Děkujeme za další zajímavý příspěvek na dnešní téma od čtenářky s nickem monkee.

Pěkný den všem mazlíčkům i mazlitelům 

Já sama "v péči" mazlíčka nemám (kdysi jsme měli želvu) a tak se vyžívám u ségry. Laskominy pro jezevčici jsem vozila v průběhu roku permanentně, sortiment neustále obměňovala, aby to neměla fádní (i na bůvolí sandály došlo, i na letní žabky). Už je v psím nebi a nastoupila její následovnice z útulku Bety.

Řeč ale bude o té první, Tabitě. Co jí dělalo úplně největší radost (přecházející postupně až do zuřivosti) už od štěněte, byly nafouknuté tenké igelitové pytlíky. S takovým "balónkem" dokázala lítat po bytě do jeho naprostého roztrhání a sebe sama totálního utahání.

Co jsme se jí nasmáli, jak se s ním (jako typický lovec norník) vypořádávala jako s ulovenou obětí. I když měla doma spousty plyšáků, pískacích hraček a uzlů, PE pytlíkem jsem ji vždycky dostala a vydatně mi potom projevovala svou přízeň.

Mrzí mě jen, že jsme to nikdy nenahráli na video, na YouTube by to určitě mělo úspěch. Jenže tehdy se fenomen YT teprve rodil...

Takže ty své miláčky v akci nahrávejte, ať se můžeme na netu pobavit i my ostatní.

monkee

Je zvláštní, že většina pejsků si nejvíce vyhraje s úplně obyčejnou věcí.

S čím si nejraději hraje váš domácí mazlíček? Kupujete mu jako dárek spíš hračku, nebo něco na zub? Co jste naposledy koupila svému pejskovi nebo kočičce? Bylo to něco originálního?Napište nám na dnešní téma, a inspirujte ostatní majitelky domácích mazlíčků.

Naše téma ještě zdaleka nekončí

Své příspěvky a fotografie posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama