Jak už je u naší čtenářky TanyM zvykem, její příspěvek je opět napsán poněkud netradiční formou. Nechybí humor ani nadsázka, a nechybí ani vroucí přání. Jen aby ho Ježíšek dobře přečetl a vyslyšel.

To, že Ježíšek dárky nenosí, dávno víme, ale psát dopisy můžeme. Alespoň pro potěšení duše....
Nevím jak Vám, ale  mně nikdy Ježíšek  nepřinesl to, oč jsem  žádala. Ne, že by nenosil  nic, v tom se  ho musím zastat. Ale, vždy když mu napíšu, že mi má nadělit pod stromeček nové auto, nový počítač ThinkPad, balík výnosných akcií ČEZu ,  o dvacet let mladšího a zdravého manžela, pokaždé najdu  pod stromečkem punčocháče, šálu, krémy na ruce, sadu nádobí a knížky, převážně kuchařky. ´Budˇ   je Ježíšek velkým šprýmařem, nebo mi dělá schválnosti.

Taky jsem uvažovala, zda Ježíšek není dyslektik  a dávám otázku, zda  napsat dopis pro Ježíška v angličtině.Dear Santa Claus... samozřejmě pomocí Google Translate, a to bude  pro mě brnkačka./Pozor,  Klaus ne, ten nám na  nový rok  řekne že máme 3x šetřit.......“Utahovák“.

Vždy když vyrazíme s manželem na  tradiční vánoční procházku starou Prahou, dáváme  si otázku? „Stihne to letos ten Ježíšek?“

Dle vnučky/6 let/ musí být Ježíšku zaručeně víc, jinak by to jeden Ježíšek  nemohl stihnout, a Ježíšek  musí mít  určitě i GPS navigaci.
„Jak by se dostal Ježíšek  z Vinohrad k Andělu, do Stodůlek a  na Malou Ohradu.?“Ach, ty  děti......

Milý Ježíšku zde je můj soupis požadavků.:

1.nové auto,2. nový počítač ThinK Pad/má řadu vychytávek, WIFI, velkou operační paměť, GPS,/  3.novou taštičku na notebook s  kytičkami/3000 kč/,4. nové kozačky.Pro vnučku bych  Ježíšku potřebovala všechny kouzelné víly Wings, Zvonilku, Barbínky- kadeřnici a zpěvačku. I když si  myslím Ježíšku, že jsi dyslektik, nepopleť to. Vloni jsi nám pro vnučku  donesl Barbínu tanečnici, a vnučka dostala  záchvat pláče, s tím že Barbínka tanečnice  má křivé nožky a navíc se ji nedají ohýbat .Reklamace.

Ježíšku , děkuji ti  za úspěšný  rok 2012, za  zdraví,práci,  pohodu  mé rodiny, za  dobrou náladu , která nás neopouští. Taky ti Ježíšku děkuji za myčku  na nádobí , ale tu  zaplatit můj syn a  manžel, kterého jsem musela „lámat v kole“, přesvědčovat, a proběhlo i krátké důkazné řízení.

Ježíšku to je stručný popis  toho, co potřebuji. Vím  že to nemáš lehlé. Ale kdo to má lehké? Jenom  lidé, co se válejí  za  naše peníze v daňových rájích na Kapverdských ostrovech, Seychelách, na  Mauriciu a podobně.

Ježíšku prosím tě, jen nevím kde se ty bájné ostrovy podvodníku a trubadúru  nacházejí, tak mi dones velký atlas světa.Velký knižní.

Google vyhledávač  mi furt hází „objekt nenalezen,“.

Hezký den tvoje  Tánička , Sofinka, Míša, Aleš,  Jolanka, Janinka, Jarda, . .
všichni čteme  Ženu in.cz

P.S. Neberte nám našeho Ježíška a  nenahrazujte ho nějakým Santa Clausem. Snění je to nejhezčí co  v životě máme .

TanaM

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

str

________________________

Přesně! Jděte se s nějakým Santou do pr… (čic). My máme svého „opravdového“ Ježíška. Jen nevím, jestli by se ale podle některých přání neměl přece jen dát do kupy s komerčně úspěšnějším Santou ))
Děkuji, že jste napsala a přeji všem krásný adventní víkend a veselé Vánoce
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama