Milá edakce,dnes je zas moc  pěkné  téma..
1. Po  ránu   mně    nemůže nic nebolet.
 Každé ráno vstávám  v 5 hodin a  chystám se do práce. Někdy mně ale bolí celé  tělo,nohy, hlava, a chce se mi spát.

Pak jdu  do kuchyně, udělám snídaní pro mého manžela, aby  věděl , že ho mám ráda. Po snídani si v  duchu povídám  ." holka,  na   žádné ptákoviny,  a   na bolesti   vůbec není  čas.    "Jen  si to  vyzkoušej  děvče  zlaté , zastav se a  začni   běhat  po doktorech". 

Se svojí  bolístkou. Doktoři  stejně  přemýšlejí a  sní  o tom, že budou pracovat  za slušné   peníze  někde v Německu , nebo  Rakousku, že nebudou  muset dělat   tisíce hodin přesčasů, které  jim   zde nikdo  nezaplatí..

A  zkus   narazit  na doktora, který celé dny čeká  jen na  to ,kdy už konečně  vypadne  za  hranice. Tvé problémy  budou pro něho  prach obyčejným obtěžováním, když on chudák  řeší  problémy  celého nemocného a vytunelovaného českého   zdravotnictví   a tím pádem i celého lidstva.

Uvědomuji si to velmi rychle, že  většina  doktorů , kteří pracují v nemocnicích,  dělají  vysoce kvalifikovanou práci, za  minimální mzdu.

Měsíční počet  odpracovaných hodin lékařů, přesahuje  300 hodin a je to podle sdělení lékařské komory samozřejmostí až podprůměrností...
 A navíc když si   představím , že mně otevře dveře v ordinaci sestra ,která chce ordinovat přímo na  chodbě  každé ordinace, vidím  obrázek   jako  vystřižený   z  úspěšného  českého  filmu, pokus  o návštěvu u lékaře  vzdávám.
 

Po  zhodnocení  kladů  a záporu se   rozhoduji. Nikam  do ordicane k lékaři   nepůjdu,  nebudu  zatěžovat  lékaře ,kteří  řeší  mnohem  důležitější problémy.
Rozhodnu se a raději navštívím specialistu  v  nemocnici . Zjistím, že  lékař, který mně 10 let léčil na interní klinice už  nepracuje,  že  je v Birminganu, a lékařka která  je  těsně po promoci, mně  objednává   na další termín  ke  konci  roku 2011..

Časový   horizont je nastaven pěkně. To si  snad   zařídím  ještě  i ten Pelhřimov  a  nebude  to "žádná  hoňka".

Tak  čekám, jsem  v pořadí.....A  jako  slušný  člověk odpovídám na   několik položených otázek .
2.Jsem  naprosto  fit,
3. V  Pelhřimově jsem ještě nebyla. Mám na  to čas.
A  tak   na závěr: potřebovala  bych jít na operaci s   křečovou žílou na pravé   dolní končetině,  chodím pravidelně   1x  za  rok  na  endokrinologii,   na   gyndě  jsem  nebyla  už 2  roky,  na prevenčku /garančku/ nechodím, protože mně odradí   čekárna plná   lidí / alias  polní nemocnice MASH./.
 I  když mám svoje zdravotní  problémy, lékaře  neotravuji.Ty řeší daleko podstatnější problémy ,než je moje bolístka.
Hezký  zasněžený den
 Tana M  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, hezké. Jak jsi ohleduplná. :-) A do Pelhřimova nejezdi, všichni nám lhali – žádné krematorium tam prý není. :)) Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky je jasné: Co vás trápí na vašem těle, případně na duchu? Co vás po ránu bolí, jak se snažíte – pokud se snažíte, bolest eliminovat? Jaké bolesti si nosíte z práce? A podobně…

... a už jste byli v Pelhřimově?

Pište, co vás k tématu napadá na redakce@zena-in.cz

Dnes nás čeká též vyhlášení minulé soutěže, nová soutěž, Borec a Chcípák a spousta vašich skvělých příspěvků, z nichž se rekrutuje jeden autor, který obdrží nějakou cenu - cenu k tématu? Napadají mě rakvičky a věnečky, ale to by si musel přijet :-)

Reklama