Kéž by nadpozemské bytosti opravdu existovaly. A kéž by vyslyšely přání od naší milé pisatelky Tany M. Přečtěte si příspěvek, který nám poslala.

Milý Mikuláš,
nebo spíše Jaroláši.

Letošní dopis pro tebe , bude z mého úhlu pohledu trochu smutný. Ale bohužel i o tom je život. Nic po tobě nechci, žádné pozemské přání, hmotné statky, splacené hypotéky, dluhy za pojištění vozidla, ani lego, alergické buráky, barbínky, ani drogy. Myslím tím „mikulášské a vánoční balíčky“ z lékárny u jezera .......
Nic. Jsem asi jediná , co po tobě nebudu nic žádat. Ode mě máš pokoj.

Jediné co si přeju, a to ani ty Mikuláši , ani Ježíšek nemůžete splnit - Chci aby se mi uzdravil manžel. Těšila jsem se na Vánoce, ale vše je úplně jinak.
Manžel měl v úterý cévní příhodu a leží na JIPce ve Fakultní nemocnici v Praze.. Chodím jen po nemocnici a čekám, co se bude dít.

Když se dostane z toho nejhoršího, vytisknu si pár pěkných a vtipných článku i příspěvků na ženě in.cz od Tory, Enky, Vodfona, Věrulinky, Inky......a příspěvky z redakce . Pokud bude zdravotně v pohodě  a při vědomí, budu mu tyto příspěvky pročítat. Vždy jsme se s manželem smáli nad vtipnýma příspěvkama na žene in cz.

Užívejte si milé ženy in nejkrásnějších svátků v roce, važte si obyčejných pozemských věcí, jako je zdraví, i to že máte partnera, že máte lidi kolem sebe, který vás mají rádi. I to že se vůbec sejdete.
Hezký den
Tana M.

PS. Vzkaz  pro Mikuláše..
Mikuláši, dodržuj sice pitný režim, máš to v popisu práce. Ale prosím tě, zas se neopíjej do němoty, protože vím ,že před loni v stavu hlubokého deliria jste strhli s čertem a andělem adventní věnec ze dveří mě i Červenkovým....

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Tano, děkuji, že jste napsala... a věřte, že vašemu manželovi budeme všichni držet palce,ať se uzdraví - a ať jste na Vánoce zase spolu!
Pokud možno, klidný den i večer.
Saša

 

Téma dnešního dne 5. prosince: Mikuláš

  • Chodila jste (případně chodíte) převlečená za čerta, Mikuláše nebo anděla?
  • Věří vaše děti v tyto bytosti?
  • Věřila jste vy jako dítě?
  • Nadělujete dětem do punčochy?
  • Máte nějakou povedenou mikulášskou historku?
  • A co mikulášský vtip?
  • Nebudu dnes určovat moc bodů, mikulášská tématika je rozsáhlá.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

A můžete přiložit i nějako pěknou čertovskou fotografii z loňska :)

Jednu pisatelku odměním malou mikulášskou nadílkou ))

mikulas

Reklama