Čtenářka Tana M píše Ježíškovi každoročně. A letos napsala obzvlášť krásný a dojemný dopis. Myslím, že všechny se u Ježíška přimluvíme, ať jí její přání splní.

Milý Ježíšku,
každoročně Ti píšu dopisy.  Dávám je  za okno v obýváků. Letos mám trochu víc požadavků než vloni.
Věci nadpozemské  by si mohl splnit.

To že si přeji uzdravení mého muže a propuštění z nemocnice, o tom již víš od Tvého bratra Mikuláše. Vy si to tam v nebi určitě vyřídíte.Určitě mailem, nebo přes „facebook“ .Ani nevím ,zda máš Ježíšku stránky na facebooku , TWITRU, Linkedinu, ? ? Určitě jdeš s dobou.

Moc tě prosím, mohl by si to zařídit, aby jsme měli hezké a radostné vánoce. Z uzdraveným manželem. 
Věci pozemské....

Taky tě moc milý Ježíšku  prosím o dárky pro vnučku. V říjnu si napsala moje vnučka požadavky, co by chtěla od Tebe. Teď na stará kolena to musím pořizovat vše jenom já. Z vlastních rezerv,. Ne ze žádných „odkloněných miliónů,“ Ne z utajených rezerv na knížkách.

Jen ve stručnosti ti předepisuji co chce naše malá Žofie, - malý vysavač, konvičku do kuchyňky, barbínku sport, kouzelného hrajícího koníka, šaty pro princezny, hrací skříňku na diamanty, mikrofon,malý počítač pro děti, Hellou Kitty, sukénku. To aby jsem se z toho podělala, než to splním. Já v podstatě zastupuji i tvou práci. Dělám Ježíška pro členy rodiny  a těch je požehnaně. /Manžel, 2 synové ,vnučka Žofie,snacha, maminka, 2 sestry Janinka a Dagmar, neteř a synovec,.....

Syn by potřeboval nový notebook, nevěsta by chtěla od Tebe novou značkovou kabelku, a moje milovaná maminka by potřebovala novou pračku a kyčelní kloub. Na nový kyčelní kloub je zařazená v pořadníku na rok 2013.Aspoň tak.

Nedávno jsem  četla krátkou zprávu - kde zoufalá žena před vánoci přepadla na jihu Londýna banku. Samozřejmě že ji čapli. Nevím čím to je, ale muži jsou v těchto vykrádačských profesích zručnější. Téměř se nedají polapit. Obávám se ,jen že v naších bankách už taky nic moc není.

Ježíšku, kromě pěkných přání nadpozemských i těch pozemských pro mojí rodinu, mám ještě jedno docela divné přání. Prosím tebe, nemohl by jsi zařídit aby netrpěli nevinné děti v Africe  i  po celém světě,aby se nezneužívali desetileté děti pro sezónní práci v Indii, při sběru čaje, aby se neobjevovali  hrůzné případy týraných dětí z českých rodin.

Prosím zařiď to všechno . I to uzdravení pro mého muže. To  nejvíc.
Já už nemůžu suplovat tvojí práci. Tak se trochu snaž.....

Tana M. - Ježíšek v .z .
V zastoupení.

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Tano M, být Ježíškem, tak všechna vaše přání splním! Děkuji, že jste se s námi podělila o tento krásný dopis. Naděje umírá poslední - a vaše přání budou určitě „tam někde nahoře“ vyslyšena.
Pokud možno pěkné a klidné Vánoce
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

Reklama