Na ty já nedám dopustit. Pořídila jsem si je prostřednictvím zásilkové služby, neboť jsem zjistila, že vibrátor je sice fajn, ale když žijete ve 2+1 s dospívajícím synem, nemůžete ho použít v ten okamžik, kdy na vás jdou roupy. Do zaměstnání bych si je teda nevzala, i když by to mohlo být zajímavé, ale chtěla jsem si zpestřit nenáviděné domácí práce, jako je vysávání, mytí oken, prostě když se musím moc pohybovat a tím za mě kuličky pracují. No četnost mytí oken se sice nezvýšila, ale aspoň při těch protivných pracích tolik sprostě nenadávám.

Ale prozradím moje malé tajemství. Když jsem si kuličky poprvé dávala, hned mi je pochva vytlačila, tak jsem to zkusila znovu a pak mě to začalo bavit a najednou se dostavily takové bouřlivé stahy, které jsem tolik marně toužila dostat při sexu během mnohaletého manželství. Byl to šok.

Proč se taková věc neučila v biologii, a to mám prosím i zkoušku na vysoké škole! To jsem na to musela přijít až po čtyřicítce? Dnes už si dokážu orgasmus přivodit tak, že si představím, že ty kuličky vytlačuji, dokonce jsem se dopracovala k mokrému orgasmu. I když bez toho správného milence by to fakt nešlo.

Takže všem ženám, které si myslí, že patří do těch 20 % žen, které orgasmus nikdy nepoznají, radím: Kašlete na „chytré“ články sexuologů a nacvičujte s kuličkami, stojí to za to!

Bonda


No, tak tohle je za padesát bodů. Nedá se svítit. Takový mokrý orgasmus musím ocenit, i kdybych nechtěl!:-)
Kdo chce taky 50 bodů, ať mi pošle podobnou pikantnost na redakce@zena-in.cz!:-)

Reklama