Čtenářce ekleinovce se stala včera ráno veselá příhoda. A nechce v tom zůstat sama, tak poslala i historku svého muže z letošní dovolené. Díky ekleinovko za obě.  To musel ten člověk koukat…

Roztržitost,zbrklost,zapomnětlivost,výpadek paměti - říkejme si tomu,jak každý chceme. 
Každopádně nás onen krátkodobý výpadek může dostat do pěkné šlamastiky.
Mně je v tomto případu opravdu dost. Neustále přemýšlející o několika věcech najednou, pokaždé nějak zaperlím. Viz dnes ráno. Budiž mi připsáno k obhajobě, že jsem po návštěvě oční lékařky, následném rozříznutí víčka a přelepení levého oka viděla jaksi rozmazaně. Manžel už najel s autem přímo před vchod, abych se někde zbytečně nemotala. Před vchodem stříbrný oplík,super. Sedám do auta. Vtom se ozve : ,,Tak kam to bude,mladá paní?“.Otočím se, poněvadž hlas je mi neznámý . Pravým okem se dívám na cizího muže. Vyprskla jsem smíchy. ,,To jsem celá já,“ omlouvám se a vylézám z  vozu. Můj muž celý rudý mi už běžel v ústrety. Nasedáme do našeho auta a jedeme.
Já se ale musím přiznat. Není to pouze mým nemocným okem. Tohle je už můj třetí případ. Auto jako auto. Ještě, že je rozeznávám alespoň podle barev :))
Ale abych nesypala popel na hlavu pouze sobě. O letošní dovolené se manželovi povedl parádní kousek. Pejska dal do auta,auto zabouchl a šel pro batohy do hotelového pokoje. Blížíme se, Bastík skáče radostí tak vehementně,že centrální zamykání zafungovalo zcela bezchybně. Jenže ouvej, klíčky jsou v zapalování. Zkuste domluvit štěněti, aby auto odemklo :) . Nakonec muž popadl kus kamene a prorazil díru v bočním okně. Světe div se,ale okno se nevysypalo .Zůstala v něm jen díra a kolem paprsky. Ruku jsem prostrčila,dveře odemkla a bylo. Brala jsem to s nadhledem. Počasí nám přálo,výhledy z vrcholů byly neskutečně nádherné a já si budu dělat hlavu z ,,větracího“ okénka. Po návratu do Čech okno v servisu vyměnili a manžel se od té doby nějak podezřele často pídí po klíčích od auta.
Mějte se krásně a pohodově a nějaká  ta menší  zbrklost někdy není na škodu. Čemu bychom se následně zasmáli???
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Téma dne na zítra je ROZTRŽITOST

  • Jste někdy roztržitá?
  • Nebo nějaký člen rodiny, nebo známý?
  • Máte s roztržitým člověkem nějakou veselou, či dramatickou historku?
  • Taky vám pořád někdo něco bere z ruky a schovává to na ta nejprapodivnější místa?
  • Taky vám ostatní tvrdí, že byste něco měla vědět, znát a přitom si vymýšlejí?
  • Taky se divíte, proč se vás ptají na takové nesmysly?
  • A taky jste si jistá, že to, za co vám nadávají, vám nikdy předtím nezakázali?

Tak vítejte do klubu a napište nám o tom na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním krásnou kyticí. Už se těším na vaše příspěvky! Tak krásný den!

Reklama