Produkty na pomezí dermatologie a kosmetiky jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně kožních poruch; minimálně 95% přírodní ingredience a zcela transparentní složení.

TAO Cosmetics přichází na český trh s několika řadami revolučních kosmetických produktů zamřených na péči o problematickou, ale i zcela zdravou pleť. Řada lidí trpících kožními poruchami vyhledává lékárenskou kosmetiku, která jim pomůže a uleví. Většina těchto produktů ale funguje pouze dočasně a nenaplňuje tak zcela speciální potřeby narušené pleti. Nemocní proto značky kosmetiky často mění a jejich důvěra v uzdravení postupně opadá. Produkty TAO lze na rozdíl od jiných značek používat dlouhodobě a úspěšně pečují o pleť s celou řadou dermatologických poruch. Jsou k dostání u vybraných prodejců a hodí se pro všechny typy pleti.

Produkty TAO byly vyvinuty předními německými dermatology a představují speciální kategorii v péči o pleť na pomezí mezi dermatologií a klasickou kosmetikou.“Kosmetika TAO je východiskem pro každého, koho trápí kožní problémy, jako jsou akné, růžovka, extrémně mastná či naopak suchá pleť, ale je vhodná i pro péči při léčbě rakoviny kůže či výskytu solární alergie nebo atopického ekzému,“shrnul použitelnost produktů Dr. Günter Frings, zakladatel TAO Cosmetics.

taoČištění a hydratace - základní péče pro každou pleť

Řádné čištění je základ. Důležité ale je, aby čistící kosmetika nepůsobila kontraproduktivně k danému typu pleti. To se týká hlavně sušší pleti, která během čištění často ztrácí i zbytky své vlhkosti. „Nejoblíbenějším produktem TAO je v této kategorii jednoznačně pevný čistící prostředek Syndet bez alkalických složek a konzervantů vhodný i pro novorozence. Na tento produkt jsme skutečně pyšní a  řada zákazníků bez ostychu přiznává, že je to nejúčinnější prostředek, s jakým se kdy setkali,“ dodal Zbyněk Pinkas, zástupce TAO pro ČR. Syndet obsahuje olej z pšeničných klíčků, taovitamin E a rostlinný farnesol, stabilizuje ochrannou funkci kůže, eliminuje bakterie a poskytuje efektivní prevenci široké škály kožních chorob včetně raných stádií rakoviny.

TAO disponuje i speciálními produkty pro náležitou hydrataci pleti. Patří mezi ně univerzální balzámy pro oči a rty, pleťové masky a regenerační krémy, stejně jako univerzální Hydratační gel s kyselinou hyaluronovou pro zvláčnění obličeje. Jeho jasně modrá barva symbolizuje čistotu a svěžest, kterou přináší.

taoSuchá, mastná či citlivá pleť - pro každého ta správná péče

TAO nehledá zbytečné složitosti, podle nejvýraznějšího rysu pleti jsou sestaveny ucelené řady produktů, od čistící péče, přes každodenní hydrataci až po dekorativní kosmetiku. Produkty pro suchou pleť zadržují přirozenou vlhkost v pleti a mají výrazná zvláčňující účinek. Například Phytoenergen krém obsahuje řadu vitamínů (A, B, C a E) a alanoin, který urychluje regenerační procesy v organismu, brání různým bakteriálním infekcím a podílí se též na tvorbě tkaniva. Hodí se pro náročnou a zralou pleť. Díky složení bohatého na fytohormony z extraktu sóji, kořene jamy, jetele lučního a chmele bojuje proti předčasnému stárnutí kůže a tvorbě vrásek.

Hitem řady pro mastnou pleť je Zvlhčující krém s Aloe vera vhodný pro citlivou pokožku sužovanou akné, mazotokem či lupénkou. Má zklidňující účinek díky komplexu látek zabraňujícím podráždění, zarudnutí a zánětu.  Obsahuje Aloe vera, vitamín E a panthenol, s jejichž pomocí brání nechtěnému maštění pleti. 

