Bulvár

Taková jsem já: Anai

 

Chcete se dozvědět víc o čtenářkách Ženy-in? Připravili jsme pro vás seriál Taková jsem já. První odvážná žena-in má nick Anai. Dali jsme si s ní schůzku a zjistili, že je neteří herečky Jaroslavy Adamové. A nejen to...

Představujeme vám čtenářku Zuzanu Hainallovou, alias Anai. Sešli jsme se v Praze na Střeleckém ostrově, při venčení redakční smečky. Anai je velice zajímavá usměvavá osoba, které bychom nikdy nehádali jejích třiapadesát let.

Nick: Anai
Skutečné jméno: Zuzana Hainallová
Znamení: Lev

Jak byste se našim čtenářkám představila?
S částí redakční smečky ;-)Za 14 dní mi bude padesát tři let. To, že vypadám mladší, je asi tím, že mám o dvacet let mladšího přítele, se kterým jsem už šestým rokem. Je to jediný vztah v mém životě, který skutečně funguje a který mohu dávat za příklad svým dětem. Moje dvacetileté manželství nebylo šťastné – bylo, dá se říct, dost krušné. Ale nelituji toho, protože z něj mám dva teď již dospělé syny – Filipovi je 26 a Adamovi 22 let. Oba už pracují, ale současně i studují, takže z nich mám velikou radost. Oba se budou také příští rok ženit – na to se těším. Já miluju svatby! Adam je víc po mně, takový mnohomluvný a umělecky zaměřený.

Jaký je váš přítel?
Je krásný, chytrý, hodný, šikovný kutil a ještě navíc poslední tři roky bohatý. Já jsem trošku takový finanční průšvihář, tak aspoň vím, že se mnou není kvůli penězům.

Budete se brát?
On si mě vzít nechce, je přece jen o dvacet let mladší. Když jsem se rozvedla, dlouho jsem pak hledala ideálního partnera a všichni mě opouštěli. Tak jsem se rozhodla, že žádného chlapa nechci, že si budu užívat s mladšíma. Dala jsem si schůzku s jedním takovým mladíkem, přišel ke mně domů a už neodešel.

Jaké to je, mít o dvacet let mladšího chlapa?
Je to to nejlepší, co jsem poznala. Mylně se někteří lidé domnívají, že si starší ženy pořizují mladé muže kvůli sexu. Mladší chlap ženu chválí, bere ji takovou, jaká je, nekritizuje ji, váží si jí a hlavně ji miluje.

Já o vás vím, že hrajete divadlo...
To je možná ten důvod, proč mám teď tak dlouho partnera. Díky divadlu jsem se naučila, že se nesmím k muži tolik upínat. Myslím, že dnešní muži potřebují ženu jenom občas.

Jak jste se vůbec k divadlu dostala?
Dostala jsem se tam vlastně taky přes chlapy. Když se mi nedařilo a za rok se se mnou rozešlo pět mužů, zašla jsem za psychologem. Poradil mi, abych měla více zájmů. Že se na své partnery moc upínám, a tím je vlastně dusím. Řekla jsem mu, že jsem chtěla být v mládí profesionální herečkou, a on se mě zeptal, co mi brání, abych hrála teď. Bylo mi čtyřicet sedm, myslela jsem si, že to je nesmysl, ale kvůli tomu psychologovi jsem to zkusila.

Teď hrajete v divadle Kámen, jaká je vaše největší role...
Hraji tam už pět let, hrála jsem ve hře Mlejnek, Marmeláda a Kámen. Všechny jsou od majitele a tvůrčího ducha divadla Petra Macháčka. Ale moje asi nejlepší role je hysterické účetní v Marmeládě. Je to hodně náročná role, dvě hodiny nesejdu z jeviště. Zvu všechny čtenářky, aby se přišly podívat.

Víte o zajímavé čtenářce, kterou bychom měli oslovit? Chcete se i vy představit ostatním čtenářkám? Informace o našem seriálu Taková jsem já najdete ZDE!

Kde se ve vás vzalyumělecké sklony?
Můj tatínek je Richard Adam, populární zpěvák z 50. let – nevím, jestli to jméno čtenářkám něco řekne. Tehdy byl taková skoro špička, ženy ho milovaly. Dodnes koncertuje s Yvettou Simonovou a orchestrem Karla Vlacha. K tomu jsem neteří Jaroslavy Adamové, což je jedna z nejznámějších hereček starší generace – těchto kvalit nikdy nedosáhnu, ale hraju hrozně ráda.

Richard Adam, tatínek AnaiJaké máte další koníčky?
Mám hodně zájmů, sport, kulturu, fotografování... Mám i amatérskou seznamku; dávám dohromady kamarády a kamarády kamarádů...

Jaké bylo vaše dětství, ve stínu tatínkovy hvězdy?
Vzpomínám si jen na útržky. Když byl tatínek doma, byl to skutečně svátek, jinak byl pořád někdy pryč. Miloval auta – měl nádherné velké ameriky. Na tehdejší dobu byl tatínek velmi bohatý. Vyrůstala jsem jako jedináček a starala se o mě celá ostatní rodina, tatínek moc ne. Ale vůbec mi to nepřišlo, maminka byla doma, měli jsme velký dům. Bydlela s námi babička, dědeček, prababička i praprababička. Nejvíc mě vychovával dědeček.

Takže žádná špatná vzpomínka?
Ale ano, ze školy. Bydleli jsme na předměstí a učitelé i děti mi to dávali hodně najevo. To bylo dost smutné.

Vaši rodiče se rozvedli...
Bylo mi asi šest let, když už měl tatínek jinou známost, rozvedli se, když mi bylo devět. On měl ale vždycky velice hezký vztah k ženám, takže se dodnes mají s maminkou rádi a jsou nejlepšími kamarády. Když se maminka znovu vdala, narodili se jí moji bratři a tatínkovi se s další manželkou zase narodila moje sestra.

Proč jste se nestala profesionální herečkou?
Asi ve dvaceti jsem se připravovala v jednom studiu s Evou Holubovou a Vladimírem Dlouhým, ale na DAMU jsem nakonec nešla, nenašla jsem odvahu. Našla jsem ji až ve třiadvaceti. Tenkrát mi Jan Přeučil, který mě měl znovu připravit, řekl, že už jsem na herectví moc stará, a jestli nemám nějaké další zájmy. Ráda jsem malovala a on mi doporučil, abych to skloubila. Pokusila jsem se tedy dostat na scénografii, ale tam mě v druhém kole zkoušek nevzali. To už mi bylo pětadvacet, vdala jsem se a žila pak úplně normální život.

A kam se tedy ubírala vaše profesní kariéra?
Vystudovala jsem v Praze tehdy ještě Střední školu společného stravování, dnešní hotelovku. Pak jsem byla asi třicet let po ústavech – začínala jsem ve Filozofickém ústavu, potom jsem byla ve Výzkumném ústavu odborného školství. Nakonec jsem odešla iodtud, teď nějak nemohu nikde zakořenit. Stále hledám místo, ale všude vydržím tak tři měsíce. Zrovna začínám pracovat jako kosmetická poradkyně, a to mě hrozně baví.

Zakoušela jste hrát někdy i v televizi, ve filmu?
Jsem samozřejmě vedená v jedné castingové společnosti, ale film a televize jsou o hledání správných typů. Hrávám občas nějaké menší role. V jednom nízkorozpočtovém seriálu, Puberťáci se jmenoval, jsem například hrála ukřičenou paní. To se mi líbilo (smích). Mě všude obsazují do rolí hysterek.

Co vás potěší a co vás rozlítostní?
Potěší mě dárek. Také když dokážu něco, co jsem si myslela, že nedokážu. Jsem typická Lvice – mám tedy ráda společenské oslavy. Jsem ráda, když jsou lidé kolem mě šťastní. Rozlítostní mě, když jsou na mě lidi zlí a já nevidím důvod. Nesnáším závist a nepociťuji ji. Nechápu, když se mi chce někdo mstít za to, že jsem optimistka.

Jak jste se dostala k Ženě-in?
Šla jsem na internet, chtěla jsem si najít nějaké lehké čtení pro ženy. Mimo jiných se mi ve vyhledávači objevila i Žena-in. Otevřela jsem ji a řekla si: „Tak tohle je přesně pro mě, to se mi líbí.“ Hodně mě zaujala grafika a také ten přístup – byla pro mě mnohem víc kamarádkou než jiné dámské časopisy a servery.

