Člověk míní, okolnosti mění. V tomto případě změnila Matka příroda na výletě čtenářky tacek01 počasí. Ale i tak posílá vydařené fotografie.

Milá redakce,
již pár let mluvíme s partnerem o tom, že bychom rádi viděli Malou a Velkou Ameriku, Mexiko a Macochu. Z toho důvodu jsme si letos udělali okružní cestu po Čechách.

Amerika je nádherná. Měsíc před námi se tam švagrová dokonce koupala! Moc jsme se tam těšili. Bohužel od chvíle co jsme přijeli na místo to vypadalo černě... doslova. Hnala se bouřka, obloha byla tmavá, takže jsme na Malou Ameriku ani nedošli. Udělali jsme jen pár fotek té Velké. Rychle jsme se šli podívat dolů, že si uděláme jednu rychlou fotku zezdola a i v tom jsme měli smůlu - vrata byla zavařena s velmi efektním vzkazem :)

Dál jsme jeli na Slavii (partner je velký fanoušek ale nikdy neměl možnost být na zápase a ani nikdy neviděl Edenský stadion) - stadion krásný, ale Slavie předvedla nejhorší výkon v historii a prohrála 0:7 Za stavu 0:4 jsme už raději odešli... takže ani druhá část se příliš nevyvedla.

Do třetice všeho dobrého se říká... ovšem ne v našem případě. V Moravském krasu jsme měli problém sehnat ubytování, jelikož jsme přijeli kolem čtvrté hodiny ranní. Prohlídka punkevních jeskyní nás nadchla. Jen doporučuji dalším návštěvníkům nekupovat si povolení fotit - nikdo to nekontroloval (a mě kleknul po pěti minutách foťák!).

Cestou domů jsme se zastavili ještě na Pštrosí farmě v Doubravici, což bylo milé,
Vyhlídku na Velkou Ameriku určitě všem doporučuji, stejně tak návštěvu dýňové farmy v Býkoši a pštrosí farmy v Doubravici.

Přeji všem krásný den,
tacek01

amerikaa

macocha

pstros

____________________

I vám krásný den a děkuji za příspěvek i fotografie. Ten pštros je úžasný!
Vybrala jsem podle dnešních pravidel vkládání“ tři“.
Saša

Téma dne 4. září: Prázdninové fotografie

Posílejte prosím nejvýše dvě (tři) fotografie
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Čtenářku, která pošle nejzajímavější fotografii, odměníme pěkným dárkem: sadou čtyř luxusních sklenic na víno

sklenice

Reklama