Pokud na citlivou pleť nic jiného nezabírá, Přírodní krém TAO bez obsahu barviv, aromatických aditiv a emulgátorů je východiskem. Skvělé reference sklízí hlavně u jedinců trpících atopickým ekzémem, mazotokem, periodickou dermatitidou, akné či neurodermatitidou. Obsahuje skvalen, ceramidy, lecitin, pupalkový olej a vitamín E, které poskytují rovnováhu a intenzivní péči bez nebezpečí přemaštění. 

taoŘada pro muže - jednoduchá péče s výrazným výsledkem

Muži o pleť příliš nepečují a jejich hlavní motivací pro změnu je hlavně podrážděnost kůže po holení a jednoduchá aplikace kosmetiky. To TAO respektuje a nabízí několik základních produktů. Mezi mužskými zákazníky sklízí největší ohlas Krém na obličej s patentovanou formulí DMS® vhodný od 25 let. Díky bioaktivnímu extraktu z Aloe vera a panthenolu zamezuje tvorbě vrásek a slouží i jako jejich prevence. Redukuje zarudnutí pleti a má chladivý efekt pro holení. Používat se dá denně.

taoRevoluční Anti-Aging řada pro každou ženu po třicítce

Perlou kosmetiky TAO je Relaxial Complet Epiceutical. „Vlastníme několik patentovaných formulí, díky kterým máme jedny z nejúčinnějších anti-aging produktů pro zralou a unavenou pleť,“dodal Zbyněk Pinkas. Produkty jsou vhodné pro všechny ženy 30+, které usilují o eliminaci vrásek. Kompletní sada obsahuje čistící mléko, tonikum, denní, noční a oční krém. Doplňkem řady jsou speciální ampule s kyselinou hyaluronovou, polyfenolem z hroznových jader (OPC) a vitamíny C a E. Dodávají pleti potřebnou elasticitu a společně s ostatními produkty anti-aging řady udrží mladou a svěží pokožku až do vysokého věku.

Filosofie TAO - přírodní ingredience, transparentní složení a ekologická výroba

TAO znamená cesta - naše cesta ke zdravé a krásné pleti vede skrze kvalitní produkty bez nadbytečné chemie určené ke každodenní péči o pokožku,“ komentoval filosofii TAO Dr. Günter Frings. Produkty TAO Cosmetics nic neskrývají. K jejich výrobě jsou v maximální míře využívány přírodní ingredience (95 - 100% výživné koncentráty s vysoce kvalitními surovinami). „Našimi garanty kvality jsou přední němečtí dermatologové a jejich celoživotní snaha pomoci lidem trpícím kožními poruchami,“ dodal Zbyněk Pinkas. Na všech obalech výrobků TAO je uvedeno jejich úplné a podrobné složení, což z nich činí bezpečné produkty, které si na nic nehrají. TAO netestuje na zvířatech a používá pro svou kosmetiku výhradně recyklovatelné obaly.

O TAO Cosmetics

Renomovaná německá společnost s dlouholetou tradicí a sídlem v  Ammersbeku poblíž Hamburku aktivně působí v České republice od roku 2013. Její první produktová řada vznikla v rámci interního výzkumu Dr. Güntera Fringse a původně se zaměřovala převážně na léčbu akné a růžovky. Jeho další úspěchy z praxe byly představeny v květnu roku 1995 u příležitosti světového kongresu dermatologů v Berlíně. Dnešní portfolio zahrnuje 45 jedinečných produktů rozdělených do 7 skupin podle typu pleti, řadu pro muže a také exkluzivní anti-aging řadu Relaxial Complet Epiceutical s několika patentovanými formulemi. Díky vysoké kvalitě si TAO Cosmetics našla své místo nejen v kosmetických salonech, ale především v praxích kožních lékařů na více než 1000 místech v Evropě. Značka disponuje produkty vhodnými i pro specifické kožní problémy jako jsou dermatologické poruchy, rekonvalescence po rakovině kůže, plastických operacích, ale též kosmetickou řadou pro zcela zdravou a normální pleť. Společnost a její produkty jsou k dostání v rámci distributorské sítě či na e-shopu http://www.tao-cosmetics.cz.

Reklama