Po svém a velmi originálně, pojala dnešní téma čtenářka Tana M. Hezky popořadě odpověděla na dané dotazy a poté přidává i pár vět a jednu „mimozemskou fotografii“. :)

Milé ženy  in. cz. Dnes  je  zas moc  hezké téma.

·  1.Věříte na mimozemskou civilizaci?
Moc  se omlouvám, ale já  věřím na mimozemské civilizace. Taky  věřím, že mezi námi v populaci je pár  mimozemšťanů. Nemyslím tím zlodějů a odkloňovat , ale   záhadných bytostí z vesmíru.

·  2.Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
Denně  se setkávám  s něčím  výjimečným. Hlavně jeden krát do měsíce, když mi  dojde  výplata, to je  opravdu výjimečná věc. Taky si myslím, že  jsem asi z jiné galaxie, a naše účetní je zelený mužíček který neví, že v společnosti Česká republika se  mluví jen  o milionech,  a  miliardách a mně přistane  na účte pár tisíc. To pokládám za jev  zcela ojedinělý až mimozemský.

·  3.Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
Mimozemšťana si přestavuji  jako manažera s bičíkem, zelenou hlavou a  na  hlavě má ještě tykadla.  Jako  vesmírné antény pro příjem  E zpráv. Dnes má  mimozemšťan zcela zaručeně sebou i Tablet.

·  4.Pokud nevěříte, proč ne? 
Já věřím na  mimozemské civilizace.!!!!!!

·  5.Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
Mojí parádní knihovnu zdobí knihy o vesmíru,  o létajících  talířích  z podniku Ikea,  nebo   knížky o talířích  z Teska,,,,  z výprodeje. Taky  mám 4 výtisky Erika von Danikena.

·  6. „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru.
Do  vesmíru se dívám  denně,  otevřu okno a vidím „okna vesmíru dokořán“.....

Pár vět na  závěr:
Jelikož já sama stejně jako 90% lidských duší pochází z jiných rozměrů či planet, /z mužského semene a   ženského vajíčka/ tzn. kromě převtělených částic jsme v podstatě všichni mimozemšťané, rozhodla jsem se dát sem něco trošku zajímavého i o dnešním vnímání mimozemšťanů mezi nás.

Jednou jsem viděla zeleného mužíka a vůbec nebyl strašný, naopak byl velmi milý a jemný a objevil se jen na chvíli, aby mi pomohl, s nákupní taškou plnou  minerálek a piv, který jsem tahala  ze supermarketu. Pak jsem  zjistila, že e  to není  mimozemšťan, ale Franta ze sousedství, který, jde na karneval převlečený za  mimozemšťana. Mockrát za to díky! Rozesmál mě  do  běla.

A navíc jsem minulý týden zjistila, že duše jednoho z mých kamarádů také odpovídá typickému popisu mimozemšťanů.... Takže nech to vezmu, jak to vezmu, většina lidí, většina z nás převtělených pochází z jiných planet, galaxií a kosmů. Hezký  den  se sněním  z jiné dimenze. X century, nebo Gama Sirus,.

Jediné čemu nevěřím, tak jsou to vesmírní lidé,   a jejich stranický vůdce Aš* tar,který    vybírá poplatky za nalodění se  do vesmírného korábu...... Je  to podvodník. Nemá  žádný vesmírný koráb a  ani   leteckou licenci  ........

Hezký  den  Vaše
Tana M.

P.S Přikládám  záhadné kruhy  v obilí, nejsou od mimozemšťanů, ale od  soukromého  zemědělce  z Jižního Walesu.

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

kruh

______________________

Zemědělec z Walesu má umělecké cítění :)
Děkuji, že jste napsala a potvrdila tak moji myšlenku, že mimozemšťané jsou i tady na zemi, mezi námi))
Pěkný den a co nejméně mimozemských jevů s účetním…
Saša

Téma dnešního dne: Jsme ve vesmíru sami?

  • Věříte na mimozemskou civilizaci?
  • Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
  • Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
  • Pokud nevěříte, proč ne?
  • Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
  • „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru?

Na toto záhadné téma pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem, knihou nakladatelství Fragment: Bájná pečeť / Věk magie

kniha

Reklama