Doufáme, milé čtenářky, že jste si náležitě užily sváteční volno! Pojďte dnes trochu sumarizovat. Jaká byla nadílka? Prožily jste něco nečekaného, nebo vše proběhlo podle předem připraveného scénáře?

Vánoce

Máme za sebou vánoční nadílku a někteří z nás (včetně mě) musí do práce. Ale protože si nechci nechat pracovními povinnostmi mezisváteční dny zkazit, je jasné, že si budeme o svátcích alespoň povídat. Navíc mám určitou výhodu, má dnešní cesta do práce byla velice krátká - z postele do křesla, a tam zapnout počítač. Tak, tak, tentokrát pro vás edituji z tepla domova.

Jaké byly Vánoce?

Na tohle se vás samozřejmě v dnešním tématu zeptám a hned si sám odpovím: Stály za to! Krásný živý veledar, který jsme si dali vlastně již před svátky, jsme zpečetili jeho symboly pod stromečkem. Ono by se těch několik set kilo pod stromek těžko vešlo. Tak se naše domácnost oficiálně rozrostla o krásného koníka.

Hned mě v té souvislosti napadá otázka, jestli jste někdy o Vánocích dostaly, nebo daly živý dárek? No, můžete mi to prozradit v diskuzi pod tímto článkem.

Nechyběla spousta sladkostí

Ježto jsem tvor závislý na cukru, musím s potěšením konstatovat, že ani o letošních Vánocích nechyběla spousta sladkostí. Normální smrtelníci by odhadli, že množství nashromážděných dobrot musí běžné rodině vydržet až do Velikonoc, já budu rád, když vydrží do půlky ledna. Sladkožroutství zdar! (Mimochodem, kdybyste měly, milé čtenářky, nějaké zbytečné přebytky, pak adresa redakce je Gorazdova 10, 120 00 Praha 2 - na balíček nezapomeňte napsat firmu a noticku: „Výhradně ku konzumaci pro redaktora Jakuba D. Kočího.“)

A teď už konečně k tomu dennímu tématu...

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

Reklama