Bulvár

Tam, odkud není návratu

Za mnou plavat nemůžeš, odtud už není návratu," řekl tatínek ve snu čtenářce T.M. Druhý den se dozvěděla, že zemřel. Navázali jste taky někdy spojení s někým blízkým? Mně se to zatím nepodařilo, ale znám několik lidí, kteří něco podobného zažili.

T.M. píše:

Na dušičky vždy vzpomínám na svého otce, který to u nás doma neměl s 5 ženami věru lehké. Samé baby. Babička, máma a my, 3 sestry. Vždy si vzpomenu, jak mě naučil plavat, jak byl férový člověk, jak nás učil bruslit na zamrznuté řece, jak mi hladil vlasy a zaplétal copánky.., jak nás naučil poznávat přírodu, lesy. Když už jsem byla dospělá a studovala v Praze, chtěla jsem mu tolik toho říct. Jak ho mám ráda. Bohužel, už to nebylo možné, už stál na druhém břehu řeky.

p

Týden před jeho odchodem na druhý svět jsem měla každou noc stejný sen. Stála jsem na břehu řeky a chtěla jsem plavat za ním. Řěka byla hluboká, rychle plynula a byly na ní velké modré výry. Chtěla jsme do řeky vstoupit, ale táta mi řekl: "Děvče moje, tady nemůžeš, já už jsem na druhém břehu ,odkud není návratu."

Ráno jsem se probudila, celá jsem se třásla. V poledne mě zavolala sestra Jana a řekla mi, že ráno táta umřel. Každý rok si zapálím svíčku a myslím na něho. T.M.

SOUTĚŽ!!!

Napište nám i vy, jak jste na tom o Svátku všech svatých. Na koho vzpomínáte? Myslíte si, že duše mezi námi skutečně žijí, nebo je to výmysl? Na vaše soutěžní odpovědi čekáme do 16. hodiny na adrese:

redakce@zena-in.cz

   
02.11.2009 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] malvina [*]

  V-Penicilin — #3 nebylo  to ODS. Zcela jistě.

  superkarma: 0 02.11.2009, 16:40:08
 2. avatar
  [3] V-Penicilin [*]

  Fujtajksl, řeka plná modrých ptáků Sml14

  1. na komentář reaguje malvina — #4
  superkarma: -1 02.11.2009, 16:30:43
 3. avatar
  [2] malvina [*]

  Gabsi — #1  ano, ale  je  ro  ze života. Z   toho  reálného.

  superkarma: 0 02.11.2009, 12:50:38
 4. avatar
  [1] Gabsi [*]

  Mrazí mě z toho.

  1. na komentář reaguje malvina — #2
  superkarma: 0 02.11.2009, 12:27:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme