Při čtení zadání dnešního tématů jsem se trochu pousmála, protože si myslím, že tento recept vlastně neexistuje. Je jenom stručný návod jak zdravě žít.

Dnešní hektická, heroická doba přináší každému množství stresů a ten ovlivňuje celý náš život. Skoro každá domácnost v této zemi je zadlužená hypotékama, a na obyčejný a praktický , zdravý život na modré planetě nezbývá moc zlaťáků. Lidé se bojí o práci, raději jdou o půl hodiny dříve, lidé se bojí o své místo na zemi. Žijeme ve velkém stresu. Já svůj recept na zdravý život mám.

Není to zdravé výživě, není to zdravém jídelníčků ,ale co je nejdůležitější aby člověk byl duševně vyrovnaný se svým životem, těšil se z maličkostí jako je třeba i to že si může jednou za měsíc koupit pěknou knížku a má čas kdy si přečte. Taky je pro zdravý život důležité, aby měl kolem sebe pár dobrých přátel, které stojí opravdu za to, aby si s nimi popovídal o běžných problémech.

Já pro svůj zdravý život dělám vše co je možné, jím zdravě, chodím každý týden dva krát plavat, o víkendů pracuji na zahradě, pak vemu svojí kamarádku na procházku a jdeme se projít, i 12 kilometrů pěšky, mluvíme o životě a díváme se na přírodu a to je to naše největší potěšení. Recept na zdravý život - hlavně klid na duši.

Hezký den Tana M.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Já bych to zas tak černě neviděla, Táňo :-) Ale se zbytkem můžu souhlasit.

A jaký je váš recept na zdravý život?

redakce@zena-in.cz

lupa

Reklama