Knorr Vám přináší unikátní možnost vylepšit jakýkoliv pokrm a to rychle a snadno! K dispozici je kvarteto Bohatých Bujónů Knorr: Kuřecí, Hovězí, Zeleninový a na Guláš. Tyto bujóny vřele doporučuje i oblíbený italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

knorrTento koncept vaření s želatinovým bujónem nové generace je jedním z nejvyhledávanějších na českém trhu. Bujóny se připravují z pečlivě vybraných přísad, které se vaří pomalu na mírném ohni. Neobsahují žádný přidaný glutamát, konzervanty ani umělá barviva. Není náhodou, že byly tyto bujóny zvoleny spotřebiteli nejlepší novinkou roku 2012.

Z důvodu své želatinové konzistence se Bohatý Bujón Knorr velmi snadno rozpouští, a proto jej můžete přidat do pokrmu bez obav kdykoli během vaření. Je ideální pro přípravu hlavních jídel, guláše, do rizot, tmavých omáček, k pečenému masu a samozřejmě i do polévek.

Nejen v italské kuchyni patří vývar k nezbytným ingrediencím. Nešiďte recepty nahrazováním vývaru vodou, ale pokud nemáte čas na jeho přípravu, zvolte Knorr Bohatý bujón. Je to kvalitní alternativa.” říká Emanuele Ridi, šéfkuchař a zároveň majitel vyhlášené restaurace, kterého jistě znáte z oblíbeného televizního pořadu S Italem v kuchyni.

Pro Vaši inspiraci připraví Emanuele Ridi několik videoreceptů, které budou brzy k vidění na ČT 1, www.youtube.com, nebo www.receptynakazdyden.cz. V příloze této tiskové zprávy naleznete tři  jeho recepty, tak vše můžete vyzkoušet.

Bohaté Bujóny Knorr jistě oceníte u celé řady pokrmů, jejichž chuť nenápadně a rychle zvýrazní. Šmrnc tak dodáte nejen polévce, ale také hlavním chodům. Zkuste například Zeleninový či Kuřecí bujón přidat do rizota – a přesvědčte se tak, jaký zázrak se skrývá v jedné vaničce. Vegetariáni jistě uvítají zpestření zeleninových jídel, ať už dušených nebo pečených, Bohatým Bujónem Zeleninovým, který elegantně podtrhne chuť zeleniny. Pro ctitele masových pečení či gulášů portfolio Knorr zahrnuje Bohatý Bujón Hovězí a na Guláš; vybere si opravdu každý.

Ve svém oblíbeném obchodě můžete nalézt Knorr Bohatý Bujón ve dvou různých variantách: dvojbalení (2x 28g) s doporučenou maloobchodní cenou 17,90 Kč nebo cenově výhodnější balení obsahující čtyři vaničky (4x 28g) s doporučenou maloobchodní cenou 32,90 Kč.

5 hlavních důvodů pro Knorr Bohatý bujón:

  • knorrchutná jako domácí vývar a dodá jídlu šmrnc
  • snadno se rozpouští – lze ho přidat kdykoliv během vaření
  • je ideální pro přípravu rýže nebo rizota, omáček, k dušenému i pečenému masu
  • byl zvolen spotřebiteli nejlepší novinkou roku 2012!
  • doporučuje také šéfkuchař Emanuele Ridi
Reklama