Na tajnosti si potrpí čtenářka Tajnostii. Její manžel to respektuje a tak je samé tajemství, nám ale o sobě prozradila hodně...

Nick Tajnostii si čtenářka nevybrala jako přezdívku náhodou.


Pěkný den přeji,

dnešní téma mě zaujalo, tak jsem rozhodla, že napíši.

Můj nick už sám o sobě je tajemný a já jsem taky samé tajemství, ale jinak jsem veselá kopa. Víte proč? Mám moc zvědavou svou drahou polovičku, tak aby věděl, že mám právo taky na nějaká tajemství. Manžel se s tím smířil a respektuje to. Mám několik kamarádek a určitě to znáte, že si ženský mezi sebou rády i postěžují.

A proč mám na své fotce psa? Mám odjakživa ráda psy velkých plemen a také je to u nás v lese, pod touto horou nutností. Tak tady na Ženě-in to vyhrál můj Amík, který mně dělá společníka, když manžel odjede na ryby.

Posílám tři fotografie. Na první je můj pes Amík a dalších fotkách Milešovka v létě a zimě, aby jste věděli v jakém krásném kraji žiji a nikdy bych neměnila.

pejsek

milesovka

milesovka

Vaše tajemná,
Tajnostii

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama