Děsivé odbarvovací hokusy pokusy doma v koupelně  prováděla  snad každá dívka. V  čase, když jsem byla hodně mladá   a nezkušená , a nevím co mně to napadlo, chtěla jsem  *blond  vlasy*.

Není jednoduché docílit blond barvy, jestliže máte od přírody vlasy tmavě hnědé. I když si můžete koupit všechny možné přípravky na odbarvení, věřte, že výsledek nebude nikdy perfektní. A už vůbec ne napoprvé.

Odvážnější dívky, ženy, .... si troufnou tak jako já ,  na nešetrný  postup pro odbarvení vlasů, a to za pomocí kysličníků. Míchala jsem  peroxid  vodíků  s práškem na  světlý melír a jaké bylo  potom překvapení... Vlasy byly  jako  mrtvé, mokrá sláma , bez lesků  a  do blonďatých měli hodně daleko.Oranžový punk.

Navíc mi  na krku a  za ušima  naskákalo strašně moc  pupínků, které svědili jako ďas.Zčervenali mně oči. Typická alergická reakce.  Takže výsledek katastrofální a   po 4 měsících začali vlasy  víc padat...Pak  jsem přišla  na  schůzku za svým milým  a ten mně   začal  nadávat.  Říkal  mi, že mně miluje  takovou ,jaká jsem, že  jsem přirozená, že miluje mojí duši,  a na barvě vlasů mu vůbec nezáleží . Takže zděšení č. 2 - vlasy jsem  si musela  dát  do původního stavů.

No prostě hrůza! .Vlasy byly velice zničené. Kdyby  jsem měla  fotografie mé oranžové   hlavy po  barvení peroxidem vodíků, určitě  by   jsem obstála v karnevalovém průvodů strašidel. Z  barvením  jsem přestala, musela jsem si  pak   dokupovat  drahé masky, výživu,vitamíny a kondicionéry .

Od té doby , tedy od  neúspěšného pokusů  s barvením vlasů,svěřují své vlasy   kadeřnicím.Dokonce, jeden krát do roka,      navštívím i vlasový salon, kde profesionálové za dost velké peníze si s mojí  hřívou pohrávají skoro 2 hodiny.

Jeden překrásný vyživovací kondicionér jsem vyhrála na ženě  in a velice jsem se  z výhry  radovala.
Hezký den ,   ale bez pokusů na vlasech.
Tana M

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

Takže první oranžová hlava je na světě! Jen mi řekněte, co nás tak lákalo na těch blond vlasech? :)


Co jste kdy měly na své hlavě vy?

Takové je dnešní téma! Pište mi, jakými experimenty jste si prošly. Posílejte i fotografie!

  • Jak jste na tom s experimenty?
  • Jste konzervativní, nebo se rády vrháte do razantních změn?
  • Co jste kdy zkusily? Červenou, modrou, růžovou, oranžovou, zelenou?
  • Byla to neobvyklá barva, neobvyklý střih?
  • Co byste se svými vlasy nikdy neudělaly?
  • Jaký byl výsledek vašich pokusů?
  • Jak jste se z experimentů poučily?
  • Pošlete mi fotografie!

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: vlasy

Těším se na vaše příběhy! Vaše příspěvky budu během dne zveřejňovat na našich stránkách, autorka jednoho z nich bude odměněna!

Můžete získat třpytivé 400ml hydratační tělové mléko s vitaminem E a třpytivý lesk na rty od Avonu.

Avon tělové mléko a lesk

Reklama