Zdraví

Talent na psaní, antitalent na sport


Dobrý den,

viděla jsem na vaší webové stráce článek o talentu a zaujalo mě to. Já bych řekla - pokud to není samochvála, že mám talent na psaní knih a básní, avšak vždy začnu psát knihu a za nějakou dobu si řeknu, že to není dost dobré, a začnu psát jinou a tak to pokračuje stále dál.

A nebo když napíšu báseň, jen si ji uložím do počítače a dál se o nic nepokouším, jelikož se mi zdají trapné. A přitom mi mí blízcí říkají, že talent mám a že bych měla nějakou knížku zkusit poslat do nějakého vydavatelství, a nebo alespoň básně sepsat do jedné sbírky a tu zkusit vydat.

A také si myslím, že mám i talent na herectví. Když chci někoho nachytat, vždy se mi to povede. Jsem dost přesvědčivá. Když chci někoho nachytat na nějakou smutnou událost, dokonce se i rozbrečím. Chtěla bych být herečkou, ale problém je v tom, že jsem trochu stydlivá. A tak se bojím jít na nějaký casting a nebo něco podobného.

Ale abych pořád jen nemluvila o tom, jaký mám talent, tak vám pro změnu řeknu, jaký talent nemám. Nemám talent na sport a je to pro mě docela nepříjemné. Například když hrajeme ve škole přehazovanou, všichni mi nadávají, jelikož nechytím míč a nebo nepřehodím hřiště. Do písku skočím něco málo přes dva metry a v běhu jsem strašně pomalá.

To je asi tak vše. Přeji hezký den.


Pěkné brzké odpoledne! Blízcí mívají většinou pravdu. Zkuste je poslechnout a sbírku někde zkusit nabídnout. A co se týče stydlivosti u herectví? Introvertů a stydlínů je v tomto oboru víc, než si kdo myslí. Tak vzhůru do toho!

Máte na něco totální antitalent? Jste v něčem přímo zářně nešikovná? Je něco, na co prostě talent nemáte? Napište nám o tom!

Má váš přítel talent, který nemůžete vystát?
Znamenal pro vás váš talent v dětství úspěch před spolužáky?
Jak uplatňujete talent v práci? Při jakém povolání? Vybrala jste ho kvůli svému talentu?

TALENT a ANTITALENT 

Máte neobvyklý anti/talent?

Těšíte se ze své schopnosti, ale ostatním to vadí?

Dědíte v rodině anti/talent už celé generace?

Máte anti/talent, který vás tíží?

Nebo máte naopak talent, který vás vynesl až do nebes?

Mají anti/talent lidé okolo vás?

Měla jste talent jako dítě a promarnila jste svou šanci stát se hvězdou?


 

 Napište nám o tom na:

redakce@zena-in.cz

   
17.01.2006 - Zdraví - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

  1. avatar
    [2] phoebe24 [*]

    tak v tom se poznávám. Asi tak 25let jsem si myslela, že jsem neuvěřitelný nemehlo (nechytila jsem jediný míč, skok vysoký skončil vždy raději u simulace menzes, vrh koulí - kantorovi na noze-stál blízko, asi metr, blbec). Potom jsem se dočetla o disfunkci koordinace pohybů a sebevědomí mi narostlo. V dnešním školství má kdejaký disgrafik, dislektik, disorthografik úlevy a já byla vždycky za nemehlo. Už v první třídě se skvěly v mé žákajdě dvě pětky za kotoul dopředu a kotoul dozadu. Nemusím snad dodávat, že jinak samý jedničky. Takže nemehlo a šprt. Ach jo (brejlatá k tomu). Bohužel je to dědičný. Starší dcera nejenže nic nechytí, ale občas se netrefí ani do futer a když sáňkuje, tak skoro vždycky do potoka. Jenže to bere s humorem a navíc má normální pančelku, co jí nenadává do nemehel, takže ve škole naštěstí problémy nejsou.

    superkarma: 0 17.01.2006, 15:51:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme