Bulvár

„Talenti“ na Nově i Primě: A co z toho prosím má mít divák??!

V neděli na Nově a Primě, ve stejném vysílacím čase stejný typ pořadu. Na obou stanicích se snažíme po vzoru například Velké Británie hledat talenty a slzet u něčeho ohromujícího…

Tohle, jsme v neděli neviděli ani na jedné stanici. A bojím se, že neuvidíme.

Přiznám se, že když jsem poprvé viděla video z debutu Susan Boyle, brečela jsem.

Brečela jsem i když jsem si ho pouštěla znovu, před tím, než jsem ho vkládala do článku.

Ohromující výkon ženy, která po vstupu na jeviště působila spíše jako, lehce nesvéprávná, stará panna, která se snad s někým vsadila.

Neuvěřitelný obrat, který přímo zazdil diváky i porotu, aby je následně naopak vymrštil se sedadel. Emoce a zase emoce – mrazení po těle i maximum dojetí.


Jestli v tohle všechno doufali tvůrci obou reality show na obou stanicích, při čemž patrně zapomněli, že pořady jsou předně pro diváky, z nichž vlastním konkurenčním bojem udělali s odpuštěním pitomce, pak doufali zbytečně.

Nejenže výběrem stejných vysílacích časů dosáhli tak maximálně nižší sledovanosti,a to v obou případech, protože lidé mnohdy přepínali, a tak naředili, co mělo být zahuštěno, ale i účinkující po prvním vysílacím večeru připomínají spíše skupinu prostoduchých amatérů, kteří touží za každou cenu mihnout se před kamerou. Kvalitu vem čert.

Talent mánie na Nově

talentMusím přiznat, že přes nesporný moderátorský talent mě osobně zklamal i Leoš Mareš. Mnohdy s takovou námahou hledal, co by vyplodil vtipného, že si nešlo nevšimnout, v jaké křeči se nakonec nacházel.  

Těšila jsem se na Banášovou. Marně.

Zdeněk Troška, coby porotce talentů…nevím neseděl mi, snad proto, že je předně režisér a ne šoumen zvyklý na live vysílání.

Alena Šeredová nikomu nevadí, ale také nikoho nesundá z podložky a Palo Habera je řekněme jediný, kdo může alespoň něco posoudit. Byť o jeho taktu lze mnohdy polemizovat.

Chaotické posuzování, chaotické střihy a ze všeho najednou naprosto vytržené vstupy na nádvoří zámečku, kde probíhaly akce a dialogy mající patrně za cíl přidat šťávu tomu všemu.

Celé to nakonec ale vypadalo, jako dort pejska a kočičky a vyvolalo to stejný pocit, jako u chamtivého psa ve zmíněné pohádce.

Nova pojala soutěž po svém, leč z mého pohledu blbě.

Model s představováním moderátorek – pomocnic Leoše Mareše jsem pak nepochopila vůbec. Buďto jsem slaboduchá, nebo je to tím, že jsem přepínala.

Česko-Slovensko má talent na Primě

talent

Jedno je třeba nechat. Prima byla první, kdo s onou soutěží po vzoru zahraničních televizí přišel, více se držela oné zahraniční klasiky a soutěž byť povadlých talentů, více připomínala hledání skutečného umění.

Bohužel, výběrem poroty neohromila.

Lucii Bílé chybělo nadšení, spíše šlo o herectví a zbytek poroty mě osobně nezaujal.

Snad tedy porotu příště alespoň zaujme nějaký skutečný talent, který vydoluje nějakou nepředstíranou emoci.

Oni tak strašně chtěli u něčeho zůstat v ohromení jako jejich zahraniční kolegové, že předimenzovali své reakce pomalu u každého, kdo vyloudil zvuk, či naznačil pohyb.

Proti moderátorům na Primě nelze říci nic negativního, alespoň mně přišli, že mají zájem o to, co dělají a co se hledá víc, než jejich protilehlý kolega Leoš, který občas jsa zachvácen sám sebou skoro zapomínal proč je tam kde je.

V jednu chvíli jsem si říkala, že by mu stačilo veliké zrcadlo a nahrávky hučení davu, jak byl mimo.

Na závěr – za sebe – příště, pokud se vůbec budu ještě dívat, zvolím Primáckou verzi.

Tak nějak mi přes to, že je prozatím mdlá, přijde upřímnější v tom, co snaží v tomhle případě dělat.

Snad se i u nás najde pár takových, kteří ohromí, usadí, dojmou, překvapí – nějaké umění a hlavně TALENT!

Třeba takový.

Něco při čem člověku spadne brada tak, jako porotě, která navíc ještě naprosto evidentně hledá talent, je napjatá, je v očekávání a její reakce i emoce jsou následně stejně uvěřitelné, jako adekvátní a hluboce upřímné.

   
31.08.2010 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] Linde [*]

  ten článek se fakt povedl Sml59Sml59Sml59

  Také jsme v napětí čekali celá rodina, co se z toho vyvrbí a neustále přepínali.

  Jinak se u nás standartně pouští klasicky Nova, tak tentokrát jsem více koukali na Primu, protože na Nově to bylo zmatečné, trapné a takové zaostávající, no děs.

  My dospělí jsme se dívat přestali a vícekrát to nezapnu, akorát starší dcera (10 let) na to kouká, aby  ještě nemusela jít spátSml32Sml30. Ale opravdu je to strašný a hodně se sekly obě televizní stanice.

  superkarma: 0 03.09.2010, 09:11:08
 2. [54] Lenčáč [*]

  pod článek bych se podepsala.. musím souhlasit s každou větou... tento typ pořadů sleduji, protože do jisté míry souvisí s mým povoláním... musím říci že poslední dobou u mě obecně vede prima a novu už skoro nepouštím... už dlouho funguje model... prima (případně jednička) s něčím příjde, s něčím co je nové (alespoň pro české diváky), zajímavé a udělá to podle mého vkusně... pak příjde nova a snaží se za každou cenu udělat to samé, ale udělá to rádoby bombasticky se spoustou pozlátka, výbuchů, potlesků a afektu... např. Vyvolení vervus Velký bratr, stardance vervus už ani nevím jak se ta taneční šílenost jmenovala... a jen bych dodala, že se určitě ještě nějakých výkonů beroucích dech dočkáme... nikdo by přece nevynesl všechna esa v prvním díle ;-)

  superkarma: 0 01.09.2010, 15:05:59
 3. avatar
  [53] richada [*]

  Tyto pořady u nás,jsou naprosto k ničemu,tak jako většina toho,co nám naše stanice nabízí,zlatá kniha!

  superkarma: 0 31.08.2010, 20:40:10
 4. [52] Pianistka [*]

  Talenti mě lezli na nervy ještě než začali, ale třeba Čápi mě včera bavili a bavil mě i Pohlreich i třeba Výměna manželek. Já prostě ráda koukám "cizím pod pokličku". Nebaví mě právě talenti, superstar a podobně a nesnáším pořady typu rodinná pouta, ordinace, ulice a spol.

  superkarma: 0 31.08.2010, 20:02:17
 5. avatar
  [51] Ni-ka [*]

  Viděla jsem asi půl hoďky na primě-to bylo celkem fajn,ale sledovat to asi nebudu.No a na nově asi 5 minut, nějak mi vadí Mareš, cpou ho všude. Na primě jsou čápi a to je maximální blbost, všichni už stejně vědí,jak to dopadne a Bartošovou taky nějak nemusím.Reality mi nějak nepřirostly k srdci, to raději nějaký film.

  superkarma: 0 31.08.2010, 19:03:11
 6. avatar
  [50] Hortenzie [*]

  Teda nerada bych si hrála na nějakou přemoudřelou intelektuálku,ale já vážně nechápu,jak někdo může všechny tyhle pořady typu různých reality show,sledovat.Mě to přijde jako vymýlání mozků.Ať je to pan Polreich,nebo soutěže o "přežití",či soutěže,kde za peníze udělám skoro všechno.Samozřejmě,že nebudu denně sledovat Bergmannovy filmy,ale aby mě někdo už dopředu měsíc "vnucoval",že tohle je právě ten pořad,který musím vidět,mi přijde docela ubohé.A ubohé to bylo,manžel to sledoval na Primě,já seděla u PC,ale nestačila jsem se divit,čeho všeho jsou lidi schopni.Až jednou půjde reality show,kde v návodu bude,jak zamordovat babičku,určit se tam přihlásí mraky lidí.O tom nepochybuju.Docela slušně s námi TV  pracuje,k obrazu svému.Ale možná je to tak,že se prostě změnila doba a lidé taky.Neodsuzuju,jen se divím a divit asi nepřestanu.

  superkarma: 0 31.08.2010, 18:39:21
 7. avatar
  [49] Juana [*]

  Dante Alighieri — #9 No jestli nejlepší výkon je od dítěte, co si šlape  na jazyk, tak teda potěš koštěSml30

  Neviděla jsem nic z toho, ani jedny talenty, ani ty čápi, o kterých se tu diskutovalo, a opravdu jsem o nic nepřišla. Sml30

  superkarma: 0 31.08.2010, 18:19:50
 8. avatar
  [48] edith1975 [*]

  Musím než souhlasit. Mám tyto pořady ráda, alespoň jako kulisa při žehlení. Přepínala jsem a byla moooc zklamaná. Lepší byla PRIMA.

  superkarma: 0 31.08.2010, 17:09:16
 9. avatar
  [47] peknaholka [*]

  Na HBO byl dobrý český film Protektor....a jinak jsem dnes mrkla na netu na Primu a ty dvě sestry co zpívaly, myslím, že budou horké favoritky!!! Na Novu, kvůli Marešovi, nebudu koukat - ani omylem!!!

  superkarma: 0 31.08.2010, 15:56:10
 10. avatar
  [46] Michaela Kudláčková [*]

  ToraToraTora — #6 ...Souhlas, my z toho byli v šoku doma všichni. V tom bytě té paní milionářky bych se zastřelila, nebo uchlastala jako ten pán. I když, možná by stačila ona sama jeden týden a jsem buď léčebně, nebo v kriminále.Sml24

  superkarma: 0 31.08.2010, 14:19:44
 11. avatar
  [45] Bugy [*]

  Ani na jeden talent jsem se nedívala a nebudu!

  Vždyť už dopředu byly reklamy vlastně na cirkus. 

  superkarma: 0 31.08.2010, 14:17:32
 12. avatar
  [44] Michaela Kudláčková [*]

  ToraToraTora — #5 ...ano - a nebo tak Sml67

  superkarma: 0 31.08.2010, 14:16:33
 13. avatar
  [43] Markýza [*]

  jednapani — #42 problém je v tom, že lidi už se neumí bavit, ono je pohodlnější DÁT se bavit Sml80

  superkarma: 0 31.08.2010, 14:12:05
 14. avatar
  [42] jednapani [*]

  v.h. — #38 Vždyť jsou i jiné možnosti než bedna, ne? Když nic nedávají, čtu si nebo si pustím něco na DVD... Než koukat na tohle, radši budu hrát Člověče, nezlob se sama se sebou. Stejně koukám jen na tu Ordinaci, a to ještě nějak tak ze setrvačnosti. Kolikrát v pátek otáčím TV program z pondělního listu a nemám pocit, že bych o moc přišla.

  1. na komentář reaguje Markýza — #43
  superkarma: 0 31.08.2010, 14:08:14
 15. avatar
  [41] lalica [*]

  Výkon Susan mně také ohromil. My lidé většinou máme rádi  občas se unést pohádkou. Někdy nám to pomůže překonat i sebe samého a vybřednout ze svých vlastních problémů...

  Leoše Mareše jako moderátora neuznávám. Je slabší než čaj a divím se těm, co jej do podobných akcí angažují. Ovšem za nemalý peníz.

  K nám do Havířova se tento frajírek  před pár lety snesl na helikoptéře o hodinu později než měl na akci Havířovské slavnosti/ bývalý Den horníků/. A světe div se , letos jej nějaká spřízněná duše opět " objednala". Asi tam kvůli němu ani nepůjduSml68... 

  superkarma: 0 31.08.2010, 13:16:53
 16. [40] dadma [*]

  jednapani — #30 Ta holčička mě leze na nervy i v Ordinaci.Je jak stará mladá.

  Nechápu proč si Nova i Prima vždy vybírají stejné pořady? Dobře Prima koupila práva na vysílání originálu, tak Nova měla zapojit páky a najít něco jiného a ne se trapně přetahovat o diváka.Zatím žádný zázrak shlédla jsem Primu včera a Novu dnes ze záznamu.Nova trapné,Prima o trochu lepší, ale nemusím Lucii Bílou,takže jsem se dokoukala.

  superkarma: 0 31.08.2010, 13:16:25
 17. [39] fobied [*]

  Zdravím! Plně se ztotožňuji s obsahem článku. Nova chtěla být za každou cenu tak jiná tak bombastická, až z toho vznikl paskvil něčeho... ani nelze říct čeho. Z prvních dílů jsem byla zklamaná. Na nově celkově z obsahu, na primě z výběru porotců. Ač Lucii Bílou velmi uznávám jako zpěvačku, její výkon v roli porotce mě hluboce zklamal - afektovaná, za každou cenu nejhodnější... Chápu, že není nutné soutěžící urážet, ale pokud přijde někdo se zpěvem a již v prvních taktech je snad každá nota falešná, nezlobte se na mě, ale to by měl profesionál jejího formátu okamžitě odpískat.

  Ještě jim dám šanci a snad obě tv stanice pochopí, že dát tyto pořady ve stejný vysílací čas škodí především jim samotným.

  Přeji hezký den!

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:41:16
 18. [38] v.h. [*]

  Jak na potvoru v tv nebyl žádný film, na který bych se chtěla dívat, takže jsem trpěla s Novou a Primou, přepínáním a zděšením v očích. Není možné Mareše někam prodat? Do jiné televize, kde by ho snad ještě brali, tady byl neuvěřitelně trapný, nevtipný, místy odpuzující. Prima alespoň nějaké talenty předvedla, porota však mohla být klidně bez Lucie Bílé a Jana Krause. Kde je Ondřej Soukup s manželkou, kteří mají humor a jsou jako porotci skvělí? To se jim opravdu nikdo nevyrovná?

  Víckrát už se na to dívat nebudu, i když je mi líto, že skutečné talenty neuvidím. Poud budou opravdoví, stejně se prosadí.

  1. na komentář reaguje jednapani — #42
  superkarma: 0 31.08.2010, 12:36:22
 19. avatar
  [37] Markýza [*]

  sarahf38 — #26 taky jsem se dívala, bylo to super, občas mi běžel mráz po zádech Sml67 .

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:27:25
 20. [36] Anai [*]

  Altamora — #18 Já to chápu, když jsem byla mladá a zdravá (s nervama), tak bych to taky odsoudila - tehdy jsem chodila jen na Bergmanna a Felliniho - dnes jsem šťastná, že dávají slabomyslné pořady, u kterých si člověk odpočine, už ani zasmát se nemusím...

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:18:00
 21. avatar
  [35] Dante Alighieri [*]

  jednapani — #30 To je zvláštní, mně se to otevřelo,... Zkoušela jsi zkopírovat odkaz a vložit? Předpokládám, že jo. Z tý holky tam všichni byli strašně nadšení. Sml23

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:16:09
 22. avatar
  [34] MEK [*]

  u nás je rozhodnuto,vyhrála prima,protože Mareše už nemusímeSml24

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:14:22
 23. avatar
  [33] Markýza [*]

  nekoukám se ani na jedno, nějak nemám ráda, když ze sebe lidi dělají hlupáky a ztrapňují se. Sml80 Nikdy jsem neměla ráda klauny.....

  *

  a k ohromení nad neuvěřitelným výkonem Susan Boyle dodávám, že i porota má neuvěřitelné herecké nadání - nebo mi chcete říct, že v Anglické verzi prostě přijde z ulice rovnou do přímého přenosu a zazpívá, přece mají taky nějaké výběry ne?!

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:06:52
 24. [32] Anai [*]

  Já přiznávám, že kvůli stavu svých nervů volím cíleně terapeuticky čistě komerční nejlépe červenoknihovní filmy a seriály vč. talentových i jiných show. Po shlédnutí uměleckých filmů bohužel nespím. Také jsem přepínala (a ještě přitom žehlila). Můj dojem je totožný - příště volím jednoznačně Primu, uvidím, co se z toho vyvine a pevně doufám, že vyvine,  v reklamách přehodím na Novu a třeba budu přitom zase žehlit Sml30

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:06:44
 25. avatar
  [31] Alka1 [*]

  jednapani — #30 Tuhle "holčičku" z Ordinace neznám, protože seriál nesleduji, ale v Talentmánii mi byla taky protivná. Zpívat neumí, tak se snažila zapůsobit šokujícím textem a provedením. Působí na mě jako sprateček, kterého rodiče všude nacpou...Sml3 

  superkarma: 0 31.08.2010, 12:05:52

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] jednapani [*]

  Dante Alighieri — #9 Video se mi neotevřelo, tak nevím, jak zazářila, ale v seriálu je mi tahle holčička dost protivná. Netušila jsem, že i malé dítě dokáže být tak afektované.

  Na podobné pořady se radši v zájmu zachování vlastního zdraví nekoukám, výjimkou byla cca 2 poslední kola z každé řady Superstar. Tam už se většinou zpívalo. Jinak mi už při ukázkách Vyvolených, Výměny manželek a podobných reality-exhibic bývá až stydno, s jakou nesoudností se dokážou lidi producírovat před národem.

  1. na komentář reaguje Alka1 — #31
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #35
  3. na komentář reaguje dadma — #40
  superkarma: 0 31.08.2010, 11:53:00
 2. avatar
  [29] Ditulin [*]

  Rozhodně Prima, to má aspoň úroveň. Mám ráda Haberu a Banášovou, škoda že jsou u konkurence. Na relax skvělý pořad, ráda se na něj podívám. 

  superkarma: 0 31.08.2010, 11:47:22
 3. [28] kofronka [*]

  Taky musím přispět komentářem k nedělním pořadům,byla jsem v šoku na Nově,kde to uvádí Mareš, já ho nemusím, ale ta hrůza,kterou předvedl v neděli,to se nedá ničím nazvat,také jsem přepínala na Primu, a nedovedu si představit, co chtějí tyto dvě konkurenční televize docílit, že dávají dva stejné pořad ve stejný den a hodině.Lidé budou přepínat a sledovanost nebude vlastně nikde,mě tento pořad celkem oslovil,jen z toho důvodu,že tam byly děti,které něco umějí a hlavně tam není politika nebo pořady z doby minulé,tak jsem se u těchto pořadů trošku zasmála,což dnes v televizi není a chybí tyto pořady,které

  by člověka pobavily.Uvidíme jak to bude dále ale rozhodně na Novu se dívat nebudu.

  superkarma: 0 31.08.2010, 11:42:10
 4. avatar
  [27] Vlastka [*]

  Koukala jsem na Primu a docela jsem se  i těšila.Nezklamala mě,líbilo se mi to.2x jsem přepnula na Novu,taky mi nezklamala.Trapárna.Takže mám pro příště jasno.Mam ráda tyhle pořady.Je to změna a pokaždé něco nového.Pro mě je to lepší než ty krváky na Nově a pořád dokola je opakovat.Sml32

  superkarma: 0 31.08.2010, 11:31:28
 5. [26] sarahf38 [*]

  Já jsem se nekoukala ani na jedno.Za 1.mě takové soutěže nezajímají a za 2.nesnáším Leoše Mareše a Lucii Bílou,takže ani jedna verze není pro mě.Dívala jsem se na Jedničce na film a udělala jsem dobře.Sml59

  1. na komentář reaguje Markýza — #37
  superkarma: 0 31.08.2010, 11:07:20
 6. avatar
  [25] peetrax [*]

  Nezajímá. V TV se dívám už akorát na Simpsonovy a pak to vypínám, výjimečně na nějaký starý dobrý český film. V hledání "talentů" jaksi nevidím smysl. Sml80

  superkarma: 0 31.08.2010, 11:03:59
 7. avatar
  [24] jazuzinka [*]

  já nebudu koukat ani na jedno, jako obvykle. nedívala jsem se ani na příšery zpěvácké či podobné, tudíž svou tradici neporuším. Sml57

  superkarma: 0 31.08.2010, 10:52:19
 8. avatar
  [23] Dante Alighieri [*]

  Pinkeee — #20 Možná budou zajímavější finálová kola, až se vytřídí tadyti "umělci". V superstar mě taky nebavila hvězdná pěchota a dívala jsem se až od doby, kdy se představoval jen užší výběr.

  superkarma: 0 31.08.2010, 10:39:43
 9. avatar
  [22] hardy [*]

  Souhlasím. Dívala jsem se na Primu a občas jsem to přepnula na Novu. Viděla jsem to jednou  a   s t a č  í   !!!

  Ano , mnohem lepší zážitek je Susan Boyle, Paul Plotts, a nebo si  moc ráda poslechnu děti -Connie Talbot, Taylor Ware, Jessicu Sancher .

  Třeba i u nás se objeví nějací lidé, kteří mají opravdu talent /   a byla bych moc ráda / , ale nemám trpělivost a po včerejšku ani chuť sledovat každý pořad.

  superkarma: 0 31.08.2010, 10:20:13
 10. avatar
  [21] Odemětobě [*]

  Já jsem naprosto mimo u všech vámi citovaných pořadů.A přežila jsem. Jediné, co jsem sledovala pravidelně,byly Velmi křehké vztahy, protože jsem si díky jim vytvořili na netu debatní skupinku a udržujeme i nadále virtuální vztahy. Z českých stanic sledujeme málokterou, v poslední době CS Film, ale spíš si přehráváme nahrané filmy. Takže obě "Mánie" mě nechávají chladnou. Třeba někdy,náhodou,k žehlení....

  superkarma: 0 31.08.2010, 10:16:53
 11. [20] Pinkeee [*]

  No já jsem se ze zvědavosti dívala na tenhle pořad na Primě a popravdě řečeno, nebude to šálek mé kávy. Někteří lidé tam jdou opravdu s talentem a s něčím na co se dá dívat. Ale nezlobte se na mě, propichování a řezání si jazyka atd .. Pojídání dortíků s párkem a s jogurtem, to snad o talentu není, nebo ano? Sml16

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #23
  superkarma: 0 31.08.2010, 09:55:37
 12. avatar
  [19] femme [*]

  Alka1 — #17  Sml30

  superkarma: 0 31.08.2010, 09:24:26
 13. avatar
  [18] Altamora [*]

  luneta — #15 Konečně někdo, kdo se přizná, že se na ty pořady dívá.Sml16 V diskuzích všichni říkají, že něco takového je pro ně fuj, ale kde se potom bere ta sledovanost a odkud mají ty informace? Sml80

  1. na komentář reaguje Anai — #36
  superkarma: 0 31.08.2010, 09:15:15
 14. avatar
  [17] Alka1 [*]

  femme — #14 Tak už brečím taky...Sml58

  1. na komentář reaguje femme — #19
  superkarma: 0 31.08.2010, 09:02:12
 15. avatar
  [16] Midsummer [*]

  Teledebilizátor vyhodit do šrotu a jít se místo toho proskočit do lesa. Ale ne do vysoké trávy, to by se pak zase řešila klíšťoencefalitida Sml19

  superkarma: 0 31.08.2010, 08:59:47
 16. avatar
  [15] luneta [*]

  Já jsem na tom opačně.Už jsem se nemohla dočkat až to začne.Nečekám tam žádnej super talent,ale chci se pobavit.Sleduju primu kvůli Lucce a novu si nahrávám až se budu nudit.Mareš je náš nejlepší moderátor,akorát někdy řekne vtip,který nepochopím.A Vyvolený jsem sledovala všechny.Jsem vděčná za každý takový pořad.Škoda,že končí ano šéfe,to byl hodně dobrej pořad

  1. na komentář reaguje Altamora — #18
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:57:10
 17. avatar
  [14] femme [*]

  Paul mě dokáže spolehlivě rozbrečet Sml26 ještě, že jsem v kanclu teď sama, díky, Míšo Sml30  Sml58

  1. na komentář reaguje Alka1 — #17
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:55:19
 18. [13] macamala [*]

  ToraToraTora — #8 Promačkávala jsem programy, potřebovala jsem kulisu k třídění papírů a úklidu. Jo a taky jsem byla zvědavá, jak vypadá pořad, který má už tak debilní název. Hned během toho jsem volala mami, ať se koukne, jaká je to hrůza. Měla jsem tam dát archivní Chalupáře, i když už by to bylo poněkolikáté, co je vidím.

  superkarma: 0 31.08.2010, 08:48:25
 19. [12] halflive [*]

  Už je toho moc. Jsme malý stát na neustálé chrlení pseudo superstarů po kterých po půl roce ani pes neštěkne. Porotci si akorát namastí kapsu, místo aby televize pustila něco kloudnýho. poslední dobou je to děs běsSml68

  superkarma: 0 31.08.2010, 08:38:25
 20. avatar
  [11] Julianna [*]

  Míšo, souhlas, celé mi to přišlo jako velká trapárna, synek se chtěl koukat, tak jsem mu to povolila, je konec prázdnin...tak co by ne, ovšem to, co jsem uviděla mě dost vyděsilo, talent na chytání tužek, prasečí hlavu, Tomáše Matonohu?????????? , trapného Mareše, který pořád hledal slova a "lovil vtip" nějak jsem to celé nepochopila, taky jako většina tady budu mít do Vánoc více volna o večerech, neboť toto už ne.

  S chutí jsem si ale pustila obě ukázky, co jsi sem dala, zaslezela jsem si klávesnici, i když jsem obě viděla už mockrát, opět mě to dostalo. Přišli, žádné opičárny kolem, stoupli si a předvedli skutečný TALENT a o tom by to - když už - mělo být.

  superkarma: 0 31.08.2010, 08:37:40
 21. [10] 1anicka [*]

  Běs a hrůza.Zase až minimálně do vánoc do nás budou hustit blbosti.A to hned rovnou na 2 programech.Takhle nic není v TV a teď tohle.No,nic.Zapálíme svíčky,zatopíme v krbu a ušetříme na elektrice.A to se bude ČEZ divit,protože tak smýšlí spousta našich známích.

  superkarma: 0 31.08.2010, 08:29:22
 22. avatar
  [9] Dante Alighieri [*]

  Kromě jiného si myslí, že se spousta talentů prosela už při Superstar. A co by pořád chtěli hledat? Tak velká země zase nejsme.

  Jak jsem včera zjistila, soutěže se zúčastnila i malá herečka, která v Ordinaci hraje dceru Míšu Tereze Kostkové. Její výkon byl na Facebooku označen jako nejlepší za ten večer. Sml30 

  http://archiv.nova.cz/multimedia/talentmania-jana-kepkova.html

  1. na komentář reaguje jednapani — #30
  2. na komentář reaguje Juana — #49
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:29:08
 23. avatar
  [8] ToraToraTora [*]

  macamala — #7 Prosímtě, co tě vedlo k tomu, že sis to pustila. Já na to nemůžu u sebe přijít doteď. Takhle jsem se nepřehmátla od doby, co jsem si spletla brzdu s plynemSml54

  1. na komentář reaguje macamala — #13
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:25:29
 24. [7] macamala [*]

  ToraToraTora — #6 Já to měla puštěné při úklidu a třídění papírů. Tragédie, co? A účinkující taky super Sml30

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #8
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:23:23
 25. avatar
  [6] ToraToraTora [*]

  Jo a do příště nezvolím žádnou verzi, protože jsem včera ze zvědavosti, za kterou bych si nejraději nafackovala, shlédla Čápi s mákem. Následkem čehož mám rozostřené vidění, sebevražedné sklony a pocit, že jsem usnula u výfuku nastartovaného trabantu.

  1. na komentář reaguje macamala — #7
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #46
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:20:44
 26. avatar
  [5] ToraToraTora [*]

  Míšo, dovoluji si nesouhlasit s přirovnáním k dortu pejska a kočičky. Ta dvě zvířátka do něho vložila jen samé dobré věci a výsledkem byl otrávený buldok. Nova vložila kýbl hnoje a výsledkem byl otrávený divák.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #44
  superkarma: 0 31.08.2010, 08:18:03
 27. avatar
  [4] DanaD [*]

  no tyhle dva porady ve stejnem terminu mi daly volny vecer Sml16

  superkarma: 0 31.08.2010, 07:55:35
 28. [3] macamala [*]

  mzdovka — #1 ČT skučí, že nemá peníze na natáčení. Tyhle pořady na Nově jsou dělány pro lidi, co přijdou domů a nemají nic jiného na práci nebo zájem.

  Já jsem si včera spolehlivě uklidila, přitom jsem měla puštěnou Primu - Čápi s mákem. Nevím, jak Prima dala dohromady takovou "partu". Dnes už mám uklizeno, tak si aspoň budu číst.

  superkarma: 0 31.08.2010, 07:49:28
 29. [2] lidicka [*]

  Na tyto už "snad" 1/2 roku předem avizované programy jsem se vůbec nedívala. A podle reakcí diváků v různých diskusích na netu jsem udělala jen a jen dobře. Jinak tyhle různé pořady typu Big brother, Vyvoleni, Výměna manželek, Superstar a ostatní podobné pořady mi připadají trapné. Divím se, čeho všeho jsou lidi schopni udělat pro své zviditelnění a pro peníze. Nova  svou Talentománií bude diváky "krmit"  4 dny v týdnu. Naštěstí jsou jiné programy, případně si přečtu hezkou knížku.

  superkarma: 0 31.08.2010, 07:05:26
 30. [1] mzdovka [*]

  já jsem na tom naprosto stejně, Mareše nemusím, takže určitě Prima i když pochybuji , že se u nás najde nějaká Susan, ale nechápu proč se třeba ČT nesnaží dát něco zajímavého proti těmhle pořadům 

  1. na komentář reaguje macamala — #3
  superkarma: 0 31.08.2010, 06:24:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme