Bulvár

Tana M: „TOP SECRET“? Nezájem!

Milá redakce , dnes je zas moc hezké téma. Srážka z blbcem. Jen nevím, kterou rovinu této srážky popsat, zda tu pracovní a to je přímo tragédie ve 3 dějstvích.

Nejen proto, že VÁM to narušuje každodenní život a strácite tolik potřebnou energii, která je nutná na běžné fungování v životě. Na jednom pracovišti jsme měli sekretářku. Její tělesné kvality ale oceňoval šéf , a to nejvíc po pracovní době. Po přehodnocení všech priorit, jsem zjistila, že je v podstatě dobré ,aby si šéf oddělení udržoval fyzické , duševní i sexuální zdraví, protože to byl můj nadřízený.

Horší to bylo se sekretářkou, která byla tak slaboduchá, že si ani neuvědomovala, že 12 lidí v práci musí v podstatě dělat za ní. Když jí v práci který koliv člen týmů požádal o přeposlání faxů na jiné oddělení, sekretářka, ho se železnou pravidelností poslala na všechny adresy, které měla ve svém počítači.

Sice tam nebylo uvedeno, že se jedná o "TOP SECRET" ale nebylo to zrovna vhodné přeposílat důležité údaje o klientech , třeba do pražských tepláren, vodáren, telefonních společností. Dnes určitě vím ,že tento typ sekretářky ,by určitě zažalovalo mnoho klientů za únik osobních údajů.

To že se ji pletli písmenka a tím i význam slov to nebudu popisovat.Stručný popis nejúsměvnějších překlepů:
-Verifikoval, psala s oblibou " vertifikoval".
-název firmy psala s oblibou "na zem firmy",
-podpis byl vždy u ní "popis",
-majetkově právní vztahy byly pro naší sekretářku vždy "majetko právní tahy".

Všechno jsme museli po ní kontrolovat. Mnoho kolegů si pak dělalo práci , kterou měla zajišťovat ona,tak, že její služby raději nevyužívalo. Výčet jejich kvalit nebudu dál popisovat.

Život ale přináší mnoho událostí , které nám pomohou nebo nás posunou dál. Vše se vyřešilo jako by zázrakem . Onemocněl nám vedoucí, a přišel na jeden měsíc člověk, kterého si vážil každý z nás. Vzdělaný, přísný ,spravedlivý,pracovitý šéf, který nikomu nic neodpouštěl.

První kdo "letěl" byla sekretářka, protože nový šéf neměl čas,na to aby kontroloval práci po ní.
Horší však je když se srazíte s blbcem a s tím musíte pak nějakou dobu žít. Třeba ve společné domácnosti. To je situace hrubšího zrna a myslím, že nikomu nebude stačit ani stránka na to aby takový vztah popsal.
Srážka s blbcem je vždy situace, kdy se musíme hodně sebeovládat. Pokud je to v dimenzi pracovních vztahů, tak to je situace, která se dá řešit.Pokud však narazíte na blbce v osobním životě, zanechá to na každém člověku šrám.
Hezký den
Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Jak říkáš. V každém případě je dobré, že zpravidla po blbci přichází setkání s borcem, jak se naštěstí potvrzuje. Inu, je třeba srovnání, abychom vážili druhého pólu. M.

Pište mi dnes o vašich vlastních srážkách s blbci i milých setkáních s jejich opaky na redakce@zena-in.cz. Moc se těším, že si při pátku uděláme humornou atmosféru a do víkendu vstoupíme s úsměvem.

   
15.10.2010 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] *modrá [*]

  podobnou "trubku" mám teď v práci, naštěstí je to jen záskok za mateřskou, což mě ukliňuje, otázka je jak to ty 3 roky přežiju

  superkarma: 0 15.10.2010, 13:18:49
 2. avatar
  [2] nadenica [*]

  já bych se tady mohla opakovat.můj ex byl totální blbSml54 - psala jsem o něm do téma o citovém vydírání... a po něm jsem se setkala se zlatým a rozumným člověkem, by´t o šest let mladším a jsme spoluSml59

  superkarma: 0 15.10.2010, 13:17:07
 3. avatar
  [1] malvina [*]

  Sml16je hodně zajímavé, že vždy  po  srážce s blbcem přijde  opravdový  borec. Mohu potvrdit a písemně  doložit. Jak  z hlediska pracovního , tak z  hlediska  osobního života.

  superkarma: 0 15.10.2010, 13:08:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme