Bulvár

Taneční bylo duševní i fyzické harakiri

Jak se přihodí, že se dívenka, pro níž bylo taneční traumetem, stane závodní tanečnicí? O tom se dočtete v příspěvku čtenářky Brendy Volšové.

Dobrý den, napíšu  Vám svůj příběh, abych případné nerozhodnuté adeptky včas odradila, protože taneční byla především společenská událost pro mou máti, která se coby můj doprovod týden co týden těšila hlavně na pokec u vínka s ostatními gardemámami :-). Pro mě to již po první lekci bylo spíše spáchané harakiri na mém těle i duši... Nejenže jsem v těch patnácti vypadala na jedenáct, a místo toho, abych tento tehdy nedostatek (dnes již vím, že vypadat mladší je přednost) rafinovaně skryla vhodným výběrem šatů, čtvrtek co čtvrtek jsem se navlíkala do předpotopních blůziček a kanýrovaných sukní v domnění, že mých 42 kg a plochou dráhu alespoň trochu zakamufluju.

Můj idol, kvůli kterému jsem tohle všechno podstupovala, si mě z nepochopitelných důvodů za tanečnici nevybral, a jiný urostlý okatý krasavec typu Alain Delon, který měl být náhradní alternativou, nepřišel :-). Zjevil se přede mnou prťavý hubený skin s náušnicemi a hrozně stál o to, abychom spolu tancovali. Jenže ten si vždycky pletl patro tanečního sálu s kulečníkovým, kde se pravidelně zadrhával a dodržoval pitný režim. Na závěrečnou svatosvatě sliboval, že přijde, ale vypadala jsem prý tak úchvatně, že mě ani nepoznal...:-).

Nicméně na tanec jsem nezanevřela a dál se mu věnovala dokonce i závodně. Dnes pociťuju takové trochu zadostiučinění - tanečníci si mě nesmírně pochvalují a skládají komplimenty, jak si po dlouhé době skvěle zatancovali.

Vaše čtenářka Brenda Volšová

Pochopila jsem dobře, že se závodnímu tanci věnujete aktivně dodnes? Tak to máte můj obdiv.

A co naše čtenářky? Jak jste na tom s tancem? Chodily jste do tanečních?Prožívaly jste to podobně jako Brenda nebo jste si to vyloženě užívaly? Napiště nám nějaký zážitek spojený s tancem. Určitě ve své paměti nějaký vypátráte? Pošlete ho na redakce@zena-in.cz a třeba získáte jeden z připravených dárků:

Na co se můžete těšit?

Noční a denní krém od Avonu, Ošetřující péče na ruce od Neutrogeny nebo Víšně v čokoládě.

To stojí za tu námahu, co říkáte?

 

   
26.10.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. [1] Osmimetrová anakonda visící na větvi [*]

    Dnes už se tanci nevěnuju, ale jak říkám, když už se na nějakou tancovačku vydám, tanečníci jsou z toho vedle Sml30. A mé děti taky pěkně pošupajdí do tanečních - o zkušenosti je přece nemůžu připravit Sml52.

    superkarma: 0 26.10.2009, 14:03:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme