Max Factor představuje make-up nové generace: Facefinity All Day Flawless 3 v 1. Jde o mistrovskou kombinaci tří profesionálních nástrojů pro líčení v jediné lahvičce:

  1. podkladová báze pro vyšší odolnost líčení
  2. make-up s SPF
  3. korektor

MaxFactorNový unikátní make-up je určen ženám, které chtějí docílit profesionálního líčení, a přitom netrávit před zrcadlem moc času při maskování svých nedokonalostí. Další nespornou výhodou je odolnost, která minimalizuje nutnost opravovat make-up během dne nebo kontrolovat, zda se obličej neleskne. V jediném přípravku získáte trojici profesionálních nástrojů pro perfektní líčení s dokonalým krytím a zmatňujícím efektem pro pocit jistoty na celý den (vydrží až 12 hodin).

Make-up Facefinity All Day Flawless 3 v 1 od Max Factor odpovídá na potřeby moderních žen tím, že poskytuje odolný a přitom po dlouhé hodiny dokonalý výsledek. Díky důmyslné technologii vydrží, koriguje a zaručuje perfektní líčení. Podklad připraví pleť technologií flexi-hold, která vytvoří účinný, ale přitom tenoučký a lehký film, jenž perfektně přilne k pokožce. Mikrokorektory pak působí proti vnějším vlivům (pot, maz, atp.), takže se pleť neleskne a zůstává dokonale matná. V neposlední řadě je make-up vybaven faktorem SPF 20 zajišťujícím celodenní ochranu pokožky před negativními vlivy z vnějšího prostředí.

Svou velkou premiéru měl make-up Facefinity All Day Flawless 3 v 1 na módní přehlídce značky VALENTINO podzim/zima 2012, kde jej kreativní ředitelka Max Factor Pat McGrath použila k vytvoření stylového, moderního a především dokonalého líčení. Všechny modelky si pochvalovaly, že i během hektického oblékání a intenzivního horka z reflektorů na mole si jejich líčení udrželo dokonalost nejen během přehlídky, ale dokonce i po celou afterparty.

Pat velmi dobře ví, jak má vypadat profesionálně aplikovaný make-up pro dokonalé zakrytí všech nedostatků: „Jako profesionální vizážistka znám tajemství dokonalého a odolného make-upu. Nejprve musím použít podkladovou bázi, potom vlastní make-up a následně korektor překrývající drobné nedostatky. Takhle jsem pracovala dřív, ale s nejnovějším make-upem Facefinity All Day Flawless 3 v 1 zvládnu všechny tři kroky najednou. Usnadňuje a urychluje líčení, aniž by bylo třeba slevit z bezchybného výsledku,“ vysvětluje Pat a dodává: „Zvlášť miluji, jak jednoduše se make-up nanáší. Díky jeho lehounkému složení není problém aplikovat ho dle potřeby v jedné nebo i ve více vrstvách - a to prsty, štětcem nebo houbičkou. Je dokonale spolehlivý od rána až do večera.“

Nový make-up Facefinity All Day Flawless 3 v 1 je nemastný, dermatologicky testovaný a vhodný i pro citlivou pleť. K dostání je za doporučenou cenu 419 Kč

v 5 odstínech:

  • 45 - Warm AlmondMaxFactor
  • 50 - Natural
  • 55 - Beige
  • 75 - Golden
  • 80 - Bronze
Reklama