Vztahy

Tak kdo je tu čí příbuzný???

Milá redakce,
 
taky Vám napíšu svůj příběh o seznámení s mým nynějším přítelem.
Je to trošku složitější... takže začnu ze široka. Mám o 16 let starší sestru, ta se vdala za kluka, který má ještě další dva bratry. A já jako ta mladší sestřička jsem je znala všechny - jezdila jsem k ségře na prázdniny a švagrovi bráchové mě brali jako rodinu... To bylo asi před 11 lety.
 
No a teď, když nejstarší z bráchů slavil svoje 46 narozeniny, bylo naprosto jasné, že tam pozval i mě. Sešla se tam celá jeho početná rodina včetně všech sestřenek a bratránků (celkem cca 30 lidí!). Akce se konala u jeho rodičů na zahradě, takže jsme si všichni užívali sluníčka, dobrot a tak nějak povídal každý s každým. Já jsem shodou okolností seděla vedle své budoucí týchně :-), aniž bych to tušila.
 
Asi po hodině, když už byla oslava v plném proudu, tam přišel kluk. Mohla jsem na něm oči nechat :-). Hned se se všemi zdravil a já jediná netušila, kdo to je... Ségra to viděla hned, jak po sobě koukáme a začala spřádat plány, jak nás dá dohromady. Ani se nemusela snažit, prý jsme po sobě zamilovaně koukali, že si toho musel všimnout i slepý... Vážně mě dostal na první pohled. První rande bylo jen 4 dny po té akci a od té doby je jen můj!
 
Mimochodem je to švagrův bratránek :-))))!
Takže jsme jedna velká rodina... A když se jednou vezmeme, budu příbuzná svojí ségry ze dvou stran :-))))!
 
Florencie

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milá Florencie, vidím, že ve vašem případě nemusel použít vůbec nic kromě pohledu. To je opět jedna z variant, která je legendární, ale zas tak často ji člověk nevidí. Pokud vám to vyjde, bude bezva, že budete vědět, že rodiny se navzájem snesou a vyhnete se tomu tzv. „očuchávání“ :-)!

   
23.06.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] arjev [*]

  z Au ať Ti vydrží.Má protonové číslo 79 a rozpouští ho lučavka královská

  superkarma: 0 23.06.2006, 12:20:14
 2. avatar
  [1] Arči [*]

  skvěle napsaný.

  superkarma: 0 23.06.2006, 12:14:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme