Moje letošní dovolená. To byla jedna z těch nejlepších a nejkrásnějších za posledních 5 let. Již jsem VÁM zde psala ,že jsem byla v Holandsku, v Amsterdamu, na kolech, u moře v Haarlemu, v Haagu na festivalů pop rock people.

Paráda, zážitků na celý rok .Potkala jsem mnoho nových lidí, s nimi jsem navázala pěkný přátelský vztah a už plánuji na říjen 2010 pár dní novou dovolenou. Výlety na kolech, patří k těm na které nezapomenu. Když si představím že jsem najezdila za týden snad 500 kilometrů nechce se mi věřit , že moje zhuntované tělo, zvládlo všechny tyto trasy.

Taky jsme viděla moc krásnou zemi,jakou Holandsko beze sporů je, a byla jsem uchvácená nejen cyklostezkama pro cyklisty ale i pruhem vyhraženým pro invalidní vozíky. Taky jsem už o tom psala . To mně moc chytilo za srdíčko, protože si vždy s vláhou v oku vzpomenu na to jak se lidé ,kteří jsou u nás upoutaný na invalidní vozík se skoro nikam nedostanou a pár kilometrů za hranicemi naších dní myslí i na to, že invalidou se může stát každý z nás,. Dále se ještě těším na pár dní dovolené, to bude už příští týden . Hezký den a hezký zbytek léta.
Tana M

Text nebyl redakcí upraven.

Užijte si další dovolenou :-)

A jak vzpomínáte na letošní dovolenou vy?

redakce@zena-in.cz

lupa

 

 

Reklama