Bulvár

Taková jsem já: Kebulkaevulka

Eva Kudláčková

Seriál Taková jsem já pokračuje! Tentokrát se nám do něj přihlásila sestra redaktorky Míši Kudláčkové, vášnivá diskutérka Kebulkaevulka...

Jméno: Eva Škardová
Nick: Kebulkaevulka
Znamení: Štír

Nejprve na tebe prozradím, ačkoli už to asi všichni vědí, že jsi mladší sestra Míši Kudláčkové. Jak vzpomínáš na dětství s Míšou - herečkou. Závidělas jí?
V žádném případě jsem jí nezáviděla. Když Míša přestávala být obsazovaná, tak jsem začínala hrát já - vím, co to bylo za vopruz.
A jak na to vzpomínám? Moc ne - jsou to spíš takové útržky. Třeba že Míša byla na konkurzu a máma nás tam všechny brala s sebou... Ale jednu ohromnou vzpomínku vlastně mám. Tenkrát promítali v kině film Poslední propadne peklu, ve kterém Míša hrála. To je moc krásná věc, na které se režisér Ludvík Ráža vyloženě vyřádil. Pamatuju si, že když tam mezi sebou v jedné scéně válčili, tak jsem začala na celé kino řvát: „Michalko, oni ti mě zabijou!" Museli mě vyvléct a zbytek filmu jsem musela počkat s paní šatnářkou v šatně.

Takže jsi také hrála - to ale nebyly tak velké role, jako měla Míša, nebo se pletu?
Hrála jsem i hlavní role. S paní Dagmar Veškrnovou, s Veronikou Žilkovou, s Honzou Potměšilem... tenkrát to bylo dost hustý, když jsem se dozvěděla, že skončil po nehodě na vozíčku. Točili jsme spolu inscenaci Poslední šance, kterou shodou okolností režíroval také pan Ráža. Na vozíčku jsem byla v té inscenaci já... vůbec mi z toho potom, když jsem se dozvěděla, že na vozíčku skončil Honza, nebylo dobře.
Jinak jsem hrála v různých pohádkách, televizních inscenacích... nejhorší, na co vzpomínám, byla inscenace Slepá je noc - počůrala jsem se tam, samozřejmě pro kameru a jenom jako, ale neslo se to se mnou celou školu. Měla jsem to na talíři asi do sedmé třídy - děcka mi to dávaly neskutečně sežrat: že jsem pochcánek.

Kebulkaevulka v pohádce Sedm sestřiček

Jak jste se vůbec s Míšou ke hraní dostaly?
Maminka dřív hrála ochotnické divadlo. Už přesně nevím, jak to bylo, ale mamka vzala Míšu na nějaký konkurz, který vyhrála. Pak, když jsme s ní chodili po různých natáčeních, tak si mě tam všiml nějaký režisér. První věc, ve které jsem hrála, byla detektivka Panenka. Měla jsem tam asi dvě nebo tři věty - bylo to o feťácích a malá holčička tam nahrála vraždu na panenku. Dodnes vím, že se panenka jmenovala Treperenda, protože jsem ji po natáčení dostala.

Všichni víme, že se Míša chtěla herectví věnovat vážněji, zkoušela konzervatoř, ale nevyšlo jí to - ty jsi k herectví tolik nepřilnula?
Taky jsem to zkusila, dvakrát. U mě to taková škoda není, ale u Míši... byla velký talent a je herečka doteď, však ji znáš, co si budeme povídat. Ono se dá hrát i mezi čtyřmi zdmi.

A jak to tedy z tvého pohledu bylo s Míšou?
Naše rodina zrovna nebyla s komunisty za jedno, nechtěli jsme s nimi mít nic společného. Tenkrát, nevím, jestli je to pravda, řekla Míša o panu Přeučilovi, že je vůl.
V komisi seděl pan Vala, to byl opravdu zarytý komouš... Míša to, že ji nevzali, brala jako velkou křivdu, a já se jí nedivím. Když se zpětně koukám na její filmy a výkony, které v nich podávala, tak klobouk dolů. Kolikrát koukám na nějaký dnešní seriál a vidím, kolik českých herců neuvěřitelně přehrává, neumí hrát... Míša talent má, hodně mě to mrzí...

Eva Kudláčková

Vraťmě se zpátky k tobě: Co jsi dělala potom, když tě nepřijali na konzervatoř - čím jsi dnes?
Mám strojní průmyslovku, ale absolutně se tomu nechci věnovat ani o tom nechci mluvit. Bylo to něco příšerného - byly jsme tam jenom dvě holky... Potom jsem dělala na benzínce, to mě docela bavilo.

Nebála ses? Člověk každou chvíli slyší o nějaké přepadené benzínce...
Nebála - byly jsme tam ve dvou. Pravda, kolegyni jednou porazil řidič, který chtěl ujet bez placení, a ona, hrdinka, se mu postavila do cesty. Po tomhle jsme už byly jenom uvnitř a nechávaly je, ať si jedou, stejně je nasnímaly kamery.
Ujížděli bez placení normálně, ale nikdy nás nikdo nepřepadl, tak mi to nepřišlo. Teď, když sleduji občas v televizi, že někde přepadli benzínku, tak mi to přijde docela o hubu.

Musím se také zeptat, jak ses dostala k Ženě-in? Přes Míšu?
Jasně - Míša psala článek o mém prvním synovi - byl to moc krásné článek, až mi to vehnalo slzy do očí.
Pak ještě psala o tom, že mi nechtějí vzít děti do školky. Dostala jsem spoustu skvělých rad, ale stejně to nepomohlo...

Nepomohlo? Jaká je tedy situace nyní?
Byrokracie je tady příšerná. Už jsem se podruhé odvolala na magistrát, tak to snad k něčemu bude... Napsali mi, že je to v kompetenci paní ředitelky, tak jsem jí to zase poslala... po těch sedmi letech mi z toho už docela hrabe v hlavě. Čekám na vyjádření a mám z toho žaludek na vodě. Už hodně potřebuju jít do práce.

Eva a děti

Vychováváš dvě děti, syna a dcerku. Syn je nemocný - co mu přesně je?
Selhávají mu chronicky ledviny a ztluštělý močový měchýř. Chodíme pravidelně ke dvěma specialistům.

Když jsi o prvního syna přišla, jaký to byl pocit?
Zemřel na těžké selhání srdce. Bylo mu teprve pět dní a umřel v nemocnici - vlastně jsem neměla šanci poznat ho jako člověka. Ale pouto mezi námi bylo. Měla jsem pak různé záchvaty - upnula jsem se k církvi, nechala se pokřtít, pak jsem zjistila, že jsou to Jehovisti... měla jsem byt počmáraný černě úryvky z Bible. Hodně mi z toho hrbalo.
Vytáhla mě z toho Míša. První manžel byl úplně k nepoužití, chlastal. Nikdy se mu nepřišel ani podívat na hrob... teď jsem vdaná podruhé a o prvním manželovi nechci nic vědět, naštěstí o něm ani nic nevím. Byl to blázen, alkoholik a kleptoman.

K něčemu veselejšímu: Jak vznikla přezdívka Kebulka?
Za to může taky Míša. Začala mi říkat už v dětství Kebule, podle jednoho večerníčku s vodníkem Kebulí (smích).

KellyTeď máš druhého manžela, dvě děti, kocoura, pejska, rybičky... jak se to všechno jmenuje?
A k tomu ještě spousta, spousta keramických žabiček. Všechno dohromady se to jmenuje Sebranka.

TondaA každý zvlášť?
Kocour je Torsten, říkáme mu Toníček, pes je Kellyna, rasa čiboko (Čimice, Bohnice, Kobylisy), manžel je Míla, já jsem Eva, dcera je Eva Marie a syn je Miloslav. Jo a piraňa je Bedřich.

Čím bys chtěla jednou být?
To právě nevím. Přemýšlela jsem, že si udělám nějaký rekvalifikační kurz na počítače, protože jsem úplný počítačový analfabet. Internet sice zapnu, ale to je tak jediná věc, kterou dovedu. A teď jsem se naučila vkládat tam fotky.
Takže buď rekvalifikační kurz k počítačům, nebo nějaké účetnictví. I když toho se teď trochu bojím, protože když se člověk splete, tak to potom zaplatí sám... Každopádně bez kurzu to nepůjde. Když je člověk sedm let doma, tak je jedno, jestli má maturitu. Navíc jsem matka dvou dětí a notabene jednoho trvale nemocného.
Za měsíc mi končí mateřská, děti do školky nevezmou, tak půjdu na pracák. Ale nevěřím, že mi někdo nabídne v mé situaci práci... třeba se pletu?

SynKdyž se ještě vrátíme k synkovi - jak těžké je vychovávat chronicky nemocné dítě?
Nesmírně, kdo to nezažil, absolutně nemůže vědět, jaká je to makačka. Rok jsme byli spolu v Motole, protože bych ho tam samotného nenechala. Byl dialyzovaný, selhávaly mu ledviny i další životně důležité orgány. Měl infekci za infekcí... za život vděčí pánům doktorům v Motole, to jsou kapacity. V životě bych do jiné nemocnice nešla.

V čem je to nejtěžší?
Kluk potřebuje zvláštní péči. Vidím to teď u holky, která je absolutně zdravá. Člověka to nutí srovnávat, i když to nejde. Byla jsem z toho strašně nešťastná, říkala si, proč je to tak...? Kolikrát jsem si i říkala, i když je to hnusný, proč si to ty děti nějak nerozdělily... Ale samozřejmě bych to Evičce nepřála. Zaplaťpánbůh, že je zdravá!
Je to pro mámu nesmírně náročné, když musí koukat na to, jak je šestiletý kluk na úrovni čtyřletého...

DceraJak často musíte chodit teď na kontroly?
Jednou měsíčně k paní docentce Bláhové do Motola - ta mu bere krev a zjišťuje funkčnost ledvin. A pak ještě k panu asistentovi Morávkovi, kvůli počůrávání - snaží se to zastavit, ale nedaří se to. Teď zrovna půjdeme na jedno hnusné vyšetření, ze kterého mám strach - doufám, že mu ho nakonec dělat nebudou, že to nebude potřeba, ale už jsme objednaní.
I na banální očkování musíme jezdit do Motola.

Jak to bude v dospělosti - to si s sebou ponese pořád?
Bohužel s tím bude žít do smrti. Ledviny byly tak strašně nemocné, že nám nikdo nezaručí, že nebude potřebovat transplantaci. Zatím máme alternativní léčbu, ale pořád s tím musíme počítat.
Já jsem naštěstí vhodný dárce, ale matky berou až jako poslední variantu.

Proč?
Někdo se o to dítě přece musí starat.

Doslechl jsem se, že na tebe v magazínu Žena-in kdysi proběhla nějaká sbírka - o co šlo?
To manžela okradl kolega v práci. Holky založily nějakou sbírku a Nestyda mi napsala, že by mi poslaly peníze. Zakázala jsem jim to. Jsem ráda, že je mám - chodíme na uzavřené auditko Mlčíme... tam jsou věci, které bych v životě nikomu neřekla, a holky to samé. Tak jsem jim tam vynadala...
Potom jsme se sešly já, Kryšpínka, Katy a Nestyda v zoologický. Bylo to úžasný! S Nestydou se scházíme pořád, to je strašně skvělá holka. A vůbec všechny holky na Mlčíme jsou bezvadný.

Jsou nějaké čtenářky, které tě naopak štvou?
Jsou. Ale nebudu jmenovat. Jen mi připadá ubohý, když někam něco napíšu a s někým se neshodnu, tak s ním přece můžu pod jiným článkem souhlasit a napsat to. Ne že ho budu donekonečna shazovat.
Jakmile jednou dostaneš nálepku dementa a debila, tak se to s člověkem táhne - to se mi nelíbí, ale to je o lidech. Vždycky si to s holkama na Mlčíme vyříkáme, tam je to v pohodě.

Takže chápu dobře, že nejvíc tě v magazínu baví diskuze?
Určitě, chodím nejen na Mlčíme, ale také do Přátel kočičí pracky a do Závislosti na pervitinu, co založila Kometka. S tím mám také bohatou zkušenost...

Povídej?
To bylo právě po smrti mého prvního syna. Už bych do toho nešla, ale byl to obrovský únik z reality. Dostala jsem s k tomu přes kolegyni v tehdejší práci v nonstopu.

 

Byla jste někdy závislá na drogách?

Možnost%
Ano.6
Ne.94

 

Jak ses z toho dostávala?
Těžko. Zvládla jsem to sama - tedy zvládl to za mě nynější manžel. Bylo to hustý, protože feťák si nepřizná, že má problém, ale všichni ostatní to vědí. Muž mě z toho dostal tak, že mě zamknul doma na sedm dní a nikam mě nepustil, ani s košem. Skákala jsem na posteli, dávala najíst sedmi trpaslíkům - bylo to prostě hustý a byla jsem na něj hnusná... jsem mu vděčná, že to se mnou zvládl a vydržel.

Eva KudláčkováJak dlouho jsi byla závislá?
Dva roky.

Ještě pár takových rozstřelových otázek: Nejhorší droga na světě?
Bezhlavě se zamilovat.

Největší romantika?
Piknik.

Barva?
Dneska černá.

Včera?
Taky černá.

Před pěti lety?
Bílá.

Pokrm?
Pořádný steak.

Vysněné auto?
Volvo.

Seriál Taková jsem já

Denca18
Barushenka

Poupětka

Kačinka

Olga Ebertová

Syrinx

Anai

Taková jsem já

Přihlásila byste se do našeho seriálu? Dokázala byste se takto představit ostatním čtenářkám?

   
15.09.2009 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [183] átéčko [*]

  kebulkaevulka — #182 Sml59Sml59Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 22.09.2009, 10:39:26
 2. avatar
  [182] kebulkaevulka [*]

  Eva Hliníková — #181 Tak už to nepij,dej si Heřmánek,jsi nás hodna,jen o tom ještě nevíšSml58

  1. na komentář reaguje átéčko — #183
  superkarma: 0 21.09.2009, 22:25:00
 3. avatar
  [181] Eva Hliníková [*]

  janina01 — #179 kebulkaevulka — #180 Dámy, váš třeskutý rafinovaný humor mě opravdu poslal do kolen. Nejsem vás hodna. Sml24

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #182
  superkarma: 0 21.09.2009, 22:17:50

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [180] kebulkaevulka [*]

  janina01 — #179 Spíš mezi mozkem a klávesnicíSml30

  1. na komentář reaguje Eva Hliníková — #181
  superkarma: 0 21.09.2009, 21:49:52
 2. [179] janina01 [*]

  Eva Hliníková — #178 ...že by chyba mezi židlí a klávesnicí? Sml30

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #180
  2. na komentář reaguje Eva Hliníková — #181
  superkarma: 0 21.09.2009, 21:46:00
 3. avatar
  [178] Eva Hliníková [*]

  átéčko — #177 Že mi nerozumíš ještě neznamená, že chyba je na mém vysílači Sml79

  1. na komentář reaguje janina01 — #179
  superkarma: 0 21.09.2009, 21:38:46
 4. avatar
  [177] átéčko [*]

  Eva Hliníková — #176 Nerozumím ti. Raději to už nepij.

  1. na komentář reaguje Eva Hliníková — #178
  superkarma: 0 21.09.2009, 21:24:42
 5. avatar
  [176] Eva Hliníková [*]

  átéčko — #166 Jsi si jistá, že píšeš fakt mně? Sml80 Bílý myšky vidíš taky? Sml57

  Jasně. Jupí je moje dcera, gentiana můj bratranec, ostatní minimálně pokrevní bratrstvo/sesterstvo. Jak jinak. Nesouhlasit s místní smečkou milujících se bohyň přeci může jen jeden zabedněnec, co má přehršel aliasů, aby se nenudil.

  1. na komentář reaguje átéčko — #177
  superkarma: 0 21.09.2009, 21:11:11
 6. [175] Marchesa Casati [*]

  To je opravdu smutný příběh.

  superkarma: 0 21.09.2009, 17:52:37
 7. avatar
  [174] kebulkaevulka [*]

  Krišpína — #173 Cha cha chaSml32

  superkarma: 0 21.09.2009, 13:36:48
 8. avatar
  [173] Krišpína [*]

  kebulkaevulka — #172 to jsem si mohla myslet, že Ty taky slídíš všude a nic Ti neujdeSml57

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #174
  superkarma: 0 21.09.2009, 13:32:05
 9. avatar
  [172] kebulkaevulka [*]

  Krišpína — #171 mucky,mucky:0)

  1. na komentář reaguje Krišpína — #173
  superkarma: 0 21.09.2009, 13:25:48
 10. avatar
  [171] Krišpína [*]

  Irena1 — #170 vystihlas jí přesně, ona taková opravdu je, na povrchu drsoň, ale uvnitř heboučká dušička. Setkala jsem se s ní osobně, je milá, příjemná, na nic si nehraje, nepřetvařuje se. Doufám, že mě tu opět nikdo nenařkne ze zaujatosti. Prostě je fajn a basta.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #172
  superkarma: 0 21.09.2009, 13:21:35
 11. avatar
  [170] Irena1 [*]

  holky holky, co ty urážlivé nebo navážející se komentáře prostě ignorovat - nebylo by to lepší? Sml80

  Jinak článek o mně - no proč ne, ale nebylo by tam nic zajímavého - dělám všechno a nic. A zažila jsem toho taky dost, ale odžila jsem si to já, žádný přínos pro svět, co by někdo musel číst, blbosti děláme všichni a holt se nám vrací tak dlouho, dokud se nenaučíme je vyřešit nebo se k nim postavit čelem.

  Kebulku jsem před časem krátce potkala, aniž bych tenkrát pořádně věděla, o koho jde. Připomněla mi mého kamaráda - drsňák, ne všichni ho ustojí. Ale kdo ano, má kamaráda, který je rovný, férový, kdykoli pomůže. Občas je sice chováním a vyjadřováním zralý pro většinu lidí na odstřel, ale je to jenom slupka, zbytečná, ale jeho, co člověk nadělá, prostě to k němu patří. A to všechno ostatní za kamarádění s ním stojí Sml67 Myslím, že Kebulka bude podobná.

  1. na komentář reaguje Krišpína — #171
  superkarma: 1 21.09.2009, 13:15:42
 12. [169] Nestyda [*]

  átéčko — #166 Neříkej mi, Alenko, že není, že té jejich nadinteligence zde není škoda. Vždyť to říkám stále, ztrácejí tady jenom čas, který by mohli(y) věnovat bohulibější činnosti :-)

  superkarma: 0 21.09.2009, 13:00:33
 13. avatar
  [168] kebulkaevulka [*]

  Edmund — #167 Ostropestřec

  superkarma: 0 21.09.2009, 12:13:00
 14. avatar
  [167] Edmund [*]

  kebulkaevulka — #151 Cos pila, když ses do mě tak navezla? Heřmánek to nebyl, viď?

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #168
  superkarma: 0 21.09.2009, 11:57:35
 15. avatar
  [166] átéčko [*]

  Eva Hliníková — #106

  Myslím, že tady něco smrdí, něco, co vylezlo opět z kanálů staré ž-in.

  A skromně říkám, zalez! Bez takových jako ty tu bylo líp. Tady s tebou nikdo neka

   

  Sml30Mám takový pocit, že dlouho študovaly, aby se tady vyznaly a teď budou mekotat, že jejiich inteligence je tady škoda.

  1. na komentář reaguje Nestyda — #169
  2. na komentář reaguje Eva Hliníková — #176
  superkarma: 0 21.09.2009, 11:53:50
 16. avatar
  [165] Eva Hliníková [*]

  kebulkaevulka — #164 Dobrou Sml53

  superkarma: 0 20.09.2009, 23:05:40
 17. avatar
  [164] kebulkaevulka [*]

  Eva Hliníková — #163 Dobrou,zítra!Sml79Sml79Sml79

  1. na komentář reaguje Eva Hliníková — #165
  superkarma: 0 20.09.2009, 23:02:35
 18. avatar
  [163] Eva Hliníková [*]

  kebulkaevulka — #161 MMCH jak to myslíš, že jsi byla "první"? Já Ti snad napsala něco, za co bych se musela omlouvat? Všechny ty moje vzkazy byly o tom, že prostě styl komunikace, za který se potom musí člověk sáhodlouze omlouvat, prostě neuznávám. Nikdy.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #164
  superkarma: 0 20.09.2009, 21:56:29
 19. avatar
  [162] Eva Hliníková [*]

  kebulkaevulka — #161 No že jsem kráva jsi mi napsala. A nejsem žádná Matka Tereza. Pokud chceš porušit všechny zásady slušnosti na webových serverech, totiž že soukromé vzkazy se nevynášejí, tak si posluž, máš mé svolení. Klidně je překopíruj sem.

  Nic horšího než že jsi jednoduchá jsem Ti nenapsala. A to tu neustále opakovaně dokazuješ, tak co jako? Sem s těmi vzkazy. A nezapomeň na ty svoje....Sml79

  superkarma: 0 20.09.2009, 21:53:45
 20. avatar
  [161] kebulkaevulka [*]

  Eva Hliníková — #152 To nemyslíš vážně!já jsem ti napsala,že jsi nějaký skot a hromada hnoje?Pokud vím,tak já byla ta první co se ti za svoje slova do vzkazů omluvila!bylo to pod článkem,pojdte tančit do Matyldy,tak co to zkoušíš!Zítra,přepošlu všem tvoje vzkazy,aby si udělaly o tobě obrázek,ty matko Terezo.

  1. na komentář reaguje Eva Hliníková — #162
  2. na komentář reaguje Eva Hliníková — #163
  superkarma: 0 20.09.2009, 21:33:14
 21. [160] svišť [*]

  Edmund — #148 Sml33Ne, ne, ne! Som starý cigán.Sml34Sml24

  superkarma: 0 20.09.2009, 00:02:15
 22. avatar
  [159] Krišpína [*]

  Eva Hliníková — #158 Ale my se tu určitě všechny nemilujeme, ten začátek byl proto, aby ses nedivila, proč tu občas padne ostřejší slovo. To je jen důsledek toho, jak se tu dámy jako jupíí a gentiana vyjadřují. Ony tu přeci začaly rýpat a hned je z toho třenice. A Tebe že tu někdo napadal? Holka, holka, to se koukej honem rachle rozkoukat, protože až k tomu opravdu dojde, tak to zřejmě psychicky neuneseš.

  superkarma: 0 19.09.2009, 20:18:46
 23. avatar
  [158] Eva Hliníková [*]

  Krišpína — #154 No bezva. A co já jako s tím? Napsala jsem někomu, že mu má vychcípat rodina nebo něco takovýho? Zatím všechna ostřejší slova, co jsem si v diskusích přečetla, byla spíš na moji adresu. Fakt Ti nerozumím. Nebo to má být další emotivní výkřik, jak se tu milujete? Nic proti, ale ten začátek nechápu.

  1. na komentář reaguje Krišpína — #159
  superkarma: 0 19.09.2009, 20:07:25
 24. avatar
  [157] OlgaMarie [*]

  Eva Hliníková — #152 Dík. Ale oblíbená - neoblíbená? Co to je? Mně občas také někdo sprdne, jiný pochválí, alespoň vím, že žiju.

  superkarma: 0 19.09.2009, 13:37:08
 25. [156] Nestyda [*]

  Krišpína — #154 Krišpulínko, napsala jsi to tak, jak bych to nikdy nesvedla. Sml67 Sml67 Sml67 Sml67 Sml67 

  superkarma: 0 19.09.2009, 13:30:52
 26. avatar
  [155] kebulkaevulka [*]

  Sml67Sml22 Krišpína — #154

  superkarma: 0 19.09.2009, 13:19:47
 27. avatar
  [154] Krišpína [*]

  Eva Hliníková — #152 kdepak Ty jsi byla, když tu běžně ty dámy, které teď  pobuřuje každé ostřejší slůvko, posílaly ostatní chcípnout, přály jim, ať jim vychcípá celá rodina, nadávkama a urážkama se to tu jen hemžilo ? Teď je to hodně slabý odvar. Nová verze ženy-in tu byla mockrát propírána a povětšinou i právem kritizována. Ale jedno se jí upřít nedá - už sem tolik nepřispívají ty rádoby inteligentní krasavice a je tu mnohem klidněji. I když nejsem tak naivní, abych si myslela, že tu nešmejdí.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #155
  2. na komentář reaguje Nestyda — #156
  3. na komentář reaguje Eva Hliníková — #158
  superkarma: 1 19.09.2009, 12:38:41
 28. avatar
  [153] kebulkaevulka [*]

  Eva Hliníková — #152 Tak jak vidím,jsem tě nezklamala,napsala jsi přesně,to o čem jsem v tomto článku mluvila,no nic

  superkarma: 0 19.09.2009, 07:51:01
 29. avatar
  [152] Eva Hliníková [*]

  OlgaMarie — #144 Jistě, nesouhlas a polemika, to se dá čekat kdekoliv na webové diskusi. Ale pokud někde něco napíšeš, tak se opravdu málokde stane, že by se na Tebe sesypala hromada hnoje a skotu, jako se to stalo mně tady, třeba právě od hlavní hvězdy rozhovoru.

  Od další diskutující se vždycky dozvím, že je mé inteligence pro tento server škoda. Já nemám nic proti emotivním lidem, ale je dobré, pokud člověk dokáže projevit i něco jiného než JEN ty emoce. Napsat někomu, že je debil, to moc energie a schopností nevyžaduje. Šedá kůra mozková je pro život dle mého stejně důležitá jako srdeční sval. Dělat z preference jednoho z nouze ctnost nepovažuji za dobré a chápu, že se té city zcela zmítané partě tady nemůžu "líbit".

  Jen tak na okraj. Nereaguji na všechno, protože nemám tolik času trávit tu hodiny denně, ale tento rozhovor mě zajímal zejména proto, že jsem byla zvědavá, jestli se ona "dáma" dokáže projevovat i nějak jinak než předvedla mě.

  BTW jak by ses jistě dozvěděla, pokud bys nepatřila do skupinky oblíbených, ten článek není Míši Kudlíčkové, ale psal ho Jakub D. Kočí Sml33

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #153
  2. na komentář reaguje Krišpína — #154
  3. na komentář reaguje OlgaMarie — #157
  4. na komentář reaguje kebulkaevulka — #161
  superkarma: 0 19.09.2009, 00:23:26
 30. avatar
  [151] kebulkaevulka [*]

  Edmund — #148 Ty jsi takovej,žen neumíš psát sám za sebe,čekáš až tady bude někdo komu budeš moc přikyvovat!ještě jsem neviděla jeden jediný komentář,který by jsi napsal,sám za sebe a nečekal na své spolubovjovnice,ty se aspon nebojí a píší a ty jen vyčkáváš,no víš co,ty jsi takový Heřmánek.Kdyby jsi se radši šel namočit a vylouhovat tak by jsi udělal líp a za stálého mýchání,vylít do HAJZLU!

  1. na komentář reaguje Edmund — #167
  superkarma: 0 18.09.2009, 23:10:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme