Diskuze

Tak tohle si nenechte ujít !!!

Dobrý den,

právě teď se Vám naskýtá možnost být u zrodu společnosti WAZZUB, která svoje oficiální předzahájení a prezentace začne k 1.1. 2012 a ostrý start v dubnu 2012. Již nyní ale máte možnost podílet se na jejím postupném rozjezdu a zcela zdarma se zaregistrovat. I do budoucna nebudete platit žádné poplatky, nebudete muset nic nákupovat ani prodávat.

Firma Vás bude pravidelně (každý měsíc) odměňovat za to, že se zaregistrujete a nenecháte si tuto příležitost pro sebe. WAZZUB bude první globální společností, která platí své uživatele. Je to jako by Vám dnes Google dával peníze za to, že na jeho serveru vyhledáváte. Neváhejte se podělit a získat co nejvíce dalších partnerů a tím i odměn do budoucna. Počet partnerů, které registrujete není ničím omezen (čím více tím lépe).

Registrace zdarma -       http://signup.wazzub.info/?lrRef=31ef2

Po jednoduché registraci Vám přijde na uvedenou e-mailovou adresu uvítací dopis s Vaším unikátním linkem - odkazem, přes který se můžou pod Vás registrovat další zájemci. Tímto můžete začít ihned budovat Vaše podnikání s WAZZUB - a to zasláním tohoto unikátního odkazu na své přátele a partnery (neváhejte, tato nabídka platí pouze pro členy registrované do 31.3.2012).

19.01.2012 - O práci a zaměstnání - autor: virtak

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Rodina

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme