Příběh, který dokáže napsat opravdu jen sám život. Jeho hlavní aktérkou je naše čtenářka Tana M a...Jste-li zvědavé, kdo další, přečtěte si následující příspěvek.

Hezký podzimní den milé ženy in.cz

V čase když jsem se seznámila se svým 2 milým , byl můj vyvolený, alespoň to tak tvrdil „svobodný“. Když jsem se však po čase začala ptát, proč je chlap v 50 svobodný? tak mi partner nalil „čistého vína“.... Ženatý, se závazky, v počtu 3 kusy,dvě dcery a jeden syn. Vše ve věku nad 18 let. Chtěl si jen povyrazit. Já doslova nenávidím ženské které přeberou tátu od malých děti do své ložnice. Ale proč jsem najednou byla já tou,která by měla odvést taťku Šmoulů od rodiny.

Chodili jsme 4 roky Toník pořád tvrdil, že se rozvede, ....že čeká na rozhodnutí soudu a podobné ptákoviny....... Věřila jsem mu. Pořád mě můj milý tvrdil, že se svojí ženou už léta nespí.... ha ha... ...... Blábolil mi, že mě miluje , že nemůže beze mě žít a se svojí ženou je jen kvůli dětem, ze soucitů a nerozdělenému majetků. Napovídal mi tolik nesmyslných lží.

Jednoho krásného, krátkého podzimního odpoledne, zazvonila u mých dveří paní krabicová, tedy manželka mého vyvoleného. Začala řvát na celou chodbu, že si svého muže nenechá vzít a přebrat . Já jsem se nevzmohla ani na jedno slovo. Fyzická převaha Toníkové manželky proti mě byla zřejmá. Já muší váha s pohorkami do 50 kilo, jeho stále platná , státem i oddacím listem potvrzená manželka v živé váze přes 100 kg.

Tato Vlasta bojovnice mě napadla, a já neměla žádnou šanci. Na Toníka křičela jako na malé děcko, nadávala mu do děvkářů, proutníků,a použila i množství nepublikovatelných výrazů z říše zvířat.

V ten den jsem určitě poskytla komediální estrádu pro celý dům.Zcela zajisté si sousedé nemuseli pouštět ani veřejnoprávní ani soukromou televizi.Já a jeho zákonitá manželka se postarali o kulturní vložku ,jinak nudného paneláků.

Dvě ženské si přebírali jednoho partnera.
A Toník , ten když zavelela Vlasta bojovnice, vzal nohy na ramena a začal utíkat. Jen ve spodkách. Jeho „zákonitá´manželka“ ho cestou ještě mlátila kabelkou po hlavě.... no prostě sranda.

O tento typ muže by jsem už nikdy nebojovala, nepohnula by jsem prstem i kdyby byl zcela poslední muž na této planetě.. Jediné co vím ,Tondu vyhodila po návratu domů i jeho zákonitá manželka.... a kde je je mu konec , to opravdu nevím,

ZÁVĚR: Nikdy by jsem nepřebrala chlapa jiný ženě.Ať si ho užije tá se kterou sdílí Facebook,lože, pračku ,ledničku,hypotéky, děti auto ,starosti, i radosti.

Hezký víkend.
Tana M

kytka

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

____________

Milá Tano, děkuji, že jste se s námi podělila o tento příběh. Pobavila jsem se, i když Vám asi tehdy do smíchu nebylo. Nicméně: Všechno zlé k něčemu dobré a každá taková zkušenost k nezaplacení (i ta špatná).

Také hezký víkend

Saša

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

Reklama