Vlasy jsou součástí našeho sex-appealu. Různí lidé, různé vlasy. Lesk vlasů, objem a krásný tvar vždy přitahují pohledy a pozornost. Dovolte proto svým vlasům vyjádřit váš osobní styl a vytvořte si na míru šitý účes pomocí inovované stylingové řady Taft Looks, která díky moderním recepturám umožňuje modelovat, tvarovat a fixovat i ty nejkreativnější účesy. Taft Looks zároveň nabízí i nový atraktivní design přípravků a velmi příjemnou, unisexovou vůni. Ať už toužíte po rebelském účesu, pichlavém ježkovi, romantickém rozcuchu anebo svůdných kudrlinách, s Taft Looks to vždy dokážete!

Radikální Looks pro extrémní výsledky

Znáte ten pocit, kdy se cítíte skvěle, protože Vaše vlasy a účes vypadá dobře? Nový Taft Looks nabízí 12 stylingových přípravků pro každý styl. Přináší přesně to, co potřebujete pro dokonalou modelaci a fixaci vašeho účesu a zároveň vám umožní přirozeně vyjádřit váš osobitý kreativní styl. 

Výrobky Taft Looks jsou speciálně vyvinuty pro konkrétní styling:
- modelace účesů
- dodání objemu
- lesk vlasů
- extrémní fixace
- úprava vlnitých vlasů

Taft Looks nyní navíc získává i nový vzhled: atraktivní kombinaci tyrkysové a oranžové barvy, kterou rozhodně nepřehlédnete. Maximálně „in“ budete i s novou vůní přípravků – svěží ovocné vůně přitahují ženy stejně jako muže. A navíc je tu spousta nových, skvělých výrobků!

Jedinečnou novinkou je subřada Titan Look Extreme, která obsahuje  lak na vlasy, stylingový vosk a vlasový gel. Například Titan Look Extreme gel  obsahuje revoluční tužící krystaly, díky kterým získáte radikální stupeň tužení 6 i pro nejextrémnější styling. Titan Look Extreme spray pro fixaci těch nejkreativnějších stylingových nápadů stačí jednou aplikovat a váš extravagantní účes bude perfektně držet dlouho a za jakýchkoli podmínek. S modelovacím voskem Titan Look Extreme od Taft Looks můžete své vlasy tvarovat jako s voskem a fixovat jako s gelem.

Další atraktivní  novinkou je lak na vlasy pro zvětšení objemu Taft Looks  Boost Up Look Volume spray, jehož receptura s mikročásticemi a s boost-up efektem zajistí ultra silnou fixaci a viditelně větší objem i pro velmi jemné vlasy. Modelovací pasta Play Look Modelling Paste je úžasným pomocníkem pro tvarování účesů i jen jednotlivých pramínků. Díky receptuře, která nikdy úplně „neztuhne“, můžete modelovat a znovu přetvarovat ty nejkreativnější účesy znovu a znovu.

Přehled výrobků řady Taft Looks:
Laky na vlasy:
 Titan Look Extreme spray : (250 ml, 89 Kč)
 Boost Up Look Volume Spray: (250 ml, 89 Kč)
Pěnová tužidla:
 Push Up Look pěnové tužidlo: (200 ml, 89 Kč)
 Curly Look pěnové tužidlo: (200 ml, 89 Kč)
Vlasové gely:
 Titan Look Extreme  gel : (150 ml, 85 Kč)
 Stand Up Look Extreme gel: (150 ml, 85 Kč)
 Wet Look  styling gel : (150 ml, 85 Kč)
 Chaos Look Styling gel: (150 ml, 85 Kč)
Krémy a vosky:
 Gloss Look stylingový krém: (100 ml, 85 Kč)
 Play Look modelovací pasta: (130 ml, 99Kč)
 Titan Look Extreme vosk: (50 ml, 99 Kč)
 Creative Look modelovací vosk: (75 ml, 99 Kč)


Tyto nové pomocníky pro vaše vlasy objevíte v obchodech od 1. 7. 2006

Reklama