Stejně vás to určitě táhne ven, když je vzduch tak voňavý a svěží... Musím ale říct, že to dnešní téma bylo nějak nakažlivé - běhaly nám tu dneska nějak pomalu počítače, díky čemuž z nás občas padaly věci, že byste se divily. :-)
Kolegyně Ivana bouchala do stolu, až se všechno třáslo, a nadávala svému PC do kreténů a debilů (jo, taky jsem se divila, že si k němu tak dovoluje, to se člověku může šeredně vymstít, ty mrchy všechno slyší a všemu rozumí). Korektorka Klárka je něžná duše, takže jen vykřikovala, že s takovouhle můžeme jít všichni klidně domů. A já jsem cedila mezi zuby, jen sklovina skřípala: „Dělej. PROSÍM TĚ, DĚLEJ!!  MAKEJ, BEDNO BLBÁ!!!

Takže pokud vám přišlo, že nějak moc dlouho čekáte na uveřejnění vašeho příspěvku, už víte, čím to bylo. Jinak to ale dneska bylo fajn. Pokud jste to náhodou ještě neudělaly, pročtěte si diskuse pod jednotlivými novinkami, tam jsou kolikrát ještě lepší případy, než jsou samotné příspěvky. Potěšily jste mne, jste chytré a vtipné. Samé ženy-in...

Koupelovou pěnu Heavenly Gold od Radoxu (jasmín a santalové dřevo) posílám Majuše. Její pračko-ledničková teorie mě naprosto okouzlila (a doufám, že obchod zdárně uskutečníme). Soutěž o bioaktivní zinek ovšem běží až do zítřejšího rána, takže kdo ještě nezahlasoval, pořád má šanci - nejde totiž o rychlost, ale pouze o správnost odpovědí.

Přeju pěkný zbytek sladkého čtvrtka a mějte se!

Reklama