Sexuální úchylku nemám. Kdysi jsem byla "uvalená" na podvazkové pasy, a krajkové punčocháče.

Ale z této úchylky mně vyléčil můj bývalý. "Kdeže ty loňské sněhy jsou." Vyléčil mně tak, že mně nakoupil 15 podvazkových, krajkových ,vyšívaných,saténových podvazkových pasů a chtěl ,aby jsem vždy v tomto prádle chodila.

Jak doma ,tak v práci. Při - 20 stupních to není,milé ženy nic moc příjemného. "Fouká VÁM na spodek" a to dost výrazně.

Můj bývalý,si po skončení vztahů, jeden z podvazkových pasů odnesl domů. Nevím na co?

Snad na památku na velmi osudový vztah.
Moje další úchylka, a to nevím jestli je to "úchylka " nebo koníček, je závislost na internetu..

Avšak má největší úchylka je kupovat si kabelky. Když vidím pěknou kabelku,za výlohou, tak nic jiného neudělám, vkročím do prodejny a kabelka musí být moje.

V létě,o dovolené v Amsterdamu jsem zahlédla kabelku svých snů, ale tím jak jsem chodila a poznávala město, pozapomněla jsem, kde prodejna s kabelkou mých snů je.

Stále jsem kabelku viděla před očima, naparáděnou za výlohou, ale pozapomněla jsem , kde se prodejna nachází.

Druhý den jsem vyrazila v 8 ráno do města a jako "úchyl" jsem hledala prodejnu s kabelkou. Prodejnu jsem našla kolem 19 hodiny večer a , kabelku jsem si koupila .

Poslední moje úchylka se jmenuje "lidumilnost naivní" - mnohdy s blbostí až hraničící.

Ale  to je  zas  pro jiné  téma.
Na závěr jen malý dodatek, strach ani fobií z uzavřených prostor nemám. V koloně aut jezdím každý den do práce, a když kolona aut po ránu není, spíš si říkam...   to  je ale hodně "podivná cesta".

P.S. Léčit z úchylek nemá význam, odjedou stejně tak rychle, jako se k VÁM dostanou.
Hezký den
Tana M


A mě se nejvíc líbí "lidumilnost naivní". To zní tak hezky. Kéž by všichni na světě byli touto úchylkou patřičně stiženi!! Přeji krásný den a děkuji Ti hezký příspěvek. Míša.

A na co jste "ujetí" vy? Dnes si povídáme o úchylkách a úchylech. Od těch roztomilých, co se třikrát přesvědčují, že vypli sporák, až po ty nejbizarnější. Pište mi, jestli jste se s nějakým úchylákem setkali a co jste dělali na redakce@zena-in.cz.

Hrajeme o značkovou voňavou aviváž.

Reklama