Bulvár

Tak to pro dnešek asi zabalíme, ne?


Milé ženy-in,
jak jsem ráno k dnešku přistupovala optimisticky, tak končím jako spráskaný pes. Prostě Murphyho zákon „Jestli se má něco pokazit, pokazí se," se na mně pěkně vyřádil. Nejdříve mě začal zlobit počítač, dosud se s ním potýkám, proto jsem byla nucena vymyslet druhou soutěž, ale ta se zase nechtěla odporoučet, když ta první přišla konečně k rozumu. Následně jste mě za ni pěkně zdupaly", i když nevím proč, protože výsledky jste měly všechny do jedné správně. Ale o tom až při závěrečném vyúčtování." No a aby toho nebylo málo, málo jste psaly. Ale i to je k něčemu dobré, alespoň nebude těžké ohodnotit nejlepší ze čtyř příspěvků.

Děkuji všem, moc si toho vážím, vím, že je těžší psát, než jen tak nezávazně diskutovat, kritizovat a tlachat... i když i to je vaše právo a já vám to z celého srdce přeji.
Dnes jsem se rozhodla, že ocením vtipný příspěvek na téma Byliny" tematickým dárkem - pěnou do koupele Radox s esenciálními oleji.
Posílám ji Heather.  
Blahopřeji a doufám, že není alergická na vůni pomerančových květů a malinovníku, neboť jsou hlavními složkami onoho přípravku.:)

A na závěr, jak to bývá v titulcích hollywoodských filmů - Special thanks: věrné dopisovatelce Kadle, která si vždycky najde chvilku a napíše nějaký vtipný příspěvek.
Přeji všem krásný zbytek dne a někdy zase na čtenou a psanou".

Vaše utrápená
   
13.03.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] barkl2 [*]

  Gwendy: souhlasím s tou podpásovkou, já to vzala matematicky a nejvyšší hodnotu jsem vyloučila ale té 32 jsem dávala ještě šanci a to mě zdrželo, a když jsem po vyřešení viděla že se zadání změnilo.... no musela jsem se smát kdybych se do toho nepustila hned měla bych to za mnohem kratší dobu, a kdybych vydržela ještě chvilku, mohla jsem to opsat z komentářů Taky mi to vadí, když někdo kazí hru

  superkarma: 0 13.03.2007, 15:47:49
 2. avatar
  [4] Lídy [*]

  Já to řešila s původním zadáním a šlo přijít na chyby v něm. Jsme jen lidi a i mistr tesař se někdy utne - jinak se mi to líbilo a o to šlo, ne? Jinak souhlasím s Gwendy, taky bych se přimlouvala za nějaké řešení nicků s odpověďmi .

  superkarma: 0 13.03.2007, 15:46:31
 3. avatar
  [3] Gwendy [*]

  Já bych věděla proč ... ta změna zadání bez upozornění byla trochu podpásovka vůči těm, co to začali řešit dřív. Jinak se mi soutěž moc líbila a jsem ráda, že jsem ji zvládla vyřešit než začaly padat odpovědi v diskusi. Za umyslne zverejneni bych snad blokovala nicky

  superkarma: 0 13.03.2007, 15:38:06
 4. avatar
  [2] Kadla [*]

  Jojo, bez ž-in by ten den stál za houbeles

  superkarma: 0 13.03.2007, 15:30:37
 5. avatar
  [1] tapeta2007 [*]

  my vás máme stejně rády.

  superkarma: 0 13.03.2007, 15:29:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme