Řečeno s nadsázkou dnešního tématu. Děkuji vám všem, které jste se „odhalily“ a prozradily něco ze svého soukromí. Ať už s cílem zisku bodů, nebo jen proto, že jste chtěly vyjádřit svůj názor

Chodit bez. Ano, nebo ne? Jak asi dopadla naše anketa, co myslíte? Možná budete překvapené, ale výsledek je těsný. 55% bylo proti, zbytek pro. Takže na tom s tím puritánstvím nejsme zas tak zle.

Jak jsem se dočetla v dnešních příspěvcích, chodit naostro jste byly donuceny buď okolnostmi, nebo tak chodíte jen doma v soukromí, kde vás nikdo nevidí, a v běžném denním a pracovním životě se tomuto způsobu spíš vyhýbáte.

Děkuji vám všem za krásné, mnohdy opravdu vtipné příhody a teď mi dovolte, abych odměnila jednu z vás dárkem. Dnes jsem měla tři favoritky. Čtenářky  s nicky Mandzarik, Bi, a enka1.

Nakonec jsem vybrala čtenářku s nickem enka1. Která sice poslala poměrně krátký, zato velmi výstižný až kuriózní příběh, v němž se ocitli naostro oba její rodiče.

Posílám jí vlasové přípravky značky Pantene

enka1

Deset nejrychlejších čtenářek, které poslaly příspěvky už v pátek nebo v sobotu, se může těšit na připsání 1000 bodů do srpnové věrnostní soutěže

Všem přeji krásný zbytek pondělí a ve středu se s vámi ráda sejdu na zahrádce

Reklama