Milá redakce  a  ženy in.cz

Tetírovka,  kérka, .... Když jsem si přečetla pondělní téma , nemohla jsem odolat. Popis tetování byl i mojí náplní práce. Tedy ,,, přesný popis u pacientů, klientů, zákazníků ,u všech /i u těch neplatících ze zemí bývalého Ruska a Ukrajiny/. Vždy při příjmů  pacientů   se přesně  popisuje  o jakou tetováž se jedná, kde se vyskytuje, zda jsou po tetovaní patrné známky zánětů. Na jednom semináři jsme měli přednášku, o tom, zda ve * státních  zařízeních* jak to bylo kdysi, se vyskytuje určitý typ tetování. Velmi  známě  a lehce poznatelné byli -2 růže , hradní věž, 2 probodlá srdce. Zcela identifikovatelná je neprofesionální tetováž ve tvaru dvojitého kříže , mezi palcem a ukazovákem pravé i levé ruky.Je lehce poznatelná, pro  odborníky z  řad kriminalistiky.

Dnes je tetováni modní záležitostí.Tetovacích studí je  víc než je zdrávo.Kontrola  tetovacích studii podléha přísné hygienické kontrole.Ale já čistě z jiného  poheldu mohu nabídnout  , ceník toho ,kolik strojí   ten  pravý opak,tedy odstranění tetování..  Většinou se pro to  rozhodují lidé , když  přehodnotí  svůj životní styl. Třeba muž věku 50 let a má  vytetován nápis  na prsou *Alenka  moje  láska jediná*....přitom     daný muž  už  neví, kde je Alenky  konec, pak se  rozhodně pro odstranění  tetování. .

Pro odstranění  tet ováže  se  též  rozhodují mladí lidé,  kteří si  v nerozvážností  dali  tetovat  různé indiánské motivy, znaky,svahistiky, které je  za pár  let hodně ,ale hodně  mrzi  .  .

Odstranění plošných, tetování je velmi bolestivý výkon,prakticky se musí seříznout povrchní vrstva kůže , kde je tetováž..Laserové přístroje vysoké kvality , jsou dnes téměř na každém rohu. Odstranění tetování je  placený  výkon, který závisí od  plochy, provedení, a  kvality použitých pigmentů při  tetování . Já přináším jen stručný ceník z aktuální nabídky.Každý zákrok má individuální cenu, a cena se taky odvíjí podle toho, jaký typ laserů je použitý.

Pokud je tetováž malá , tak se zákazník nemusí obávat ,že při předložení cenové kalkulace by upadl do hlubokého bezvědomí. Tyto výkony nehradí ani jedna pojišotovna na světě. Cena jednotlivých pulsů laserových  přístrojů je zde .

zákrok do 10 pulsů 980 kč malá hvězdička,
zákrok do 20 pulsů 1 980 KČ
21 - 100 pulsů- 40 kč za puls
101 - 150 pulsů- 35 kč / puls
151 - 200 pulsů 30 kč / puls
nad 200 pulsů 25kč / puls

K tomu je nutné připočítat osobní konzultaci a poradnu odborníka.

Mně se tetování velmi líbí na mladých, pružných, zdravých a hlavně pěkných postavách. K zamyšlení jsou tetováže u lidí nad 50 let, kdy kůže stráci svojí elasticitu ,pružnost a pak tetovaná " panenka" vypadá jako svráštelý dědeček.Viděla  jsem  mnoho opravdu  pěkných tetováží,ale jen  jedna tetováž byla  pro dalši odborníky. Na krku měl týpek vytetován nápis *** **zde uříznout, psycho........****

A tak jsem ráda že lidé se nechají tetovat. Lékaří jim zas na oplátku tetování odstraní a tak je dostatek práce pro všechny zúčastněné.

Hezký den s tetováním ale i bez něho.

Tana M.

Text nebyl redakcí upraven.

Čistě náhodou kérky mého dědy vypadaly dobře i v jeho pokročilém věku. Ale děkujeme za zajímavou informaci.

Dnes si povídáme na téma tetování. Jaký je váš názor?

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama