Paní Stuchlíkové objevili lékaři rakovinu prsu. Úspěšně jí ho vymodelovali z převislého břicha.

"Samozřejmě, že jsem s operací nakonec souhlasila, protože jsem chtěla přežít. Pro ženu je však ztráta prsa něco strašného. Nechtěla jsem se s tím smířit," líčí Stuchlíková, která se pídila po informacích o možnostech náhrady, až docílila toho, že dnes má opět obě prsa.

Nový prs přitom není žádná umělá protéza, neobsahuje ani silikonovou výplň, ale pouze vlastní tkáň. Primář plastické chirurgie Nemocnice Třinec Daniel Furmánek vymodeloval prs z laloku, který vyřízl z převislého podbřišku ženy. Primář plastické chirurgie Daniel Furmánek jí odebral kůži i s podkožním tukem z podbřišku, vymodeloval z něj prs a přišil ho tam, kam patří.

"Nejhorší byly první tři dny po operaci, kdy jsem ležela na zádech na polohovacím lůžku se zvýšeným trupem i nohama, aby se nenapínala jizva na břichu. Ale bolesti mě netrápily, já vydržím hodně," líčí žena, která operace nelituje.

Statečnou ženu ještě čeká modelování bradavky z tmavší kůže z třísel.

ZDROJ:
Ivana Lesková, MF DNES


To jen abyste měly inspiraci pro psaní příspěvků. Teď k polednímu vás talent zřejmě opouští. Pošle nám někdo k obědu nějaký vtip, když už tu máme tak málo talentovaných žen?

Pošlete příspěvek, který je out (mimo dnešní téma), a získejte speciální dárečkový bonus! Pošlete k tématu a můžete získat knihu od Ivy Málkové - Hubneme s rozumem - zdravě a natrvalo nebo Deo - spray značky Radox.


Má váš přítel talent, který nemůžete vystát?
Znamenal pro vás váš talent v dětství úspěch před spolužáky?
Jak uplatňujete talent v práci? Při jakém povolání? Vybrala jste ho kvůli svému talentu?

 

Máte neobvyklý talent?

Těšíte se ze své schopnosti, ale ostatním to vadí?

Dědíte v rodině talent už celé generace?

Máte talent, který vás tíží?

Nebo máte naopak talent, který vás vynesl až do nebes?

Mají talent lidé okolo vás? Závidíte jim, nebo ne?

Měla jste talent jako dítě a promarnila jste svou šanci stát se hvězdou?


 

 Napište nám o tom na:

redakce@zena-in.cz

Reklama