Spontánní, nepředvídatelná a lehce provokativní… Odpovídá tato charakteristika vaší osobnosti?  Pak vám nová vůně ORIFLAME SAGA padne jako ulitá. S originální vůní ORIFLAME SAGA si podmaníte dráždivá tajemství přírody – smyslné bílé pižmo s ovocným srdcem z broskví a švestek korunuje rozkošnická kombinace oleje z turecké růže, poupat černého rybízu a květů osmanthu… Zahalte se do tajemně svůdné vůně… neodolatelná slast pro letošní jaro má název ORIFLAME SAGA.

 

Hlava: olej z turecké růže, poupata černého rybízu, květy osmanthu

Srdce: broskev, švestka, kytice čerstvých květů, růže, konvalinka

Základ: santálové dřevo, indonéské pačuli, bílé pižmo

 

Saga ve švédštině znamená pohádka a její vůně je proto hravá, oslavuje krásu života, ztělesňuje energii a žízeň po intenzivních prožitcích a podporuje dobrou náladu. Navoďte si krásnou jarní náladu s novou vůní ORIFLAME SAGA.

Chcete se dozvědět více o novinkách přírodní švédské kosmetiky Oriflame?

 

 

 

Získejte novou vůni ORIFLAME SAGA zcela zdarma!

Klikněte sem a zaregistrujte se jako kosmetická poradkyně Oriflame – v pravém dolním rohu najdete odkaz „Registrace on-line“. Každý 10. zaregistrovaný člen v období od 27. března do 16. dubna 2006 získá toaletní vodu Oriflame Saga (50 ml) zdarma.

 

 

 

Co obnáší být kosmetickou poradkyní Oriflame?

Jako kosmetická poradkyně Oriflame získáte možnost nakupovat kosmetiku za výhodnější ceny a navíc řadu dalších výhod. Katalog Oriflame můžete ukázat svým kolegyním, spolužačkám, sousedkám, kamarádkám ze cvičení a prodejem kosmetiky si tak příjemně navýšíte svůj příjem. Pokud nebudete chtít kosmetiku dále distribuovat, můžete si ji jen nakupovat pro svou potřebu. Je to jen na vás.

Chcete se o činnosti kosmetické poradkyně dozvědět více?

 

 

Připojte se k Oriflame a splňte si své sny

Oriflame ale také může být začátkem vašeho vlastního podnikání. Zní vám to teď možná trochu jako sci-fi, ale pokud se ráda setkáváte s novými lidmi a máte v sobě kousek obchodnice, může pro vás Oriflame relativně brzy být mnohem víc než jen kosmetikou. Spolupráce s Oriflame je snadná v tom, že nemusíte v počátcích vůbec do ničeho investovat (kromě registračního poplatku ve výši 49 Kč) a záleží jen na vás, jak moc budete chtít pracovat. Oriflame vám nabídne zázemí stabilní mezinárodní společnosti, kurzy a školení v oblasti kosmetiky a obchodních dovednost a možnost získat neomezený příjem. Jak a na co využijete svůj nový příjem, bude určitě příjemné rozhodování…

Příjem bez omezení – jak to funguje?

                                                                                           

Reklama