Milé dámy. Zas moc hezké téma.

Celý život je o hledání. Stále něco hledáme, nové lásky, přátelé, nové známostí.Čím je žena mladší, tím rychleji podlehne nástrahám, pěknému vypracovanému tělu, hezkým slovům i větám. Pak nastane to krásné období poznání, tedy období ,kdy si občas spálí křídla, a to nejvíc, když chce hodně vysoko létat.

Po této zkušenosti , je žena víc zkušenější a má v sobě zakódované ty pomyslné čidla "pozor.!!.. podvodník, lhář, násilník, velký poeta, básník, netáhlo. Aby tyto čidla byla zcela funkční, musí projít vztahem s podvodníkem, sukničkářem, básníkem, hasičem, vojákem. Většinou tyto vztahy zasáhnou naše srdce. .A jako by ve svém podvědomí, téměř každá žena se raději stáhne do ústraní, a nechá bojovat o muže těchto kvalit jiné "Vlasty bojovnice". Pro jistotu.. .. aby ,taky okusila ta ,čí oná bojovnice ,jaký je to požitek žít s netáhlem, podlehnout krásnému svůdníkovi, kterému permanantě během sexů s Vámi volá alespoň 5 jiných žen,a na jeho mobílku se objeví alespoň 10 nepřijatých zpráv. Moc příjemné. :))

Po této zkušeností je u každé ženy období, když hledá sama sebe, nechce navazovat s nikým žádný vztah, občas si najde lásku na jednu noc ,zjistí že to je hodně, ale hodně rizikové a pak se zas věnuje výlučně sama sobě. Je to méně bolestné ,ale více přínosné.

Já po dost radostných zkušenostech, dvou hezkých manželstvích jsem ve stádiu  a  přikláním se  k názorů , že už nepodlehnu nikomu. " I kdyby ho měl i s diamantem". Pardon za výraz. Věnuji se rodině, dětem,práci mamince, zahrádce. Miluji sama sebe , knihy o životě, a detektivní příběhy.

A tak na závěr. Při otázce za jak dlouho ???podlehnete.... je  moje odpověď jasná , kdysi velmi rychle, dnes už z jiného úhlů pohledů." vůbec. "

Tana M.

Text nebyl redakcí upraven.

Vybavilo se mi rčení: Nikdy neříkej nikdy. Tu větu s diamantem si chci zapamatovat :)

A za jak dlouho podlehnete mužům vy?

redakce@zena-in.cz

Reklama