Krásný příspěvek týkající se psaní dopisu Ježíškovi přišel od čtenářky a šťastné maminky s nickem Tamichita.

Dobrý den,

krasne tema. Jeziskovi jsem psala dopisy jako mala holka, vzdycky si je cetl a snazil se ma prani splnit. Potom jsem nejak psat prestala, puberta no :)
Ale pak se to zmenilo. Snazili jsme se s pritelem o dite, snazili jsme se dva roky a bezuspesne. Tech prolitych slz a smutku, trapeni a ja nevim ceho. Mela jsem jit po Vanocich na operaci s jednim vajecnikem, tak jsem si rikala, ze snad jiskricka nadeje tam bude.

Byly Vanoce a ja si pamatuju jak dnes, stala jsem na dvore a pristihla se, ze hovorim ke hvezdam a nebi a prosim o splneni jedineho prani. Najednou jsem sedela u stolu a psala dopis Jezikovi. Prosila jsem ho o dite :) Dopis jsem dala samozrejme za okno. Neumim vysvetlit proc, ale strasne me to uklidnilo a dalo mi to nadeji. K operaci vajecniku nedoslo, misto toho  me odvezli s polypama ve vsech dutinach v hlave a rozdrcenou nosni prepazkou, takze nasledovala tato operace a vajecnik se odlozil na neurcito. Na dopis Jeziskovi jsem tak trosku zapomnela. Byl cerven a ja hubla a zvracela, stale na nemocenske po te operaci, kdyz jsem doma v supliku objevila dopis pro Jeziska, asi si ho tam schoval.
V tu chvili mi to doslo! Bezela jsem ke svemu gynekologovi, ktery me prohledl a zarval: „Je taaaam!“ :))
Ano, Jezisek nam splnil nase nejvetsi prani na svete a od te doby pisu kazdy rok. Verim, ze kdyz mi splnil toto prani, splni nam i zdravi a spokojenost. Vetsiho daru pro me neni!

Nikdy mu neprestanu byt vdecna, kdyz vidim tu krasnou, zdravou a usmevavou holcicku, ktera vypada stejne jako ja :) Muj muz si delal srandu, kdyz vypada jako ma kopie a po nem nic nema, ze jsem musela otehotnet jako panenka Maria!

Krasne Vanoce a spousty splnenych prani

Tamichita

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_________________

Milá panenko Mario :) Ať už jste otěhotněla přičiněním přítele nebo splněného přání od Ježíška, rozhodně vám to štěstí přeju.
Užijte si všichni tři krásné Vánoce a Ježíškovi pište dál - třeba ještě o chlapečka :)
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

Reklama