Co pro Vás polibek znamená?
Pro mě polibek znamená velmi mnoho, ráno mi polibek řekne dobré ráno, miluji Tě; odpoledne mi řekne, vítám Tě, miluji Tě a večer mi řekne dobrou noc, miluji Tě.

Líbáte se ráda?
Líbám se velice ráda, je to taková malá předehra k milování a i dávání citů najevo, já osobně se musím líbat pořád, cítím z partnera jeho lásku, je to pro mě potřebná věc stejně jako jídlo a pití..:o)

Pamatujete si na svoji první pusu?
Na první pusu si pamatuji velice dobře, byla s klukem ze školky, který se mi vůbec nelíbil, ale zato ta pusa ano a taky byl jediný, co se chtěl se mnou tajně pusinkovat, takže dobrý!!
                                                                                                                                                             Jaké to bylo?
Bylo to pěkné, jelikož to bylo tajné, nikdo nás nesměl vidět, a tak jsme chodili tajně za keříček, ale stejně na nás paní učitelky přišly a byl to poprask, pak už nás nechtěly nechávat o samotě :o((
                                                                                                                                                              Pohoršují Vás lidé líbající se na veřejnosti?
Ani ne, pokud se nežně líbají (žádné vycucávání mozků), tak mi to nevadí, když se líbají, protože chtějí, tak fajn, ale jestli to dělají, aby se zviditelnili, tak to ne...

Nebo to děláte také?
Ano, já se líbám na veřejnosti, jemně, něžně, sem tam pusinka... ale radši jsem s přítelem o samotě... víte proč, ne??!!

Od koho Vás polibek nejvíc potěší?
Od toho, kdo mě má rád....

Patricie

Milá Patricie,
více než vyčerpávající odpověď :-). Děkuji Vám za ni. Souhlasím s Vámi, že ke vztahu polibek patří a díky němu můžete vyjádřit i slova "miluji tě", aniž byste je musela nahlas vyslovit.

Přeji Vám hodně pus a hlavně: žádné vycucávání mozků :-)!

Stalo se Vám někdy, že Vás líbající se dvojice na veřejnosti uvedla do rozpaků? Máte děti? Stal se Vám nějaký trapas spojený s líbáním? Třeba jste viděla, jak se Vaše dcera vášnivě líbá se svým přítelem? Napište nám.

                                                          redakce@zena-in.cz


Soutěž

Výsledek z novinky "Od včerejšího večera už svítí!" umocněte na druhou.

Pravidla k celodenní soutěži ZDE


Reklama