zelenou) a tak je nejen nadčasová, ale také vhodná pro pokoj, který sdílejí obě pohlaví.

Jsou libo abstraktní kolečka?

Žádný problém! Pokud se nebojíte experimentovat a chcete svému domovu dodat trošku života a extravagantnosti, ale především hravosti, je tato tapeta určena právě vám. Dodává se v mnoha barevných provedeních a hodí se do skoro každého interiéru. Tak například světle vanilkový podklad a na něm modro-zeleno-fialové kolečka, malovaná jakoby nepravidelně a od ruky? Hodí se do šílených mladistvých pokojů vašich potomků, nebo oživení vašeho obývacího pokoje či pracovny. Že je těch koleček trochu moc? Ani to není žádný problém! K této tapetě jde dokombinovat čistě černá, zelená, nebo vanilková tapeta s jemnou strukturou.

tapety

Pokud jste trochu konzervativnější a přejete si tento vzor, avšak jemnější barvy, výrobci mysleli i na vás. Světle pastelové tóny béžové, zelenkavé a hnědé jsou určeny právě vám. Opět s možností dokoupit další čisté tapety, aby pokoj nepůsobil příliš chaoticky a přeplácaně. Další barevné kombinace jsou béžovo-modro-hnědá, béžovo-růžovo-fialová, béžovo-hnědo-popelová. Tyto světlejší odstíny můžete zvolit i do intimnějších interiérů, jako je ložnice a další.

A u abstrakce ještě zůstaneme. Nepravidelné vlnovky, nebo jak jinak popsat obrazce, které tvoří tato tapeta, jsou opravdu originální. Jejich vzor je natolik jemný a zároveň originální, že potěší oko každého znalce! A nejlepší je, že se vyrábějí v mnoha barevných kombinacích. Vybírat můžete z klidných odstínů béžové a šedé, které se hodí nejen do ložnice, ale i obývacího pokoje, pracovny či dalších místnosti a kombinovat můžete s čistou tapetou barvy vanilkové a retro šedivé. Tato tapeta se dále vyrábí v modré barvě v opět kombinaci béžové, růžové s fialovými a béžovými prvky a moderní zelené.


tapety

Všechny představené tapety vám zajistí nejen krásný a útulný domov, ale také svoji osobitost, originalitu a modernost. Tapety jsou velmi kvalitně vyrobené a jsou opravdovou chloubou každé domácnosti. Kombinujte podle svého a vytvořte si tak to, co nikdo jiný nemá...

Mezi další designy patří jednoduché abstraktní okvětní lístky.

tapety

Květovaný vzor v nové kolekci rovněž nesmí chybět.

tapety

Tapety na stěnu z kolekce Lofty jsou na vliesovém podkladu, jsou světlostálé, omyvatelné a otěruvzdorné. Jistě vás potěší jejich příznivá cena!

Reklama