Čtenářka Irena nám neposlala příspěvek o svých očích, ale o očích neznámé záhadné dámy, která ji fascinuje svým zjevem. Přečtěte si, jak ji popsala, a pusťte uzdu své fantazii.

Milé ž-inky. K dnešnímu tématu se mi vybavila jedna neskutečná dáma. Občas ji vídám v metru, ráno, tak kolem osmé, a nemohu od ní odtrhnout oči. Ta dáma je něčím opravdu zvláštní a nejsem sama, kdo na ni civí a neví, co si myslet. Ona své okolí nevnímá, sedí vzpřímeně s pohledem upřeným před sebe a nehne ani brvou.

Škoda, že si ji nemůžu vyfotografovat, protože by určitě stála za diskuzi.

Ta dáma je tak dokonale nalíčená, jako by vystupovala v nějakém varieté. Má platinové blond vlasy vysoko vyčesané nad čelem a pečlivě nalakované tak, aby účesem nehnul ani ten nejdivočejší vítr. Má naprosto profesionální  make-up, který se spíš podobá divadelní masce.

Je bledý, jen s lehounkým náznakem růže na líčkách. Za největší pozornost ovšem stojí její oči. Má je opravdu nádherné. Hnědé, mandlového tvaru, orámované přepečlivě nalíčenou linkou, šedý stín zdůrazňuje jejich hloubku, nad níž se klenou dlouhatánské, patrně umělé řasy.

Rty má nalíčené jen světlou rtěnkou, aby neodváděly pozornost od úchvatného díla, očního make-upu.

Je elegantně oblečená, většinou do světlých barev. Působí velmi úhledně a přitom tak trochu morbidně. Těžko se odhaduje i její věk. Pleť má naprosto bezchybnou a bez vrásek, ale to nalíčení mate.

Přemýšlela jsem, v kolik ta dáma musí vstávat, aby se takto vystylovala. Kolik jí to zabere času? Jaké je její zaměstnání? Nevypadá na ženu provozující nejstarší řemeslo. Na to je i přes svůj vyumělkovaný vzhled příliš kultivovaná.

Ta dáma je pro mě záhadou. Dokonce mě jednou napadlo, jestli to není muž, ale její rysy jsou tak jemné, že jsem tuto myšlenku okamžitě zavrhla.

Čtenářka Irena

Milá Ireno, popsala jste ji tak barvitě, že si ji dokážu vybavit.

Text nebyl redakčně upraven

Líčíte si oči, milé ženy-in?

  • Jakým způsobem? Používáte jen řasenku? Nebo ji doplňujete ještě kajalovou tužkou, malujete si linky, barvíte si víčka očními stíny?
  • Řídíte se módními trendy? Kde se nejčastěji inspirujete?
  • Našla jste si svůj styl?
  • Líčíte se stále stejně, nebo se s věkem mění váš vkus?
  • Líbí se vám móda linek? Umíte si je namalovat? Jaký používáte „nástroj“?
  • Jakou barvu stínů máte nejraději?
  • Používáte barevnou řasenku?
  • Děláte rozdíl mezi denním a večerním líčením? Pokud ano, v čem spočívá?
  • Pamatujete ještě na své první nalíčení očí? Kolik vám bylo let? Čím jste se zkrášlila?
  • Máte nějakou příhodu?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Eventuální fotky vaší krášlící výbavy nebo nalíčených očí samozřejmě uvítám.

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat unikátní roller pro zpevnění očních kontur a rtěnku v klasické červené barvě. Obojí značky Avon

dárek

Reklama