Články jsou pestré a zajímavě stylizované, často brané z úhlu, ze kterého bych to brala i já. Navíc jsem se na Ženě-in hodně dozvěděla. Například jsem vařila podle Ženy-in. Dokonce jsem měla jednu dobu pocit, že to, co doma řeším, ať už je to blbost nebo nějaká velká věc, tak o tom druhý den na Ženě-in najdu článek. Je to trochu jako by byla se mnou doma (smích). Teď naposled třeba ty ponožky, jak se ztrácí v pračce...

Trochu mi chybí Herta. Nebo podobné seriály – tuším že další tři tam byly, ale jen jeden byl dokončený. To je věc, na kterou se člověk těší. Já třeba nemám čas sledovat televizní seriály, ale někdy mám potřebu se na ně podívat, protože chci vypnout, chci chvíli žít život někoho jiného, zapomenout na svoje starosti a tak trochu sdílet problémy někoho jiného. Herta byla moje kamarádka.

Proč si ji nepřečtete znovu?
Já jsem takový ten typ, který nikdy nečte podruhé knížky nebo časopisy, nerada se třeba dívám podruhé na stejný film...

Vytočí vás někdy diskuze pod našimi články?
Nevytočí. Čtu je ráda a jsem ráda, když mají lidé svůj názor. Z devadesáti procent se s diskutujícími ženami ztotožňuji. Málokdy se mi stává, že bych byla v nějakém rozporu.

Koho si na Ženě-in nejvíc vážíte?
V poslední době se mi moc líbí Míša Kudláčková. Hlavně proto, že dělá horoskopy – také jsem se přihlásila a čekám, jestli mi nějaký vyjde. No a samozřejmě autorky Herty.

Já myslel spíš ze čtenářek – s kým ráda diskutujete?
To nevím, všechny mi přijdou fajn.

Co byste na sobě chtěla vylepšit?
Chtěla bych být méně ukecaná a více rozvážná. Podle rčení: Méně je někdy více. Také jsem ve věku, kdy už bych konečně chtěla něco dokázat (smích).

Co byste vzkázala ostatním čtenářkám?

 

Co si myslíte o Anai – je vám sympatická? Připadá vám odvážná? Dokázala byste také jít před ostatními čtenářkami Ženy-in s kůží na trh? Je něco, co byste chtěla Anai vzkázat?

   
10.07.2008 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [71] Fairy [*]

  53? To není možný!! Anai jakto děláš?
  Moc velká sympaťačka, její přístup životu se mi moc líbí

  superkarma: 0 08.09.2008, 22:11:07
 2. avatar
  [70] OlgaMarie [*]

  Díky za dnešní odkaz. Docela pro mě zajímavé. A sypatické.

  superkarma: 0 08.09.2008, 08:23:26
 3. [69] Anai [*]

  Lethé: Děkuju za uznání! Lvice jsou holt Lvice! Vždyť už jsem pod Tvým horoskopem psala, že jsme si podobné!!! Půjdeš taky do toho? Kdo bude dalším v tomto seriálu "odhalování"???

  superkarma: 0 25.07.2008, 10:08:21
 4. avatar
  [68] Léthé [*]

  Já taky čumím jako puk . Tento článek jsem nějak nezaregistrovala.
  Obdivuji, obdivuji a tleskám .

  A víš že jsme si velice podobné v tom exhibicionizmu odhalovat naše soukromí? ….jestli to není tím našim Lvím znamením .

  superkarma: 0 23.07.2008, 05:06:48
 5. avatar
  [67] Irena1 [*]

  jéje, teprv teď jsem narazila na rozhovor a tleskám - zajímavá "čtenářka" a hezky napsané

  a Anai fandím, zvlášť to prozření co se mužů týče, to je perfektní, třeba to pomůže i dalším holkám

  superkarma: 0 22.07.2008, 12:47:39
 6. [66] Anai [*]

  To je úžasné, samé krásné ohlasy a uznání, já jsem z té chvály celá rozpačitá... ale šťastná , já to teď fakt moc a moc potřebuju, aby "to nějak dopadlo", no, mé zaměstnání....

  superkarma: 0 15.07.2008, 08:08:41
 7. avatar
  [65] V.Nováková [*]

  Anai, moc zdravím a přeju jen vše krásné...ono to vždycky nějak dopadne, to máš pravdu !

  superkarma: 0 14.07.2008, 17:00:11
 8. [64] ivoman [*]

  mily rozhovor se sympatickou ženou

  superkarma: 0 12.07.2008, 08:41:06
 9. avatar
  [63] Galina [*]

  moc příjemná a sympatická žena...přeju hodně štěstíčka Anai

  superkarma: 0 11.07.2008, 13:13:20

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [62] danca79 [*]

  Anai je kocka a sympatacka

  superkarma: 0 10.07.2008, 23:33:50
 2. avatar
  [61] Suzanne [*]

  superkarma: 0 10.07.2008, 22:57:32
 3. avatar
  [60] Julianna [*]

  Anai: jsi kočka,jsi kočka, jsi kočka..znáš tuhle písničku? Je to moc příjemný rozhovor, líbí se mi, že jsi nad věcí, velmi milá a citlivá osůbka, držím pěsti, ať najdeš práci, která tě bude bavit a dělej už něco, ať tě vidíme v titulcích nějakého trháku , jsi odvážná na tohle bych neměla, jsem ráda spíš stranou, nemám v sobě tolik exhibicionismu- v tom dobrém slova smyslu.Ať se daří!!!

  superkarma: 0 10.07.2008, 22:01:46
 4. [59] Anai [*]

  Já měla možná dříve nick "lania"...?

  superkarma: 0 10.07.2008, 18:09:12
 5. avatar
  [58] wich [*]

  Pěkné odtajnění . Akorát mne zarazilo, kolik lidí napsalo, že nick "Anai" neznají Já čtu ženu-in od doby Herty a pamatuju si Anai jako jednu ze stálých čtenářek.
  Vizáž taky chválím . Na rozdíl od ostatních žen-in ale znám většinu padesátnic, které vypadají takto, takže pro mne to není šok, ale standardní stav. Naštěstí

  superkarma: 0 10.07.2008, 17:01:31
 6. avatar
  [57] Vivian [*]

  Já bych tedy odvahu nenašla... Na internetu se vyskytují všelijaké existence a člověk nikdy neví.
  Pokud jde o odtajňování identity, líbí se mi spíš myšlenka srazů, kde vím, komu se odtajňuju

  superkarma: 0 10.07.2008, 16:40:17
 7. avatar
  [56] MEK [*]

  zajímavá ženská a opravdu na svůj věk nevypadá,já taky měla o 10 let mladšího přítele,ale připadal mi jak další mé dítě

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:36:05
 8. avatar
  [55] evelyn [*]

  jakub.koci: ja uz na sebe vsechno stejne praskla, jsem nezajimava

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:31:05
 9. avatar
  [54] Jakub D. Kočí [*]

  lukas.cejka: evelyn: Já bloudím hrozně rád - často zabloudím i když nemusím, protože mě to baví

  evelyn: Ale mohli bychom se domluvit na mailovém rozhovoru, to jo

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:23:25
 10. [53] Anai [*]

  Tak teď už jsem se vážně rozplakala, není to krásné, takové vyznání budoucí snachy??? Nápodobně, lasy18!!!

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:17:47
 11. avatar
  [52] evelyn [*]

  lukas.cejka: aha to ja necetla, ale rozumim, taky zabloudim vsude i tam, kde jsem zila 30 let

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:44:44
 12. avatar
  [51] Eva_CZ [*]

  Lasy18: wow

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:42:57
 13. avatar
  [50] Lukáš Čejka [*]

  evelyn: ja jsem si vzpomnel jak nedavno popisoval sve bloudeni v Londyne a tak si nejsem jisty, kdy by se tam od vas vratil

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:36:28
 14. avatar
  [49] evelyn [*]

  lukas.cejka: jak za nej, to je preci jeho prace, ne?

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:34:41
 15. avatar
  [48] Lukáš Čejka [*]

  evelyn: a kdo by za nej pracoval?

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:32:14
 16. avatar
  [47] evelyn [*]

  lukas.cejka: setrilkove, je tu plno z-in, co bydli daleko, to by mohl kluk litat a delat intervia

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:30:19
 17. [46] Lasy18 [*]

  Můžu jen potvrdit, Anai je skvělá ženská. Poznali jme se asi před 2 lety kdy jsem začala chodit s Adamem a myslím, že jme si hned pdli do oka. A nepíšu to jen abych se zalíbila budoucí tchýni . Ale jsem ráda, že jí mam!! Lepší tchýni bych si nemohla přát. Mám tě moc ráda Zuzko

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:29:45
 18. avatar
  [45] Lukáš Čejka [*]

  evelyn: u tebe by Jakub mohl udelat vyjimku a dotazy by ti poslal do emailu a fotky mas jiste svoje pekne

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:27:22
 19. avatar
  [44] elly [*]

  Anai: a mě jsi potěšila tím, že se mnou vaříš

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:26:36
 20. avatar
  [43] Meander [*]

  Krásná paní

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:16:43
 21. avatar
  [42] evelyn [*]

  jakub.koci: ja nemuzu, ani kdybych chtela. To by vas vysel rozhovor draho

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:16:26
 22. avatar
  [41] Jakub D. Kočí [*]

  Já musím říct, že se mi s Anai povídalo vážně moc hezky a hodně mě to bavilo Tak neváhejte a hlaste se další do Taková jsem já. Většinou nekoušu

  superkarma: 0 10.07.2008, 13:09:50
 23. avatar
  [40] ToraToraTora [*]

  Obdivuji lidi jako je Anai, činorodé, se spoustou zájmů, odvážné začít něco nového, co i v konci umí najít začátek něčeho lepšího, lidi, je to podle mě člověk, který umí žít naplno a něco tu po něm jednou zůstane. Myslím, že žije přesně podle zásady: chovej se tak, aby se lidé nudili až odejdeš. Děkuji za pěkný rozhovor

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:41:01
 24. [39] Anai [*]

  7kraska: V mládí jsem dělala tak trošku modelku svému exmanželovi, který byl (je) velmi dobrý fotograf (taky z umělecké rodiny). Starší syn má fotografii jako koníčka - třeba jeho fotky z jeviště jsou skvělé...Takže i on (mladší koketoval kdysi s herectvím) má umělecké sklony!

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:50:18
 25. avatar
  [38] Modré z nebe [*]

  Anai: A to je nejdůležitější! Jde hlavně o vás dva. A ty známé, které takový vztah rozmlouvají, s největší pravděpodobností žárlí

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:42:57
 26. avatar
  [37] Lilinka [*]

  Anai: Ty jsi důkazem, že ani po padesátce ženská nepatří do starého železa a že může mít pořád ještě šmrnc. A věřím, že na tom, jak vypadáš, se podepsala i změna partnera. Moje mamina ve svých 54 letech vypadá mnohem lépe než kolem čtyřicítky.

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:37:50
 27. [36] 7kraska [*]

  Zajimava zenska! Obdivuji, ze se nechala zpovidat a fotit, ja bych na to nemela. (A ja dokazu zajimave povidat jen o praci, to by nikoho nebavilo.) Anai ma zajimavy zivot i minulost. At se ji dari! A at si uziva partnera, dokud to jde.

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:37:47
 28. [35] Anai [*]

  Modré z nebe: určitě nebyla! Známí nám tvrdí, že se k sobě hodíme a i na fotkách vypadáme tak nějak "sourodě", je to tím, že on je v tom vztahu ten zodpovědnější, rozvážnější, klidnější, atd., prostě je tam za toho "mladšího"

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:30:34
 29. avatar
  [34] Modré z nebe [*]

  Tuhle jsem si na ulici všimla jednoho páru - povídám si, to je divný, jak se ta matka k tomu synovi tulí ... až když jí "syn" pohladil po zadnici, vše mi došlo Jinak Anai je sympaťačka a přeju jí méně takovejch překvapenejch čumilů na ulici, jako jsem já Tím netvrdím, že zmíněná dáma byla Anai

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:23:38
 30. avatar
  [33] shb [*]

  anai: fandím Vám, a´t se Vám daří! Myslím že je jedno kolik komu je, hlavně že jste spolu šťastní Tak ať se vám daří v životě i v práci! a Vaši tetičku obdivuji, je skvělá herečka Jo a jste dobrá, že máte odvahu se takhle odtajnit Mně naopak vyhovuje ta anonymita, proto tu jsem

  superkarma: 0 10.07.2008, 11:17:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme