Naše čtenářka s nickem Jindriska8 do tanečních ke své velké lítosti nechodila. Jejím dětem se moc nechtělo, tak přišla na řadu až vnučka. Ta si naštěstí taneční užívala a brala s sebou babičku jako garde. Spokojená babička posílá i fotky své krásné tanečnice

Přeji pěkný den, do tanečních jsme nikdy nechodila a kamarádkám jsem moc záviděla.Tatínek mi umřel, maminka se starala o velký dům a peněz bylo málo. Chodila jsme se dívat, jak se učí první kroky a kamarádka mě pak učila tancovat doma.Těšila jsme se, že až budu mít svoje děti, že do tanečních chodit budou. Povedlo se, ale zase děti o to moc nestály.

t

Děti od syna vyrůstaly bez maminky a vnučka Helenka se moc na taneční těšila. Zaplatili jsme ji taneční, pořídili jsme ji šaty, něco podědila po tetě a začaly jsme spolu chodit do tanečních. Byla šťastná, že ji dělám garde a já si to moc užívala.

n

I na věneček jsme ji vyparádila a udělala účes. Nevynechala jsem ani jedny taneční, pouze jsem nebyla na prodloužené, protože jsme měli sraz od školy, ale to mě nahradil manžel.

m

n

Vnučka tancuje moc ráda a taneční si zopakovala ještě jednou.

Přeji pěkný víkend!

Jindriska8

Milá Jindrisko8, vaše vnučka je moc hezká slečna a určitě vám dělá radost

Text nebyl redakčně upraven

Reklama