Značné shody je schopná čtenářka Lenig se svým mužem. I když někdy se rozhodují příliš zbrkle a pak musí společně hasit drobné požáry. Více v jejím příspěvku plném fotek.

Rozhodnost a shoda nechybí vztahu čtenářky Lenig. A báječně jim to klape!

Lenig, musím říct, že byt vypadá hezky. Já bych sice zvolil jinou barvu výmalby, ale ty falešné klenby, to je paráda!


Milá redakce, Jakube a milé čtenářky, potažmo i čtenáři ženy-in,

přeji Vám pěkný den, sice trochu podzimní, ale ještě nám meteorologové slibují pěkné a teplé dny.

Dnešní téma je rozhodnost, myslím si, že oba s manželem jsme na tom tak stejně. O něčem se rozhodnout nám většinou nedělá problémy. Někdy se ale rozhodneme rychle, honem, teď, oba spokojení s tím, že jsme se opět krásně shodli... a pak nám teprve dojde, že jsme měli být trochu zdrženliví. Jde třeba o tu situaci, že si něco koupíme nebo objednáme... no a za pár dní zjistíme, že na tom finančně nejsme tak dobře a měli jsme to raději společně zavrhnout. Pak samozřejmě nastane doba, kdy pilně šetříme, abychom se zase dostali do normálu.

Toto se nám stalo hned v lednu, že jsme si objednali ve slevomatu pobyt - dovolenou, ale úplně jsme zapomněli, že se bude platit povinné ručení a taky, že nás čeká technická kontrola auta. Ani jedno není nic levného. Pojistku za auto jsme si rozdělili na dvě platby a na technickou jsme ale museli, dokonce asi do tří dnů. No ještě, že si manžel vzpomněl. Takové a podobné věci se nám občas naskytnou.

Jinak ale co se týká výběru bytu, který jsme si vloni kupovali, zde byla naše rozhodnost též shodná a naopak, čekali jsme, až majitelé byt zlevní na naši požadovanou možnou částku a to se podařilo. Byt je náš.

Vybavení do bytu, barvy místností a vše okolo, i zde byla shoda a byt se líbí nejen nám, ale i našim přátelům a příbuzným.

A mohla bych pokračovat. Takže rozhodní jsme oba tak nastejno a tak na 85% se shodujeme.

Připojuji fotky - obývák máme do fialkova, krásná uklidňující barva, kuchyň a chodbu zase zelenou....

byt

byt

byt

byt

byt

Pěkný den přeje,
Lenig

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. září 2013: Je rozhodný?

  • knihaJe váš partner rozhodný?
  • Umí řešit nečekané situace, nebo se nechá vláčet osudem?
  • Změnil se v tomhle v průběhu vztahu?
  • Kdo má ve vašem vztahu hlavní slovo a kdo víc plánuje?

Své příspěvky ideálně formou nějakého konkrétního příkladu zasílejte nejpozději v úterý 3. září 2013 do 15.00 hodin na e-maiovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou alespoň dvakrát tak dlouhé jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a tím i větší šanci na získání pěkného dárku, totiž knížky: Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) .

Reklama