Rodina

Tak se pro dnešek loučím

Říká se, že chlapi, když se sejdou, tak si začnou okamžitě povídat o vojně, a ženské že začnou rodit. Jak se zdá, jsou i výjimky... například drsné a nesentimentální ženy-in. Žádné ťuťu-ňuňu! Žádné stěžování! :-)

O vašich názorech na otázku medicínský versus přirozený porod jasně vypovídá anketa. 114 z vás by bralo jakékoli pomocné prášky, 11 by chtělo rodit do vody, čtyři by si troufly i na porod doma. Je to poučné. Co je tedy většinový trend, co je opravdová potřeba a co jen módní a importované názory? Nebo jde o nedostatečnou informovanost? Každopádně tady to nevyřešíme, tak už přestaneme hekat a tlačit a vyrazíme na víkend.

„Ženou-in dne" se dneska stává xjannickax, která nejen vyhrála bleskovou soutěž, ale získává i odměnu za nejlepší příspěvek (koneckonců, poslala hned dva, to se počítá! ;-)) Blahopřeji, ať máte do své práce pořád hodně pozitivní energie!

Nezapomeňte sbírat dílky fotografie ve víkendové soutěži! Výherkyně budou tentokrát hned dvě. Užijte si pěknou sobotu a neděli, v pondělí se na vás těším zas.

   
11.05.2007 - Těhotenství a porod - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. [3] FAXÍK [*]

  moc blahopřeji

  superkarma: 0 12.05.2007, 13:04:44
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  moc gratuluji

  superkarma: 0 11.05.2007, 16:24:50
 3. avatar
  [1] xjannickax [*]

  díky moc

  superkarma: 0 11.05.2007, 16:03:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme